Ikariam: sojusz -JP- i ogólne dyskusje

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
C-Bart

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2008
Posty: 268
Rejestracja: 09 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2008, 16:43

Muszę powiedzieć, że wreszcie gra zaczęła się rozkręcać. Obecnie prowadzę wojnę z przedstawicielami dwóch sojuszy naraz (mam cztery miasta, podzielone jest równo dwa miasta walczą z jednym a dwa kolejne z drugim). Szczerze mówiąc sytuacje nie wygląda klarownie. Nie bardzo jest jak rozbudować armię bo walki trwają we wszystkich miastach i brakuje siarki, no ale będzie dobrze... :roll:


kacek_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 kwietnia 2007
Posty: 605
Rejestracja: 23 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2008, 18:05

Mnie się za to wydaje, że sojusz leży. Ciągle ktoś prowadzi jakieś ataki z naszym sojuszem jakbyśmy byli bandą chłopców do bicia. Brakuje nam jakieś 'jedności' panowie..


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 06 maja 2008, 08:08

Coś jakoś temat przycichł... Nic się w waszych osadach nie dzieje?
Jak stoi sojusz JP? Ja jestem w świecie Zeta więc nie mam jak się tego dowiedzieć. No i przede wszystkim jak gregor sobie radzi w swoich podbojach :prochno:


gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 06 maja 2008, 11:07

steru pisze:Coś jakoś temat przycichł... Nic się w waszych osadach nie dzieje?
Jak stoi sojusz JP? Ja jestem w świecie Zeta więc nie mam jak się tego dowiedzieć. No i przede wszystkim jak gregor sobie radzi w swoich podbojach :prochno:
Sojusz ponoc dalej dziala.
Ja jako general niedawno zasugerowalem zeby zaczac jakas ofensywe, bo ciagle gromadzenie surowcow i rozbudowa jest bardzo nudne.

Jak wypowiemy komus wojne to bedize zabawa :)

Ostatnio z moimi podbojami troche gorzej, ze wzgledu na brak zloa musialem przystopowac - stracilem moja 2 pozycje w generalach :D.
Jednak teraz juz wszystko zaczyna wracac do normy. W generealach juz jestem w top 20 a przeprowadzonych bitew mam juz ponad 500 :prochno:


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 06 maja 2008, 13:49

gregor_g4 pisze:
steru pisze:Coś jakoś temat przycichł... Nic się w waszych osadach nie dzieje?
Jak stoi sojusz JP? Ja jestem w świecie Zeta więc nie mam jak się tego dowiedzieć. No i przede wszystkim jak gregor sobie radzi w swoich podbojach :prochno:
Sojusz ponoc dalej dziala.
Ja jako general niedawno zasugerowalem zeby zaczac jakas ofensywe, bo ciagle gromadzenie surowcow i rozbudowa jest bardzo nudne.

Jak wypowiemy komus wojne to bedize zabawa :)

Ostatnio z moimi podbojami troche gorzej, ze wzgledu na brak zloa musialem przystopowac - stracilem moja 2 pozycje w generalach :D.
Jednak teraz juz wszystko zaczyna wracac do normy. W generealach juz jestem w top 20 a przeprowadzonych bitew mam juz ponad 500 :prochno:
Heh no to żeś się nawojował nie powiem. Ja na Zecie kiszę ogóra... Bitew 130 a miejsce w generałach top500 ( na 19000 ), zawsze coś co nie?
Skończyły mi się opcje ataków póki co ale frajda jest bo ludzie próbują się mścić za moje podboje...

Ogólnie teraz trochę stopuje, zgromadzę surowce i następną kolonie se walne i rozbuduje ratusze żeby mieć Cool ikonkę jako jedyny na wyspie <LOL>


kacek_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 kwietnia 2007
Posty: 605
Rejestracja: 23 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 07 maja 2008, 14:16

ktoś mi powie, dlaczego mimo ogólnego zachwytu na wszystkich wyspach i jeszcze wczorajszego wieczoru, dodatnimi pieniążkami.. dzisiaj mam wszystkie wyspy na minusie.. mimo, że wina dużo, populacja rośnie o średnio 5 na godzine i dalej wszyscy są zachwyceni?!


m-a-t-t-e-o

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 marca 2005
Posty: 532
Rejestracja: 22 marca 2005

Nieprzeczytany post 07 maja 2008, 14:40

kacek_ pisze:ktoś mi powie, dlaczego mimo ogólnego zachwytu na wszystkich wyspach i jeszcze wczorajszego wieczoru, dodatnimi pieniążkami.. dzisiaj mam wszystkie wyspy na minusie.. mimo, że wina dużo, populacja rośnie o średnio 5 na godzine i dalej wszyscy są zachwyceni?!
Może zacząłeś w nocy rozbudowywać armię? Innego wyjaśnienia nie widzę...


