Ciągłe błędy programów. Czego to wina?

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
Reggie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 621
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 21 maja 2007, 18:28

Witam
Może powinienem o to na innym forum pisać, ale tutaj też jest dużo ludzi, więc może ktoś pomoże.
Mam problem z kompem. Prawie wszystkie programy wyłączają się
z komunikatem o błędach tego typu: http://img92.imageshack.us/img92/2052/bladuf0.gif
Np. Windows Media Player przy małych plikach chodzi normalnie, a przy dużych wyskakuje taki błąd.
Nie wiem czego to wina, słyszałem różne wersje. Windows jest raczej nie dawno zainstalowany, a już wcześniej się działo podobnie.
Co by można zrobić, żeby to naprawić? Format C?
proszę o pomoc


"Ludzie wybierają najczęściej rozwiązania pośrednie, które są najgorsze ze wszystkich, a to dlatego, że nie potrafią być ani całkiem źli, ani całkiem dobrzy." Niccolò Machiavelli
Henqo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 kwietnia 2006
Posty: 58
Rejestracja: 26 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 21 maja 2007, 19:25

Hmm... Odinstaluj i zainstaluj ponownie winampa lub sciągnij nowego bo ten może źle działać. Może to by pomogło. Powodem tego może też być brak odpowiednich kodeków. :think:


Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 21 maja 2007, 19:32

To występuje tylko przy programach do dźwięku czy przy innych tez?


Dirty mind
DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 21 maja 2007, 21:01

Co jakiś czas mnie również wyskakują podobne błędy, w przeróżnych programach :!: Czasem nawet w Internet Explorer, choć obecnie używam Mozilla Firefox. I również nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje :think: Ale jakoś w moim przypadku jest to sporadyczny problem, w związku z czym da się z tym na szczęście żyć. Jak tego typu komunikat wyskakuje np. po każdym uruchomieniu jakiejś aplikacji, to po prostu uruchamiam kompa ponownie i jest ok :wink:


Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 21 maja 2007, 21:37

Zróbcie formata :wink: To pomaga na wszystko.


Moggi: "People keep asking where Juve got the money to buy Vlahovic but they forget that the club is owned by the Elkanns. 2% of the Elkann assets are enough to buy Inter, this is not a joke, let's be clear, it's real data."
Reggie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 621
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 21 maja 2007, 21:43

Problem występuje we wszystkim m.in. winamp, wmp, classic media player, best player, gg, quake, fifa, age of emipres, pes, firefox, ie i co tam jeszcze się przydarzy użyć.
Mam program Avira AntiVir i wątpie, że to jakiś wirus.
Ktoś mi mówił, że jak się dziwne rzeczy dzieją to sprawdzić ram trzeba. Ściągnąłem więc memtest86+ i sprawdziłem ram i wygląda jakby wszystko było w porządku.


"Ludzie wybierają najczęściej rozwiązania pośrednie, które są najgorsze ze wszystkich, a to dlatego, że nie potrafią być ani całkiem źli, ani całkiem dobrzy." Niccolò Machiavelli
Drabik224

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2006
Posty: 52
Rejestracja: 02 listopada 2006

Nieprzeczytany post 21 maja 2007, 22:05

Tak jak mówili wyżej:
-Zainstaluj ponownie....miałem tak samo w winampie oraz gg.Wyskakiwał bład.Zainstalowałem nowe wersje tycho programów i teraz działa wszystko miodzio ;)


www.sokker.org - Najlepszy menager on-line


.....:::::Juventus Forever:::::.....
Henqo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 kwietnia 2006
Posty: 58
Rejestracja: 26 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 21 maja 2007, 22:06

Przypomniało mi się że kiedyś wyskakiwał mi podobny błąd. Zainstalowałem sterownik do karty muzycznej i wszystko było ok. Sprawdź więc czy masz wszystkie sterowniki. :wink:


Reggie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 621
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 22 maja 2007, 10:34

Mówię, że problem nie jest tylko z programami do muzyki, ale z WSZYSTKIMI.
Spróbuję więc formata dysku.
pzdr


"Ludzie wybierają najczęściej rozwiązania pośrednie, które są najgorsze ze wszystkich, a to dlatego, że nie potrafią być ani całkiem źli, ani całkiem dobrzy." Niccolò Machiavelli
ForzaJuve_Adam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2004
Posty: 185
Rejestracja: 07 maja 2004

Nieprzeczytany post 22 maja 2007, 10:41

Reggie pisze:Mówię, że problem nie jest tylko z programami do muzyki, ale z WSZYSTKIMI.
Spróbuję więc formata dysku.
pzdr
Najpierw ściągnij jakiś dobry program do sprawdzenia dysku i zobacz czy nie masz czasem jakichś bad-sector'ów.


Obrazek
Obrazek
cygi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2004
Posty: 450
Rejestracja: 27 lipca 2004

Nieprzeczytany post 22 maja 2007, 13:15

Nie tylko programy do muzyki używają karty dźwiękowej. Sprawdź czy Managerze urządzeń czy nie ma jakiś konfliktów. Jeżeli są, postaraj się je rozwiązać, a jeżeli to nie pomoże to niezawodny format C: [enter] :D


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9968
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 25 maja 2007, 20:15

Przeważnie jest to wina trefnej wersji XP. Załatw (:P) sobie lepsze wydanie, a najlepiej zainstaluj linuxa :)


ODPOWIEDZ