Strony Kolekcjonerskie

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
Musialini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2007
Posty: 12
Rejestracja: 11 lipca 2007

Nieprzeczytany post 12 lipca 2007, 16:46

www.autografysportowe.za.pl
Super strona poswiecona kolekcjonerom pamiatek sportowym. Na stronie znajduja sie m.in. Wzory listow i porady!
Obrazek
www.autografysportowe.za.pl


Michael900

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2005
Posty: 875
Rejestracja: 10 maja 2005

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2007, 23:10

www.kolekcja.net.pl - forum kolekcjonerskie. Znajdziecie na nim wielu kolekcjonerów, którzy chętnie Wam pomogą. Jeśli macie już jakąś kolekcje możecie śmiało się nią pochwalić w naszym Albumie. Poza tym konkursy z nagrodami.
Zapraszamy do dyskusji! :D


Ciekawostki o Juventusie, które musisz znać - www.facebook.com/JuveCiekawostki
mani10

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 68
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2008, 19:14

Chciałbym Was zaprosić na forum kolekcjonerskie, http://kolekcja24.pl. Ma ono już prawie 2 lata. Piszą na nim kolekcjonerzy pamiątek sportowych, takich jak autografy, szale, czy odznaki, z całej Polski. Na forum znajdziecie spisy, albumy i wymiany użytkowników, możecie tam także podyskutować o sporcie, czy innych rzeczach. Organizujemy konkursy z nagrodami. Na forum znajdziecie jeszcze wiele innych atrakcji. Serdecznie zapraszam.


Katalonczyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2008
Posty: 69
Rejestracja: 19 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2009, 13:16

www.Autografy.boo.pl - Forum dla kolekcjonerów pamiątek sportowych, autografów, proporczyków, odznak, biletów, figurek i wiele, wiele innych! Znajdziesz tu porady od innych kolekcjonerów, weźmiesz udział w konkursie na AUTOGRAF MIESIĄCA, zaprezentujesz swój spis lub album twojej kolekcji oraz porozmawiasz na wiele, wiele innych tematów! Serdecznie zapraszam.


www.Napoli.com.pl - Polskie centrum SSC Napoli! Zapraszam!
autografyinfopl

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 czerwca 2010
Posty: 1
Rejestracja: 08 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2010, 13:07

Zapraszamy wszystkich na nowo powstałe forum kolekcjonerów autografów oraz osób zainteresowanych tym tematem. www.autografy.info.pl


wilemm

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 stycznia 2011
Posty: 1
Rejestracja: 10 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2011, 23:44

Nie wątpię, że na świecie istnieje wiele stron wartych polecenia i obejrzenia.
Byłoby raczej dziwne, abym w tym miejscu nie pochwalił się swoimi stronami, może nie najpiękniejszymi, choć ponoć o gustach się nie dyskutuje, ale merytorycznie stosownymi.
Aby nie było nieporozumień, kolekcjonuję tylko gadżety związane z Wisłą Kraków, która jak sądzę nie tylko dla mnie jest najwspanialszym klubem na świecie. I tkwię w tym jedynym i słusznym przekonaniu, od co najmniej 1973 roku.

A teraz do rzeczy.

Pierwsza moja strona internetowa, poświęcona oczywiście kolekcjonowaniu dotyczyła odznak Wisły Kraków. Obecna, jej druga wersja, została przeze mnie zaniedbana przed prawie dwoma laty, nawet nie wszystkie z około 500 odznak zostały wyeksponowane. Generalnie zarzuciłem powiększanie kolekcji z powodów finansowych (kupowanie nie jest tanie) oraz ewoluowaniem rynku "wydawców" w niebezpiecznym, deprecjonującym kolekcje kierunku. Przy ewidentnym obniżeniu jakości edytowanych egzemplarzy (zarzucono w zasadzie dawny kunszt grawerski), osoby publikujące nowe okazy zmierzają do nadmiernego eksploatowania jednego tematu. Kuriozalnym, a jednocześnie wyjątkowo reprezentatywnym przykładem tego typu praktyk, jest emisja 24 odznak z udziału Wisły Kraków w fazie pucharowej UEFA sezonu 2006/2007. Zamiast 4 odznak, na jakimś "wiślackim" tle, powielono ten sam motyw na 6 (sześciu!) kolorach. To nieprzyzwoite.

Tym niemniej, strona w sieci istnieje i można na nią zaglądnąć:
http://odznaki_wisla_krakow.republika.pl

Drugą stroną kolekcjonerską, stworzoną przeze mnie jest strona poświęcona kolekcji szali Wisły Kraków. I, żeby wszystko było jasne, strona jest prowadzona przeze mnie, ale kolekcja należy do mojego syna.
Strona figuruje pod adresem:
http://wislakrakow-szale.republika.pl
Obecnie w jego posiadaniu jest 453 szt. szalików Wisły Kraków, z czego na stronie eksponowanych jest ok. 230 egzemplarzy. Kolekcja była kilkakrotnie opisywana nie tylko w wiślackich periodykach, ale również ogólnopolskich wydawnictwach, np. w To My Kibice.
Ponieważ ostatnio z innych, nie kibicowskich i kolekcjonerskich powodów musiałem wynająć zewnętrzny serwer, postanowiłem poeksperymentować. I po czasie „ramkowym” podjąłem mozolne próby stworzenia czegoś pod „modną” Joomla. Pewien przerost formy nad treścią, spowodował, że skupiłem się na prostszej formie „automatów”, czyli Wordpress.
Tak więc, nie przejmując się trudnościami, cierpliwie tworzę i rozwijam obecną, tj. drugą wersję stronę z kolekcją szali Wisły Kraków. Mam nadzieję, że niedługo pod względem formalnym i merytorycznym sprosta moim oczekiwaniom.

Oto jej, pretensjonalny i prosty adres:
http://wislakrakowszale.com

Zapraszam do odwiedzin.
Wisła Kraków szale


Dominik1234

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 sierpnia 2013
Posty: 1
Rejestracja: 13 sierpnia 2013

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2013, 19:54

Dodaje nowo powstałe forum

Adres : http://autografy-sportowe.xaa.pl/index.php

Zapraszam wszystkie chętne osoby do rozwijania forum

Ja ze swojej strony będe regularnie dbać o forum i je rozwijać

Pozdrawiam Dominik

PS. Nie zrażajcie się co do ilości użytkowników forum ma zaledwie kilka godzin


ikonysportu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 lipca 2014
Posty: 1
Rejestracja: 17 lipca 2014

Nieprzeczytany post 17 lipca 2014, 13:18

Witamy wszystkich kolekcjonerów autografów i miłośników sportu.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego http://ikonysportu.pl/, gdzie znajdziecie stylowego i ciekawe pamiątki sportowe z autografami sportowców z całego świata.

Pozdrawiamy serdecznie!


ODPOWIEDZ