God

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lutego 2007
Posty: 300
Rejestracja: 08 lutego 2007

Nieprzeczytany post 15 maja 2008, 18:03

Hehe widze, ze niezle tu temat prawie 40 stron a dopiero go zobaczylem... nie jestem aktywny za bardzo na forum, ale codziennie kilkanascie wizyt na juvepoland jest ;] i na forum tez kilka w ciagu dnia ale jakos nigy nie moge sie zebrac na naskrobanie czegos... to moze o Ikariam mi sie cos uda... ;]

Na servie Beta mamy sojusz Juve i 2gi Juve 2, sojusz Juve jest 1szy wg punktow... Juve 2 jest 3ci... nie mamy super sredniej bo jest nas bardzo duzo (75 osob i 65) ale jednak troche graczy w top 100 i 200 jest... niesttey czesc osob nie jest jakos specjalnie zwiazana z Juventusem, raczej ktos z wyspy co poszedl do sojuszu i reszta, zeby nie miec problemow za nim hehe ;]

Sam jestem w top 130~ a w Generalach top 20... (Jako General sojuszu trzeba miec troche tej armii ;] )

Jesli ktos gra a jakims cudem nie zauwazyl nas to zapraszam do sojuszu (pisac prv do mnie zebym dogadal sie z Przywodca o przyjecie) nick identyko co tu na forum...


Pozdrawiam !


Feel my pain, feel my sorrow, you will never survive it.
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 20 maja 2008, 22:18

Krótko i na temat : gra ktoś aktualnie na Zecie?


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 19 listopada 2008, 04:41

Przepraszam, że odkopię.
Jak się potoczyły losy sojuszu JP ? :D


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
heniek19872

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 lipca 2009
Posty: 1
Rejestracja: 03 lipca 2009

Nieprzeczytany post 16 lipca 2009, 10:39

witam gra ktoś na omikronie???


juveninhoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 grudnia 2008
Posty: 145
Rejestracja: 29 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2009, 21:13

Z ciekawości spytam, czy jest ktoś na Ny? Ja gram krótko, ale gierka może być, choć mało czasu na nią poświęcam


"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby, którą się jest"- Kurt Cobain
drozdi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2007
Posty: 1412
Rejestracja: 06 marca 2007

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2009, 21:52

Ja gram na Xi. Punktów mam 230k no może nie jest to za dużo ale w końcu nie od razu Rz... ekhm ekhm... Turyn zbudowano :prochno: Co jest najgorsze powoli nudzi mnie ta gra... dociągnę trochę więcej pkt i sprzedam konto gdzieś na allegro 8)


Obrazek
zaneta850

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 lutego 2010
Posty: 1
Rejestracja: 27 lutego 2010

Nieprzeczytany post 27 lutego 2010, 11:41

Witam wszystkich !!
Chcę stworzyć nowy sojusz który w przyszłości będzie bardzo silny.
Jeśli ktoś jest zainteresowany oraz jest w świecie theta w pobliżu [52:22]
Proszę o kontakt. Jestem osobą nową gram niedługo, dlatego pragnę podjąć się tego wyzwania.

:wink: :think:


drozdi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2007
Posty: 1412
Rejestracja: 06 marca 2007

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2010, 17:51

drozdi pisze:Ja gram na Xi. Punktów mam 230k no może nie jest to za dużo ale w końcu nie od razu Rz... ekhm ekhm... Turyn zbudowano :prochno: Co jest najgorsze powoli nudzi mnie ta gra... dociągnę trochę więcej pkt i sprzedam konto gdzieś na allegro 8)
Jednak jeszcze nie sprzedałem, a wręcz przeciwnie 8) w ikariam pojawiła się nowa opcja zapraszania znajomych go gry. Po wejściu w link referencyjny i zarejestrowaniu się, nowy gracz ląduje jak najbliżej stolicy gracza, który go zaprosił. W ten sposób można bardzo szybko w łatwy sposób stworzyć cały sojusz JP od podstaw. Tylko kto byłby chętny?

ps. na Xi mam już 720k pkt ;p


ODPOWIEDZ