Cs 1.6

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 18 października 2008, 21:25

Simi pisze:Ja zapraszam na mój server , non steam ale admini steamowcy !
Czekaj jak Adminowie to steamowcy? To znaczy ,że na serverze jest vac?
Czy jak bo nie rozumiem tego pojęcia ;].

Z własnego doświadczenia wiem ,że na non stemowych serverach się nie da grać ,bo 65% graczy ma WH ;],zawsze ;]


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 18 października 2008, 23:11

śmigam na non-steam (bez WH :prochno:) nick: Jacob


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
lUkEN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 marca 2008
Posty: 45
Rejestracja: 17 marca 2008

Nieprzeczytany post 26 października 2008, 10:53

Vesper pisze:
Simi pisze:Ja zapraszam na mój server , non steam ale admini steamowcy !
Czekaj jak Adminowie to steamowcy? To znaczy ,że na serverze jest vac?
Czy jak bo nie rozumiem tego pojęcia ;].

Z własnego doświadczenia wiem ,że na non stemowych serverach się nie da grać ,bo 65% graczy ma WH ;],zawsze ;]
Na non steamowych nie ma vac i nie zawsze są cheaty. Jeżeli są dobrzy admini to wypatrzą każdego. Gorzej jeżeli nie ma admina. Jedyna rada to więcej adminów albo serwer z vac albo na ns sxe które tez nie zawsze wykrywa cheaty :/


Obrazek
FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 26 października 2008, 12:34

Śmigam na Steamie już bardzo długi czas ale mam obecnie przerwe która trwa już 7 miesiąc ;) Jakoś nie mam ochoty na gre ^^ . Gram na servach only steam :P Mój Nick BiAnCo albo BiAnCoNeRo .

Pozdro Poćwicz ;)


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
olecki1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 grudnia 2007
Posty: 236
Rejestracja: 29 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 26 października 2008, 16:16

A po ostatnim patchu non-steam nie chodzi, i trzeba czekać na jakieś biblioteki. A na razie grać się tylko da na serverach steamowych.


Obrazek
Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 28 października 2008, 22:03

lUkEN pisze: Na non steamowych nie ma vac i nie zawsze są cheaty. Jeżeli są dobrzy admini to wypatrzą każdego. Gorzej jeżeli nie ma admina. Jedyna rada to więcej adminów albo serwer z vac albo na ns sxe które tez nie zawsze wykrywa cheaty :/
Hahahahaha :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Człowieku nie ośmieszaj się jeżeli ktoś dobrze ukrywa WH to na wet najlepszy Admin na świecie ci tego nie wykryje -.-
Bo mogę powiedzieć ,że gram na słuch i co możesz se demka kręcić i tak nie udowodnisz!! (PRZY DOBRZE UKRYWAJĄCYM GRACZU)
Bo jak gra jakiś bot który nie umie tego ukryć to nie problem:)


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 28 października 2008, 23:20

A w Source ktoś gra? xD


Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 29 października 2008, 00:25

Ja. W zasadzie to grałem bo ostatnio jakoś czasu braknie. Nałogowo grałem przez jakieś 2 lata, głównie cw, ale na publikach także często bywałem. :)
IMO CSS zdecydowanie przerósł na dzień dzisiejszy cs1.6(w tego grałem od momentu pojawienia się i jeszcze czasami zdarzy się zagrac).


mb12

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 sierpnia 2007
Posty: 31
Rejestracja: 30 sierpnia 2007

Nieprzeczytany post 29 października 2008, 15:18

Gotti pisze:IMO CSS zdecydowanie przerósł na dzień dzisiejszy cs1.6(w tego grałem od momentu pojawienia się i jeszcze czasami zdarzy się zagrac).
Nie powiedział bym,CSS ma ładna grafikę ale nic poza tym.Większość ludzi gra w css tylko ze względu na grafikę.


Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 29 października 2008, 23:44

mb12 pisze:
Gotti pisze:IMO CSS zdecydowanie przerósł na dzień dzisiejszy cs1.6(w tego grałem od momentu pojawienia się i jeszcze czasami zdarzy się zagrac).
Nie powiedział bym,CSS ma ładna grafikę ale nic poza tym.Większość ludzi gra w css tylko ze względu na grafikę.
Stereotyp. Source ma zdecydowanie większy realizm i po wielu uaktualnieniach przebił cs1.6 na całej lini. W europie zachodniej i w USA większośc ludzi gra już w css.


Pawel1897

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 czerwca 2008
Posty: 145
Rejestracja: 19 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 30 października 2008, 19:54

Gotti pisze:
mb12 pisze:
Gotti pisze:IMO CSS zdecydowanie przerósł na dzień dzisiejszy cs1.6(w tego grałem od momentu pojawienia się i jeszcze czasami zdarzy się zagrac).
Nie powiedział bym,CSS ma ładna grafikę ale nic poza tym.Większość ludzi gra w css tylko ze względu na grafikę.
Stereotyp. Source ma zdecydowanie większy realizm i po wielu uaktualnieniach przebił cs1.6 na całej lini. W europie zachodniej i w USA większośc ludzi gra już w css.
Nie zgodze sie z toba cs 1.6 nadal jest popularniejsza gra od cs;s (nawet w krajach zachodnich) i dlugo tak pozostanie miedzy innymi dlatego ze nie sa organizowane eventy sponsorowane przez takie firmy jak Intel, AMD i wiele innych moim zdaniem cs1.6 bedzie jeszcze przez ok 8 lat gra topową w esporcie "moze" pozniej ludzie przerzuca sie na cs;s ale podobno valve szykuje nowa wersje csa.


