F1 Challenge 2007

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
$urfer

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 101
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2008, 16:35

Kimi pisze:A jesteś pewny, że jest całkowicie manualna ?? Bo tak się zdaża jeżeli masz pół manualną i jak chcesz wrzucić wyższy bieg przy niskich obrotach to komputer automatycznie, aby zwiększyć osiągi zrzuca bieg na optymalny. To samo się stanie jeśli z 6 przy prędkości powyżej 250km/h nagle zrobisz 5.
To gdzie mam sprawdzić ze jest całkowicie manualna. W opcjach pisze automatyczna zmiana biegów no i mam właczoną. To jest coś jeszcze o czym nie wiem?


Nigdy nie wdawaj się w dyskusje z idiotą najpierw zniży cię do swego poziomu a potem wykończy doświadczeniem
Obrazek
Juve for ever!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 stycznia 2008
Posty: 34
Rejestracja: 27 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2008, 21:52

bo sa jeszcze tylko automatyczne przelozenia biegow w gore lub tylko w dol potem sa jeszcze skrzynia manualna i skrzynia automatyczna. jak dobrze pamietam te pol automatyczne nazywaly sie "auto: shift up" i "auto: shift down" potem "manual" i "automatic" czy jakos tak.


dylingos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 czerwca 2008
Posty: 3
Rejestracja: 07 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2008, 16:19

Mam problem z gra F1 Mania 2008 jak gram w mistrzostwa dochodze do toru w wegrzech (hungaroring) no i jade tam wyścig po wyścigu wyskakuje klasyfikacja narazie jest wszystko ok ale jak biore zeby wczytało nastepny tor wtedy zamiast ładować mi sie tor z belgi ładuje mi sie znowu tor z wegier i jak mi go załaduje wywala mi gre do windowsa??? Prosze o pomoc


dylingos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 czerwca 2008
Posty: 3
Rejestracja: 07 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2008, 17:49

Prosze o odpowiedz


olecki1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 grudnia 2007
Posty: 236
Rejestracja: 29 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2008, 21:26

dylingos pisze:Mam problem z gra F1 Mania 2008 jak gram w mistrzostwa dochodze do toru w wegrzech (hungaroring) no i jade tam wyścig po wyścigu wyskakuje klasyfikacja narazie jest wszystko ok ale jak biore zeby wczytało nastepny tor wtedy zamiast ładować mi sie tor z belgi ładuje mi sie znowu tor z wegier i jak mi go załaduje wywala mi gre do windowsa??? Prosze o pomoc

Prawdopodobnie źle zainstolawał ci się Mod lub źle się ściągnał. Spróbuj reinstalla lub ściągnij modzik od nowa. Gdyby to nie pomogła, oznacza to że masz pirata, a na to jest jedno lekarstwo o nazwie ORYGINAŁ.

Pozdrawiam!


Obrazek
Juve for ever!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 stycznia 2008
Posty: 34
Rejestracja: 27 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2008, 21:35

Na piracie tez powinno chodzic :D Sprobuj zainstalowac na czystej wersji f1 bez innych modow. Tylko f1 a potem mod 2008. Jesli to nie pomoze to nie wiem. Ja takie cos mialem z torem Monaco w modzie na 2007 rok ale tylko w karierze.


dylingos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 czerwca 2008
Posty: 3
Rejestracja: 07 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2008, 14:10

to czyli mam zainstalowac najpierw czyste F1 2002 a pozniej mod?? probowałem robic reinstala ale to nic nie pomogło a gdzie moge dostac orginała F1 mania 2008 ??


ODPOWIEDZ