FIFA 2008

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
Łuki z Brzegu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 lipca 2003
Posty: 87
Rejestracja: 11 lipca 2003

Nieprzeczytany post 23 września 2007, 12:56

kornknot pisze:Nie ma nic dziwnego w tym, ze na inna platfoprme gra wychodzi pozniej. Przeciez jest ogromna roznica w fifie na ps2. Chociazby calkiem inna grafika, nowe tryby itp.

Co do daty premiery. Nigdy nie jest pewnym czy nie bedzie ona przesunieta. Pozostaje tylko sie modlic. Mozesz sobie zamowic gre przed premiera i masz dzien po niej gre w domu. Powinna wyjsc przed Twoimi urodzinami. Zwlaszcza jesli chcesz wersje na PC
Powiem tak nie sądze żeby była to kwestia "dorabiania" jeszcze pewntch elementów do samej gry ponieważ różnica (przynajmniej opierając sie na danych sklepu ultima) wynosi raptem 4 dni. Pogłębszym zastanowieniu stwierdzam że może być to kwestia takich rzeczy jak tłoczenie płyt drukowanie książeczek czy poprostyu transport nakładu. Do tej pory Fifa (nawet w wersji z Panem Szpakowskim) wychodziła zawsze pod koniec września i jak teraz też tak nie będzie to sie wkurze mocno ;/. Moim zdaniem PC nioe nadaje się do gier zrecznościowych takich jak Fifa (zwłaszcza jak ktoś tak jak ja gra jedną ręką)) dlatego celuje w wersje na PS2 coprawda miałwem sporwe prpoblemy z uruchomieniem wersji 06 ale 07 juz nie "świrowała"

Wracając do wątku przewodniego ostatnich kilku postów : ja gram i w PESa i Fife i są to poprostui inne gry. Do PESa trzeba podchodzic bardzej cierpliwie. Fifa natomiast jest grą w której stosunkowo szybko można cieszyc się ładnymi bramkami. PES bardzo dużo korzysta na rywalizacji z FioFą. Gdyby nie ona PES dotejpory nie miałby pewniee ŻADNEJ liccencji a o polskiej wersji jezykowej (mówcie co chcecie ale na pozione menusów całkiem udanej) moglibyśmy zapomnieć


Juve e' mio
Io sono Juve
kacek_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 kwietnia 2007
Posty: 605
Rejestracja: 23 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 23 września 2007, 14:24

Kogut Del Piero pisze:Premiera Fify 08 w Polsce planowana jest na 28 września. Ta Fifa jednak będzie wiele różnić się od 07:
- lepsza grafika,
- aktualne składy,
- nowe stroje,
- nowe stadiony,
- dodano nowe twarze dla zawodników,

- komputer gra dużo inteligentniej (nie da się już tak łatwo szarżować jednym zawodnikiem),
- dodano porę roku - zimę (wszyscy mają wtedy rękawiczki i długie rękawy, a na stadionie leży śnieg)
- inny wygląd menu,

- większa możliwość sterowania bramkarzem.

Pewnie o czymś zapomniałem, ale powyższe rzeczy bardzo przemawiają za kupnem tej Fify :) Ogólnie gra się w nią o niebo lepiej niż w 07 mimo iż wygląda strasznie podobnie.
no na prawdę, to co pogrubiłem bardzo przemawia za wydaniem pieniędzy na tą samą grę co rok temu. ale! cóż za innowacyjne zmiany! nowe twarze, stadiony, koszulki, menu!! szał, rewelacja i prawdziwa rewolucja! :prochno:


nookie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 820
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 26 września 2007, 15:53

kacek_ pisze:no na prawdę, to co pogrubiłem bardzo przemawia za wydaniem pieniędzy na tą samą grę co rok temu. ale! cóż za innowacyjne zmiany! nowe twarze, stadiony, koszulki, menu!! szał, rewelacja i prawdziwa rewolucja! :prochno:
No Fifa jest jak...jak plama po winie..spiera się z czasem tylko trochę, ale nie bardzo :prochno: nie wiem czy to dobre porównanie, ale prawda jest taka, że jeśli chodzi o zmiany w Fifie to od dłuższego czasu tego brakuje..

