Cs 1.6

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
Pawel1897

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 czerwca 2008
Posty: 145
Rejestracja: 19 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 04 listopada 2008, 13:53

Kazdy wie ze vac to pic na wode sam nie raz sie o tym przekonałem nawet w takiej lidze jak ESL jest ich wiele.


Alexd

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2006
Posty: 48
Rejestracja: 27 września 2006

Nieprzeczytany post 04 listopada 2008, 16:15

Heh, VAC to jak napisał ładnie kolega wyżej "pic na wodę", tak naprawdę każdy nowy cheat jak praktycznie nie do wykrycia.
Do tego nie gram na głupim ffa... tylko cw.
Np. Gramy cw 2on2 z kolegą - jedziemy kolesi przez pierwsze pieć rund na d2... nagle kolesie stają sie UHigh-tami i przegrywamy 10:5...hmy scena CS:S'a jest Ż A Ł O S N A!


"Zaczynamy drugą połowę...Nasi tradycyjnie wyglądają lepiej od graczy Interu. Ale to cecha charakterystyczna każdego Bianconeriego."
Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 04 listopada 2008, 16:29

Alexd pisze:Heh, VAC to jak napisał ładnie kolega wyżej "pic na wodę", tak naprawdę każdy nowy cheat jak praktycznie nie do wykrycia.
Do tego nie gram na głupim ffa... tylko cw.
Np. Gramy cw 2on2 z kolegą - jedziemy kolesi przez pierwsze pieć rund na d2... nagle kolesie stają sie UHigh-tami i przegrywamy 10:5...hmy scena CS:S'a jest Ż A Ł O S N A!
Żałosne to jest to co piszesz. Pisałeś, że scena cs1.6 jest wciąż większa udowodniłem Ci, że nie. Ja jestem z csem od wersji 1.5 i znam go od podszewki, a pisanie że scena CSS jest żałosna świadczy o twoim braku wiedzy. Ten <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> przykład który podałeś zwalił mnie z nóg. :bravo:
Raz trafiłeś na jakiegoś czita i piszesz, że cała scena jest żałosna haha; ja cw grałem w swoim życiu sporo jeśli chodzi o CSS i nigdy nie trafiłem na czita, więc mogę napisac że scena jest świetna w przeciwieństwie do cs1.6 w którym cziterów jest jak psów. :prochno:

Cziterzy byli są i będą i jest to niezależne od wersji tej gry - tyle na ten temat.


FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 04 listopada 2008, 17:33

Chętnie zagrałbym w CSS-a ale teraz mam brak funduszy a jak już fundusze są zawsze wydam an co innego . Co do CS 1.6 prawda jest taka, że większość gra na Non steam ponieważ nie chce im się wydawać hajsu oczywiście wchodzisz na non steam i widzisz cheaterów ale co zrobić? Zagrać na servach dla steam gdy są zawsze przepełnione... Ludzie grają w 1.6 jak ktoś słusznie zauważył ponieważ sprzęt nie daje sobie rady z CSS.


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
Alexd

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2006
Posty: 48
Rejestracja: 27 września 2006

Nieprzeczytany post 04 listopada 2008, 22:39

Gotti pisze:
Alexd pisze:Heh, VAC to jak napisał ładnie kolega wyżej "pic na wodę", tak naprawdę każdy nowy cheat jak praktycznie nie do wykrycia.
Do tego nie gram na głupim ffa... tylko cw.
Np. Gramy cw 2on2 z kolegą - jedziemy kolesi przez pierwsze pieć rund na d2... nagle kolesie stają sie UHigh-tami i przegrywamy 10:5...hmy scena CS:S'a jest Ż A Ł O S N A!
Żałosne to jest to co piszesz. Pisałeś, że scena cs1.6 jest wciąż większa udowodniłem Ci, że nie. Ja jestem z csem od wersji 1.5 i znam go od podszewki, a pisanie że scena CSS jest żałosna świadczy o twoim braku wiedzy. Ten <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> przykład który podałeś zwalił mnie z nóg. :bravo:
Raz trafiłeś na jakiegoś czita i piszesz, że cała scena jest żałosna haha; ja cw grałem w swoim życiu sporo jeśli chodzi o CSS i nigdy nie trafiłem na czita, więc mogę napisac że scena jest świetna w przeciwieństwie do cs1.6 w którym cziterów jest jak psów. :prochno:

