Problem z gg

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
Railis

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2006
Posty: 1489
Rejestracja: 01 lutego 2006

Nieprzeczytany post 30 września 2008, 12:03

tabo89 pisze:tez tak czasem mam ale nie wydaje mi sie ze to wina systemu tylko po prostu gg sie je.. psuje i nic na to nie można poradzić tylko jakos to przeboleć

moze w nowej wersji wprowadza jakies poprawki jak beda mieli jakies info od uzytkowników - w sumie mozna do nich maila napisac
GG teraz zajmuje się wprowadzaniem wyłącznie kluczowych poprawek typu "Kolorowe czcionki" itp. Szkoda, że społeczeństwa nie stać na przestawienie się na inny protokół, np. Jabber, który niesie za sobą dużo większe możliwości, a i nie ma problemów z serwerami.


wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 30 września 2008, 21:08

Nie czytałem, poprzednich odpowiedzi, ale ja radzę Tobie niczego na nowo nie instalować, nic z tych rzeczy, ale wejść do opcji GG < ustawienia < status < w domyslnym statusie daj, że po wejściu na gg załączy się Tobie status niewidoczny, zw, bądź dostepny i gotowe!


Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 01 października 2008, 19:51

Problem nieważny, samo się naprawiło :lol:


Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 11 października 2008, 23:21

A ja mam taki problem, że
Wiadomości mi nie dochodzą, i to nieregularnie, tzn
O różnych porach z różnymi osobami, raz dochodzi, raz nie :doh:

Stało mi się to bardzo dawno temu. Przerzuciłem się na tlena, używałem może tydzień i przestał działać, przestał obsługiwać gg. Więc wróciłem do gg, używałem kilka dni z nadzieją, iż tym razem będzie śmigać. No i nie potrzebnie..robiłem sobie nadzieję. Przerzuciłem się wieć na kolejny komunikator. Tym razem AQQ. Używałem go miesiąc, bardzo fajny program! Tylko, że pewnego dnia przestał działać, tzn działa ale sie po prostu nie mogę zalogować, tak po prostu z dnia na dzień. Dzisiaj piszę sobie na gg. Godzinę temu kumpel do mnie napisał, to było pytanie, odpisałem mu to samo 8 razy, już sie zacząłem na niego denerwować, napisałem mu esa, nic nie dostał.

Krew mnie zalewa, ma, bądź miał ktoś taki problem?


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 12 października 2008, 08:58

Miałem, kupel pisze: "Może odpowiesz w końcu?"
Dzwonie do niego zeby go z... okrzczeć o co mu chodzi, a on na to, że mi mały monolog na GG napisał.
Następnego dnia działało normalnie i to chyba jedyna rada- przeczekac. Ewentualnie reinstal (pewnie nie raz robiłes) i może wykasowac wszystkie konta z GG i na nowo załozyc profil (ale ze starym numerem, wcześniej eksport kontaktów).
Bądź dobrej mysli! ;)


qbs

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 czerwca 2008
Posty: 6
Rejestracja: 10 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 30 października 2008, 17:17

Polecam AQQ ;pp


___________qbs
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 30 października 2008, 21:21

qbs pisze:Polecam AQQ ;pp
Jeśli myślisz, że AQQ jest lepsze to jesteś w błędzie. Zainstalowałem u siostry na komputerze i działało ok. Na drugi dzień przychodzę, a tu mi wyskakuje błąd, że hasło nieprawidłowe! A nikt z tego komputera nie korzystał oprócz mnie. Potem było to samo. W końcu wkurzyłem się i zainstalowałem gg 8.0.
Natomiast gg też jest do kitu, nie wiem co się tam porobiło ale wcześniej działo jakoś lepiej. Na kompie mam zainstalowane dwie wersje i jak jedna nie chodzi to próbuje drugą, ale czasem i obie nie chcą :P. Często w różnych porach dnia pokazuje mi się błąd z serwerem, mimo że nic nie robię. Nowa instalacja nic nie daję. Tak jak ktoś kiedyś napisał, problem nie leży u nas tylko u nich.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
ODPOWIEDZ