Ja mam natomiast pytanie odnośnie wersji PL..wiadomo może kiedy będzie ona dostępna? :think:


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Łuki z Brzegu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 lipca 2003
Posty: 87
Rejestracja: 11 lipca 2003

Nieprzeczytany post 26 września 2007, 18:41

W ultimie www.ultima.pl jest już wersja na PC PS2 i Xvoxa 360 wszyskie 3 po polsku. Wersja na PS3 i PSP jest po Aangielsku. Premiery nie miała też jeszcze wersja na Wii


Juve e' mio
Io sono Juve
Miolli

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 stycznia 2004
Posty: 112
Rejestracja: 23 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 27 września 2007, 20:10

Na torrencie już wczoraj pojawiła sie werscja PL.
Waży 3.66 GB. W tym roku postanowiłem nie ściągać fify , ehym , oczywiście z półki sklepowej , zainwestuje w PES'a odrazu(demo też już wyszło). Co do fify to po komentarzach widze to raczej panuje takie średnie nie zadowolenie.


Łuki z Brzegu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 lipca 2003
Posty: 87
Rejestracja: 11 lipca 2003

Nieprzeczytany post 28 września 2007, 12:17

Fife już mam w domu ale kazałem schować przed sobas do czus urodzin :P Dlatego mam 2 pytanie do tych którzy już grali :

1) Czy tryb Zostań Gwiazdą jest przeznaczony tylko do gry przez naet czy również dla rozgrwki typu single ??
2) czy jest nadal tryb menadzerski (tj, prowadzenie całej druzyny przez 15 lat) ??


Juve e' mio
Io sono Juve
Adrian13

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 marca 2004
Posty: 94
Rejestracja: 25 marca 2004

Nieprzeczytany post 28 września 2007, 16:09

Łuki z Brzegu pisze: 1) Czy tryb Zostań Gwiazdą jest przeznaczony tylko do gry przez naet czy również dla rozgrwki typu single ??
Można również grac samemu.
Łuki z Brzegu pisze: 2) czy jest nadal tryb menadzerski (tj, prowadzenie całej druzyny przez 15 lat) ??
Tryb managerski jest ale nie wiem ile trwa sezonów :think:


Obrazek
Łuki z Brzegu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 lipca 2003
Posty: 87
Rejestracja: 11 lipca 2003

Nieprzeczytany post 28 września 2007, 20:10

Adrian13 pisze:
Łuki z Brzegu pisze: 1) Czy tryb Zostań Gwiazdą jest przeznaczony tylko do gry przez naet czy również dla rozgrwki typu single ??
Można również grac samemu.
Łuki z Brzegu pisze: 2) czy jest nadal tryb menadzerski (tj, prowadzenie całej druzyny przez 15 lat) ??
Tryb managerski jest ale nie wiem ile trwa sezonów :think:
Dzieki :)

Co do długości TM to w edycji 06 trwał 15 sezonów w edycji 07 zdAaje się że podciągneli do 20 (dokładnie pamietam) więc myśle że tu bedzie podobnie :)


Juve e' mio
Io sono Juve
JuveScudetto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 września 2007
Posty: 6
Rejestracja: 08 września 2007

Nieprzeczytany post 01 października 2007, 20:20

Ja uważam, że bezsprzecznie najlepszymi symulatorami piłki nożnej sa gry z cyklu FIFA. W PESie nie ma takiej atmosfery jak w FIFIE. Piłkarze są sztywni, gole brzydkie, a muzyka nie dorasta do pięt FIFIE. A moja lista życzeń na FIFE 08 to:
- mecze towarzyskie w trybie menedżerskim
- więcej stadionów (w tym oczywiście Olimpico)
- Puchar Europy jako osobny turniej (nie musi być licencjonowany, ważne żeby był)

To wszystko. FIFA 07 była tak dobrą grą, że nie trzeba mieć więcej życzeń.


Barton

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2007
Posty: 98
Rejestracja: 14 sierpnia 2007

Nieprzeczytany post 01 października 2007, 20:29

JuveScudetto pisze:To wszystko. FIFA 07 była tak dobrą grą, że nie trzeba mieć więcej życzeń.
No, ja bym się tu z Tobą nie zgodził :think: FIFA 07 miała dużo błędów. Np. przy rzutach rożnych można było wkręcać piłkę w taki sposób że przeciwnik nie miał szans aby zapobiec utracie gola, tak samo można było się wyspecjalizować w wyrzutach z autu w pole karne, w prosty sposób można było zdobyć bramkę z własnej połowy, przy rozpoczynaniu ze środka też można było strzelić bramkę bez większego wysiłku...


