FIFA Manager 2008

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2007, 18:11

Witam. Zachecvam was do zagrania w tą gre. Od najmlodszych lat jestem zwolennikiem Fotball Manager a kiedys Campionship Manager i zawsze w kazda czes namietnie przesiadywalem godzina po godzinie nad tymi grami :D

W Total Club Manager gralem w wersje 2003r tylko. Byla taka srednia. Pozniej pojawil sie FIFA Manager. Brak PL, nie chcialo mi sie grac

Ale FIFA Manager 08 w pelni po polsku, pełno nowych mozliwosci
Na prawde super sie gra. Musze przyznac ze najnowszego "Footballa" odłożylem na półkę. M.in życie prywatne, tryb grajacego managera, juniorzy bardzo fajnie zrobieni, obozy itp. Finanse, stadion po prostu cudo ta gra moim zdaniem. Gram trzeci sezon, Zdominowałem świat Juventusem, wygrałem wszystko co sie dalo jak dotad (nie ukrywam, że przy małej pomocy edytora zawartego w grze :D Juve mialo 1mln euro na transfery z poczatku gry :rotfl: ). Ja, czyli manager i zawodnik Juve naraz, jestem najdrozszym pilkarzem Serie A i 4 na świecie :D Król strzelców 08/09. Na poczatku nasz zawonik jest przecietny, ma poziom w granicach 70. Ale jezeli ustawi sie mu na poczatku talent na 5 i konsekwentnie bedzie sie na niego stawialo to bez zadnego oszukiwania bedzie on gwiazda! Moj ma 6 atrybutow o wartosci 99 :D A poziom,gdy jest w formie podchodzacy pod 90. Właśnie, kolejnym dobrym posunieciem jest "poziom". To w skrocie... jak zawodnik spisalbuy sie na obecna chwile, okresla calego zawodnika. Umiejetnosci + forma. Forma jest bardzo istotbna, np po kontuzji ma sie forme na poziomie 1,2,3 i poziom(zakladajac ze Ronaldinho w formie ma 95) na poziomie ok 70 i nie ma szans zeby w meczu po kontuzji zdobyl hattricka. Jest takze osobisty majatek, mozna wziac slub, miec dzieci. Budowac szkolki mlodziezowe(obecnie mam 8 i w nast. sezonie prawdopodobnie grozi mi bankructwo :D ). Sa 4 klasy wiekowe juniorow ktorzy graja mecze ligowe z rowiesnikami. Zycie prywatne jest super. Zarabiamy pieniadze za ktore mozemny kupic nieprzydatne rzeczy typu, wyspa tropikalna, basen itp. Musimy sobie kupic mieszkanie, na poczatku gry wynajmujemy i co tydzien placimy za wynajem. Oczywiscie czesc pieniedzy zabiera małżonka :D Ja osobscie odcialem jej doplyw gotowki :D Dwa moim zdanie najbardziej sensowne powody wydania pieniedzy to dotacja dla klubu(np dorobimy sie w Juve albo innym bogatym klubie, obejkmujemy drugoligowa drzune polska dajemy im 3 mln euro i prowadzimy ich :D . Albo mozena tez kupic klub. Juve umnie kosztuje 700mln, ja mam 3 i pol :D Mozna tez stworzuc wlasna drurzyne na poczatku, od podstaw :)

O tej grze moglbym pisac godzinami, o jej plusach i ciekawych rozwiazaniach ale nie ma sensu, dla tych ktorzy nie probowali jeszcze Fify Managera zachecam i to bardzo!!!


m-a-t-t-e-o

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 marca 2005
Posty: 532
Rejestracja: 22 marca 2005

