Planetarium Football Star

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
semai2

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 września 2006
Posty: 4
Rejestracja: 09 września 2006

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2007, 12:56

niewiedzialem w ktorym dziel to walnac wiec w razie czego prosze o przeniesienie ;]

www.footstar.org

gra ktos w Footstara?


dla tych co nie wiedza co to : jest to inernetowa gra w ktorej kierujemy losami pojedynczego pilkarza. mechanika gry to cos pomiedzy innymi grami pilkarskimi jak i roznymi RPG. jesli wykupimy Złotego FS Fana to mozemy pokierowac cala druzyna a naszymi podopiecznymi beda inni zywi gracze - z kazdym trzeba oczywiscie indywidualnie uzgodnic warunki kontraktu.

gra sie caly czas rozwija - od poniedzialku pojawia sie w niej reprezentacje i ich rozgrywki.

mecze mozemy ogladac w postaci animacji flash jesli posiadamy wykupiony pakied FS FAna (złoty lub zrebrny). jesli ni mamy fana - musimy ograniczyc sie do relacji tekstowej.

zachecam do rejestracji i przeczytania potem calego helpa!

zycze milej gry ;] ja jestem tam obecny od ponad roku (niemal od samego poczatku gry) i nie zaluje ani chwili :)


krop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2005
Posty: 439
Rejestracja: 25 maja 2005

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2008, 23:43

Ja gram, jakby bylo nas wiecej mogli bysmy zrobic Juve :D

P.S. semai2 - masz jakis klub? mzoe bys przyjal poczatkujacego?:P ja obecnie gram w Racovii i nazywam sie "Jozef Potocki" :D

Zapraszam wszystkich do rejestracji na prawde warto w to pograc! jest to cos jak The crims, na pewno duzo osob z was w to gralo, tyle ze tutaj tworzymy gracza na wybranej pozycji. Mozemy mu dowolnie ustawiac trening, wybierac klub, kupowac rozne rzeczy, inregrowac sie z zawodnikami, udzielac wywiadow itp. itd.


Drabik224

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2006
Posty: 52
Rejestracja: 02 listopada 2006

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2008, 16:57

Nick: Drabik
Zawodnik: Lew Prazmowski
Drużyna: KS Sztylety
Kraj: Polska
Oto mój klub :) I narazie nie ruszam się z niego bo naprawdę mocna ekipa jesteśmy :) Mimo że spadamy teraz do III ligi ;( Ale za rok powrót na szczyt! ;)


www.sokker.org - Najlepszy menager on-line


.....:::::Juventus Forever:::::.....
semai2

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 września 2006
Posty: 4
Rejestracja: 09 września 2006

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2008, 00:36

kropek pisze:Ja gram, jakby bylo nas wiecej mogli bysmy zrobic Juve :D

P.S. semai2 - masz jakis klub? mzoe bys przyjal poczatkujacego?:P ja obecnie gram w Racovii i nazywam sie "Jozef Potocki" :D

Zapraszam wszystkich do rejestracji na prawde warto w to pograc! jest to cos jak The crims, na pewno duzo osob z was w to gralo, tyle ze tutaj tworzymy gracza na wybranej pozycji. Mozemy mu dowolnie ustawiac trening, wybierac klub, kupowac rozne rzeczy, inregrowac sie z zawodnikami, udzielac wywiadow itp. itd.
J.A. gram w Anginie ;]


Bianconeri23

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2007
Posty: 281
Rejestracja: 03 listopada 2007

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2008, 08:40

właśnie się zarejestrowałem

Muszę czekać na aktywację konta


Obrazek
ODPOWIEDZ