Programy do Grafiki

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
Karol_Juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 188
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 25 września 2007, 15:34

Czy z internetu można sciągnoć legalnie programy do grafiki ??a jeżeli nie to gdzie mozna kupić taki pogram i w jakiej cenie(tak niejwiecej )


Obrazek
.::::::FORZA JUVE::::::.
kornknot

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2003
Posty: 929
Rejestracja: 12 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 25 września 2007, 16:55

Zależy o jakie programy Ci dokładnie chodzi. Zajrzyj sobie na te stronke:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=9

Masz tam programy legalnie do sciagniecia. Te lepsze oczywiscie sa w wersji testowej, czyli po jakims czasie bedziesz musial wykupic licencje, by dalej Ci działały. Jesli sa jakies darmowe to tam je znajdziesz.

Wyprobuj sobie kilka programow i kup najbardziej Ci odpowiadający. Co de ceny to łatwo jest je sprawdzic samemu, wiec zrob to.

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 25 września 2007, 17:07 przez kornknot, łącznie zmieniany 2 razy.


white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 25 września 2007, 17:00

Na poczatek proponuje sciagnac, zainstalowac i poczytac Slownik Jezyka Polskiego.


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 25 września 2007, 17:21

Ja od siebie z darmowych mogę polecić program do grafiki 2d Gimp. Jest to oprogramowane skierowane głownie na Linuxa i interface może dla początkującego być nie do opanowania, ale jak się chce i przysiądzie to można szybko zacząć tworzyć świetnie rzeczy na Gimpie, poza tym w sieci jest pełno tutotriali do Gimpa więc można łatwo się nowych rzeczy nauczyć.
Jeśli ktoś jednak nie może się przystosować do interfacu oryginalnego Gimpa to można zainstalować nakładkę, która upodabnia ten program do popularnego Adobe Photoshop'a.

Z programów do 3D polecić mogę tylko Blendera. Narzędzie z potężnymi możliwościami, nie na darmo nazywa się go kombajnem graficznym. Opanowanie jednak tego programu jak i tworzenie w 3D wymaga dużej wiedzy i samozaparcia - bez tego nie da się wg mnie robić dobrej grafiki 3D.


Franek1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 października 2006
Posty: 96
Rejestracja: 26 października 2006

Nieprzeczytany post 26 września 2007, 17:22

white_wolv pisze:Na poczatek proponuje sciagnac, zainstalowac i poczytac Slownik Jezyka Polskiego.
hehehehehehe


A do tematu.. po co od razu sciągać?? Paint tez jest dobry...... :lol:


"To moja walka, moje życie. Nigdy na dnie-zawsze na szczycie!!!"
Karol_Juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 188
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 30 września 2007, 13:49

Sciągnołem sobie GoogleSketchUp i nie zabardzo wiem co tam zrobic.Czy ma ktos zwas instrukcje do tego programu ?? :)


Obrazek
.::::::FORZA JUVE::::::.
Misikinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 listopada 2007
Posty: 8
Rejestracja: 20 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 grudnia 2007, 13:20



ODPOWIEDZ