JuveScudetto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 września 2007
Posty: 6
Rejestracja: 08 września 2007

Nieprzeczytany post 01 października 2007, 21:02

Masz rację. Przypomniał mi się taki bardzo poważny błąd. Nawet na poziomie klasy światowej bardzo łatwo jest strzelić bramkę idąc wzdłuż linii końcowej boiska. Niewiele graczy o tym błędzie wie, ale to naprawdę jest najłatwiejszy sposób zdobycia gola w FIFIE 07. Jest jeszcze jeden błąd. Kiedy nie biegnie się na pełny sprint z piłką to przeciwnik z tyłu zawsze fauluje

Nie uważam, że FIFA jest tak nieomylna, ale producenci o takich gafach wiedzą i to na pewno poprawią. Troche sie zapedzilem z tym stwierdzeniem, że FIFA była tak dobrą grą, że nie trzeba mieć więcej życzeń.


Swider10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 806
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 03 października 2007, 17:47

Ja niestety nie mam naarzie jak zagrac a ta gre nie bede mowil dla czego szkoda czasu moglby mi ktos podac jak wyglada skla Juve w tej grze umiejetnosci zawodnikow itd. z gory dzieki :)


"Pozytywne rezultaty to coś wspaniałego , ale istnieje coś większego: móc powiedzieć, że jest się kibicem Juventusu i być z tego dumnym."

"Dla tych barw niektórzy stracili swe życie"
Winner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 1173
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 04 października 2007, 13:19

Grałem w nową Fife. Uważam że jest gorsza niż poprzednia, grafika jest okropna , podania albo powolne albo za mocne.Środek obrony jest tak zagęszczony że nie da się praktycznie przejść ,a obrońcy gdy tylko "dotkną" naszego zawodnika od razu zabierają piłkę.Gdy zrobisz wślizg to na 99,9% piłkę i tak przejmie przeciwnik.Obrońcy są od ciebie szybsi więc nie da się ich wziąć na szybkość. To tak ogólnie. Tryb Be a Pro jest strasznie nudny. Zadania są mało ciekawe a AI twoich zawodników poraża dosłownie i w przenośni.Wszystko musisz robić sam gdyż nawet najprostsze podania sprawiają im problem. Jeszcze tylko napisze że edytor do tworzenia postaci jest straszny twarze wychodzą brzydkie a włosy jakie tam są wyglądają jak jedna wielka kanciasta bitmapa! szok w grze z 2007 roku takie coś.
Szczerze odradzam szkoda pieniędzy, Fifa niestety schodzi na psy choć zawsze wolałem Fife od Pes-a w tym roku naprawdę niema innej alternatywy niż czekanie na tą 2 pozycję.


Od kołyski aż po grób zapatrzony w jeden klub.
Juve Forever !!!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2007
Posty: 17
Rejestracja: 31 lipca 2007

Nieprzeczytany post 04 października 2007, 13:43

Nie wiem jak można grać w ten szajs skoro jest Pro Evolution Soccer który w każdym elemencie realizmu piłkarskiego biję Fifę na głowę !!!

P.S - Choć przyznam że sam byłem jej fanem do momentu gdzie na Playstation nie dorwałem właśnie Pro Evolution, a raczej International Superstar Soccer bo wtedy wydawana była pod tą nazwą i to był koniec Fify z której chciało mi się już tylko śmiać:)


ArtHur

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2007
Posty: 541
Rejestracja: 10 marca 2007

Nieprzeczytany post 04 października 2007, 16:27

Również pykam sobie w Fife. Może powiem o mojej sytuacji Juve: sprzedałem Zebine, wypożyczyłem Novembre i Nocerino, kupiłem Pera Mertecackera i meksykańczyka Armasa. Niestety ta Fifa jest conaj wyżej na równym poziomie z 07. Nie wiem, skąd pomysł, że gramy na Delle Alpi. Przecież w 07 i UEFA CL zaprogramowano nam wymyślony stadion. Podania to tragedia, jak i niesamowicie celne strzały w długi róg. Jest wiele minusów, coś tam może się podobać. Rzeczy typu koszulki, wszystkie licencje zawodników, stadiony itp. otrzymają mnie przy Fifie. Jednak odradzam kupowania. Cena 120 zł jest ZDECYDOWANIE za wysoka.


ODPOWIEDZ