Cziterzy byli są i będą i jest to niezależne od wersji tej gry - tyle na ten temat.
Człowieku, coś akuku z głową? Przeczytaj cały temat jeszcze raz i zastanów się do kogo piszesz, a do kogo powinieneś... nigdy nie powiedziałem, że jest więcej graczy cs1.6. niż cs:s... w tym momencie to ty się ośmieszyłeś.
Nie będę się kłócić na temat cheat'erów - wiem swoje.
Ponadto nie będziesz mi tutaj kolego wciskał kitu i wmawiał mi jaka jest scena source'a.
Jeśli wg. ciebie scena polskiego Source'a jest świetna to jesteś conajmniej śmiesznym graczem, któremu pasują serwery typu "Spoko Loko", gdzie wszyscy drą jape, puszczają muzykę etc.

Czy ty wogóle masz pojęcie co oznacza "Scena xxx"?
W moim mniemaniu nie bardzo.
Wg. twoich wypowiedzi do sceny zaliczają się tylko serwery FFA jak to podałeś swój ŚWIETNY przykład większości ludzi grających w source'a nad tymi, którzy grają w 1.6.

Otóż już tłumaczę... Polska Scena Source'a jest nie podobna do "cenzura", ponieważ nie dzieje się na niej kompletnie NIC!
Żadnych turnieji, LANów, ruchu stron e-sportowych ku poprawieniu temu, śmieszny Ladder ESL.

Teraz popatrz na Niemcy, USA, UK, w mniejszym stopniu, ale także Francja, Włochy, Azja... to są potęgi CS:S'a

IMO: Source>1.6.
Others: Source<1.6.

Jak narazie tak to wygląda... czy będzie lepiej? Pewnie tak! Kiedy? Napewno nie jutro...

ps. Jest to mój ostatni post w tym temacie przemyśl to jeśli dalej będziesz uważał swoje prosze "pw".


"Zaczynamy drugą połowę...Nasi tradycyjnie wyglądają lepiej od graczy Interu. Ale to cecha charakterystyczna każdego Bianconeriego."
Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 04 listopada 2008, 23:26

Człowieku, coś akuku z głową? Przeczytaj cały temat jeszcze raz i zastanów się do kogo piszesz, a do kogo powinieneś... nigdy nie powiedziałem, że jest więcej graczy cs1.6. niż cs:s... w tym momencie to ty się ośmieszyłeś.
Przyznaję się do błędu i przepraszam :roll: , napisałem to z rozpędu, ale czy się ośmieszyłem? Chyba nie...
Nie będę się kłócić na temat cheat'erów - wiem swoje.
Zauważyłem to w poprzednim poście, a dokładnie w tym życiowym przykładzie.
Jeśli wg. ciebie scena polskiego Source'a jest świetna to jesteś conajmniej śmiesznym graczem,
Powiedz mi gdzie napisałem, że jest świetna?
Czy ty wogóle masz pojęcie co oznacza "Scena xxx"?
W moim mniemaniu nie bardzo.
Wg. twoich wypowiedzi do sceny zaliczają się tylko serwery FFA jak to podałeś swój ŚWIETNY przykład większości ludzi grających w source'a nad tymi, którzy grają w 1.6.
Co to jest scena świetnie wiem jeśli Cię to interesuję. Ilośc ludzi grających na serwerach publicznych przekłada się na serwery prywatne itp. dlatego podałem te statystyki.
Polska Scena Source'a jest nie podobna do "cenzura", ponieważ nie dzieje się na niej kompletnie NIC!
A gdzie ja pisałem o POLSKIEJ scenie CSS? Mi chodziło o ogół, cały świat, USA i zachód Europy głównie.

Wiele czołowych klanów już kilka lat temu przeszło na CSS i powoli przechodzi reszta - normalna kolej rzeczy, że nowe zastępuje stare.

Tyle ode mnie.


Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 08:04

Pewnie ,że każdego gracza z WH nie da się wykryć ;], jak ma jakiś ,który Vac nie wykryje i umie się z tym kryć to na prawdę ciężko jest to wykryć ;]
Ale stwierdzenia ,że Vac to pic na wode to chyba lekka przeginka ;]

Po 1.Vac jest aktualizowany więc czity wykrywa ;]. Np. Na moim servie zbanował gościa ,który używał Czitów a na wet bym go o to nie podejrzewał ;].

Ja tam gram w CS 1.6 po prostu gra zdecydowanie więcej moich znajomych w tą grę ;] Mam już jakiego Skilla i nie wiem czy znów będę musiał go mozolnie zdobywać w CCS ;]

A w ogóle co do statystyk to po co mi Informacje ,że W USA czy Francji więcej gra w CSS? Co ja z nimi gram? Nie gram z Polakami ;] więc ;]
Jak Polaków będzie więcej w CSS to wtedy przejdę ;]


Kuben

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2006
Posty: 916
Rejestracja: 19 marca 2006

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2009, 13:16

Polska scena CSS jest nadal nieco uboga, ale za to gnieciemy w 1.6... to powinno wystarczyć. ja zerwałem swoją przygodę z CS'em bo doszły mi nowe obowiązki i po prostu brakło czasu, na treningi, cw czy mixy, a z chęcią bym do tego wrócił :wink:
Teraz pogrywam w CoD 2 :wink:
Sam próbowałem grać w CSS i wydawało mi się łatwiejsze niż 1.6, nie wiem, może tylko ja miałem takie odczucie :)

Pozdrawiam mac_naB' :-D


Fiat 126p - Prawie jak Bugatti
Pegasus - Prawie jak PlayStation
Barcelona, ManU, inter... - Prawie jak Juventus
Bartek89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lutego 2004
Posty: 106
Rejestracja: 08 lutego 2004

Nieprzeczytany post 12 stycznia 2009, 21:52

witam, czuc tu raczej "poczatkujacymi" wiec moze i ja sie wtrace.
CS 1.6 pod wzgledem grywalnosci przerasta CSS xx razy. Nie ma co ukrywac, jezeli wziasc pod uwage globalne statystyki dotyczace graczy to:
cs 1.6 > css. To jest fakt, niepodwazalny. To ze akurat kolega wybral kraje najlepiej rozwiniete ( usa, niemcy) to nie znaczy iz jest to wyznacznik globalny. W polsce liczba graczy 1.6 do css to stosunek mniejwiecej 1:10. Jestem jednym z pracownikow firmy KampNO.pl, 2 lata w branzy wiec "jakies" tam doswiadczenie i wiedze mam.

Co do VAC, sprawa oczywista, nie jest to zadne zabezpieczenie, nie raz, nie dwa testowalem z innymi pracownikami KampNO roznego rodzaju wspomagacze ogolnodostepne w internecie, zadnych kont nam nie zbanowalo. Cheaty, vac proof mozna znalezc w ciagu 10 sek. Jedynym + serwerow steamowych jest poprostu mniejsza ilosc dzieciakow, wiecej osob starszych ma pieniadze i stac go na oryginalna wersje gry. Dzieciaki z reguly wola wydac na cos innego badz poprostu ich przygody z grami sa krotkie, nietrwale, stad latwiej jest im wklepac w google: "cs 1.6 ns download". Wiadomo jak nie idzie, to cs-hacked.pl i "jazda".


Juve per sempre.
Abruzzo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2011
Posty: 24
Rejestracja: 01 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2011, 15:17

Odkopuje temat po bardzo długim czasie, ale nie ma sensu zakładać nowego :D

Gra w ogóle ktoś jeszcze?
Razem z kumplami założyliśmy serwer FFA - ip 88.199.98.117:27016

Zapraszam :D


TifoOosi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2011
Posty: 38
Rejestracja: 31 lipca 2011

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2011, 08:13

Abruzzo a może opisałbyś bardziej serwer albo stronkę dał, co ? :-D


# JUVENTUS 4 EVER #

"Juve, storia di un grande amore bianco che abbraccia il nero
coro che si alza davvero per te"
paruf

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lipca 2006
Posty: 317
Rejestracja: 19 lipca 2006

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2011, 13:17

Abruzzo jaka wersja ?


ODPOWIEDZ