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2007, 18:36

Bobek1991 pisze:Ja, czyli manager i zawodnik Juve naraz, jestem najdrozszym pilkarzem Serie A i 4 na świecie :D Król strzelców 08/09. Na poczatku nasz zawonik jest przecietny, ma poziom w granicach 70. Ale jezeli ustawi sie mu na poczatku talent na 5 i konsekwentnie bedzie sie na niego stawialo to bez zadnego oszukiwania bedzie on gwiazda! Moj ma 6 atrybutow o wartosci 99 :D A poziom,gdy jest w formie podchodzacy pod 90.
Bobek1991 pisze:Właśnie, kolejnym dobrym posunieciem jest "poziom". To w skrocie... jak zawodnik spisalbuy sie na obecna chwile, okresla calego zawodnika. Umiejetnosci + forma. Forma jest bardzo istotbna, np po kontuzji ma sie forme na poziomie 1,2,3 i poziom(zakladajac ze Ronaldinho w formie ma 95) na poziomie ok 70 i nie ma szans zeby w meczu po kontuzji zdobyl hattricka.
Bobek1991 pisze:Jest takze osobisty majatek, mozna wziac slub, miec dzieci. Zycie prywatne jest super. Zarabiamy pieniadze za ktore mozemny kupic nieprzydatne rzeczy typu, wyspa tropikalna, basen itp. Musimy sobie kupic mieszkanie, na poczatku gry wynajmujemy i co tydzien placimy za wynajem. Oczywiscie czesc pieniedzy zabiera małżonka :D Ja osobscie odcialem jej doplyw gotowki :D Dwa moim zdanie najbardziej sensowne powody wydania pieniedzy to dotacja dla klubu(np dorobimy sie w Juve albo innym bogatym klubie, obejkmujemy drugoligowa drzune polska dajemy im 3 mln euro i prowadzimy ich :D . Albo mozena tez kupic klub. Juve umnie kosztuje 700mln, ja mam 3 i pol :D Mozna tez stworzuc wlasna drurzyne na poczatku, od podstaw :)
Właśnie przez takie "ciekawe rozwiązania" nigdy nie zagram w tą grę...


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2007, 20:01

Heh kupowanie wyspy, basenu, klubu? Jaki kurna zawodnik kupuje swój klub? :roll: Jakoś po twoim opisie nie ciągnie mnie do tej gry. I odcinanie dochodów małżonce? A może kupowanie mleka i pieluszek synkowi (ew. córeczce)? Dla mnie FM to po prostu stary FM którego albo sie kocha, albo nienawidzi i gra w inne managery. :wink:


vieira4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 209
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 17 grudnia 2007, 15:59

Gra tandeta. Spędziłem przy niej godzinę- i z nudów wręcz nie mogłem! Piłkarze wogole nie stosują się do naszych poleceń, możesz ich ustawiać i nie wadomo co robić, a i tak będą grali swoje. Poziom trudności.. :lol: Od razu widać że jest to nie typowy menadżer, tylko gra w którą totalny laik, mógłby po ustawieniu poziomu bardzo łatwy wygrać. Tryb gry jednym zawodnikiem. Totalnie nie przemyślane badziewie. Wygląda to ta, że są sobie zawodnicy komputerowi, długo długo nic, i twój zawodnik. Jesteś kompletnie wyłączony z gry. No chyba że uda ci sie strzelićze 3 fazy w meczu, wtedy możesz być pewien że zdobędziesz bramkę. Owszem, gra na pooczątek robi pioronujące wrażenie. Potem jednak... Szkoda gadać :)

OCENA(1-10)- 3,5


PS: Ide grać w Football Managera :D


drozdi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2007
Posty: 1412
Rejestracja: 06 marca 2007

Nieprzeczytany post 28 grudnia 2007, 13:35

vieira4 pisze:Wygląda to ta, że są sobie zawodnicy komputerowi, długo długo nic, i twój zawodnik. Jesteś kompletnie wyłączony z gry. No chyba że uda ci sie strzelićze 3 fazy w meczu, wtedy możesz być pewien że zdobędziesz bramkę.
jak sie nie ma wprawy to tak jest :) sam gram i przyznam ze zdarzylo mi sie trafic 4 razy do siatki w jednym meczu


w to trzeba zagrac by miec o tym własne zdanie bo jak wiadomo kazdemu podoba sie co innego. Ja tylko zachecam do sprobowania ;)


Obrazek
ODPOWIEDZ