Alexd

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2006
Posty: 48
Rejestracja: 27 września 2006

Nieprzeczytany post 30 października 2008, 22:28

Także gram w source'a dlaczego nie w 1.6.? poprostu lepszy silnik... co skutkuje na wiele frontów - nie chce mi się rozpisywać.
Chętnie zagram mix'a chętny ktos :D ?


"Zaczynamy drugą połowę...Nasi tradycyjnie wyglądają lepiej od graczy Interu. Ale to cecha charakterystyczna każdego Bianconeriego."
Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 01 listopada 2008, 18:21

Pawel1897 pisze:
Gotti pisze:
mb12 pisze: Nie powiedział bym,CSS ma ładna grafikę ale nic poza tym.Większość ludzi gra w css tylko ze względu na grafikę.
Stereotyp. Source ma zdecydowanie większy realizm i po wielu uaktualnieniach przebił cs1.6 na całej lini. W europie zachodniej i w USA większośc ludzi gra już w css.
Nie zgodze sie z toba cs 1.6 nadal jest popularniejsza gra od cs;s (nawet w krajach zachodnich) i dlugo tak pozostanie miedzy innymi dlatego ze nie sa organizowane eventy sponsorowane przez takie firmy jak Intel, AMD i wiele innych moim zdaniem cs1.6 bedzie jeszcze przez ok 8 lat gra topową w esporcie "moze" pozniej ludzie przerzuca sie na cs;s ale podobno valve szykuje nowa wersje csa.
Bzdura cs1.6 już umiera śmiercią naturalną, nie chcę się sprzeczac więc podaje Ci statystyki:
-Ile aktualnie osób gra w daną wersję:
Niemcy :
Cs 1.6 - 18594
CSS - 18493

USA :
Cs 1.6 - 4774
CSS - 8117

Francja :
Cs 1.6 - 5166
CSS - 9350

Wielka Brytania :
Cs 1.6 - 1146
CSS - 5188

Jeśli chodzi o Polskę to zgodzę się, że więcej osób gra w 1.6, ale to dlatego, że większośc osób gra na starym sprzęcie który nie jest w stanie sprostac staremu już silnikowi Source.

statystyki wzięte z www.game-monitor.com


Jeszcze jakieś 2 lata temu w 1.6 grało 2 razy więcej osób kosztem CSS, teraz jak widac 1.6 odchodzi powoli w zapomnienie.


Alexd

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2006
Posty: 48
Rejestracja: 27 września 2006

Nieprzeczytany post 03 listopada 2008, 23:00

Gotti pisze:
Pawel1897 pisze:
Gotti pisze: Stereotyp. Source ma zdecydowanie większy realizm i po wielu uaktualnieniach przebił cs1.6 na całej lini. W europie zachodniej i w USA większośc ludzi gra już w css.
Nie zgodze sie z toba cs 1.6 nadal jest popularniejsza gra od cs;s (nawet w krajach zachodnich) i dlugo tak pozostanie miedzy innymi dlatego ze nie sa organizowane eventy sponsorowane przez takie firmy jak Intel, AMD i wiele innych moim zdaniem cs1.6 bedzie jeszcze przez ok 8 lat gra topową w esporcie "moze" pozniej ludzie przerzuca sie na cs;s ale podobno valve szykuje nowa wersje csa.
Bzdura cs1.6 już umiera śmiercią naturalną, nie chcę się sprzeczac więc podaje Ci statystyki:
-Ile aktualnie osób gra w daną wersję:
Niemcy :
Cs 1.6 - 18594
CSS - 18493

USA :
Cs 1.6 - 4774
CSS - 8117

Francja :
Cs 1.6 - 5166
CSS - 9350

Wielka Brytania :
Cs 1.6 - 1146
CSS - 5188

Jeśli chodzi o Polskę to zgodzę się, że więcej osób gra w 1.6, ale to dlatego, że większośc osób gra na starym sprzęcie który nie jest w stanie sprostac staremu już silnikowi Source.

statystyki wzięte z www.game-monitor.com


Jeszcze jakieś 2 lata temu w 1.6 grało 2 razy więcej osób kosztem CSS, teraz jak widac 1.6 odchodzi powoli w zapomnienie.
Szkoda tylko, że w tym wszystkim jest tylu cheat'erów;/ - to jeden z powodów przez których nie gram w source'a tak chętnie jak kiedyś :(


"Zaczynamy drugą połowę...Nasi tradycyjnie wyglądają lepiej od graczy Interu. Ale to cecha charakterystyczna każdego Bianconeriego."
Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 03 listopada 2008, 23:07

Cheatrów? To chyba musiałeś grac na piracie. :? Bo normalne serwery są zabezpieczone VACiem i poza tym każdego czita zbanowac nie problem jak grasz na w miarę normalnym serwie publicznym.


ODPOWIEDZ