Netsoccer

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
BeeV

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 lutego 2006
Posty: 24
Rejestracja: 04 lutego 2006

Nieprzeczytany post 10 listopada 2006, 20:38

Odświeżam stary temat bo może znajdą się chętni do gry, powstała jakiś czas temu drużyna Juventusu kótra odrazu znalazła się w samej czołówce, teraz szukamy graczy do akademi, wszyscy którzy by rozpoczęli gre to najpierw by tam trafili żeby się zaznajomić z grą a późneij to już łątwa droga do pierwszego składu. Info o grze niżej.

Ściągamy gre z tej strony -> netsoccer.biz

Myśle że zasady są raczej znane, w grze wcielasz się w rolę zawodnika sterowanie: myszka

Gra bardzo podobna do New Star Soccer z tą różnicą, że w NSie gra się tylko przez internet, nie jest wymagane jakieś bardzo szybkie łącze wystarczy 128.

W grze zostało poprawionych dużo opcji dzięki czemu gra jest jeszcze lepsza, ciekawą opcją są statystyki (indywidualne zliczanie goli i asyst zawodnika w klubie i ogólnie). Jeśli by się znaleźli chętni to proszę pisać. Naprawde polecam tą gre warto chociaż sprawdzić.

UWAGA!!!

Niektóre programy antywirusowe mogą potraktować tą gre jako wirusa (netsoccer.exe) jednak zapewniam, że ta gra NIE ZAWIERA WIRUSA!

Sam gram od dłuższeego czasu i naprawde polecam, jeśli macie pytania to piszcie odpowiem na wszystkie

Pare screnów z gry poniżej:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Serce w bieli krew w czerni na zawsze wielkiemu JUVENTUSOWI wierni
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 04 maja 2008, 08:34

Na NSie zarejestrowałem się dwa lata temu, grałem przez pewien czas jednak nie czerpałem już radości z gry z bandą dzieciakow ktora się sępiła i nie podawała, szczegolnie na Publicach ;). Niestety ale bez Vipa w tej grze ciężko rywalizować :). W zasadzie to mogłbym wznowić moją karierę na potrzeby Juventusu :).


Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 04 maja 2008, 18:21

Zarąbista gierka :D Dzisiaj się zalogowałem i muszę powiedzieć ,że jest czadowa. Może spróbujemy skleić jakiś fajny team. Sądzę ,że może być dużo zabawy :D

Żenujący jest poziom Polskich graczy. Pełno "szmat", "suk" i innych ,ale za to na portugalskich serverach jest zabawa :dance:

Polecam :C


Moggi: "People keep asking where Juve got the money to buy Vlahovic but they forget that the club is owned by the Elkanns. 2% of the Elkann assets are enough to buy Inter, this is not a joke, let's be clear, it's real data."
Pawcio Nedved

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 maja 2008
Posty: 26
Rejestracja: 03 maja 2008

Nieprzeczytany post 04 maja 2008, 22:59

Ja osobiście te gierke lubie :) Chętnie zagram z wami.


BeeV

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 lutego 2006
Posty: 24
Rejestracja: 04 lutego 2006

Nieprzeczytany post 05 maja 2008, 15:12

Ja tam zachęcam gram w to prawie 2 lata z przerwami ale teraz pogrywam sobie od czasu do czasu. Gra na publikach jest strasznie nudna i dużo dzieciaków wiadomo jakich tam gra. Ja jestem etraz w drużynie Fans_Juventus nick taki jak tu szukamy graczy jednak tych z górnej półki :p ale jeśli chcecie zagrać to można by zrobić jakieś zaplecze drużyny Juventusu jak już wcześniej pisałem, tylko by trzeba skombinować większą liczbę chętnych i wtedy można sobie pograć w miłym gronie.


Serce w bieli krew w czerni na zawsze wielkiemu JUVENTUSOWI wierni
Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 05 maja 2008, 16:50

Ja z chęcią przyuczę się w jakiejś akademii :).
Dodam tylko że dziś zacząłem no i na razie kiepsko mi wychodzi :P.


Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 05 maja 2008, 17:11

Może się zgadamy na jakiś mały trening ? :D


Moggi: "People keep asking where Juve got the money to buy Vlahovic but they forget that the club is owned by the Elkanns. 2% of the Elkann assets are enough to buy Inter, this is not a joke, let's be clear, it's real data."
BeeV

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 lutego 2006
Posty: 24
Rejestracja: 04 lutego 2006

Nieprzeczytany post 05 maja 2008, 17:51

Słuchajcie jest drużyna: Akademia Juventusu wszystkich chętnych zapraszam można dołączyć z miejsca, narazie są 2 osoby, najprawdopodobniej ja też dołącze na 2 nicku i można by zrobić jakiś większy team. Także zapraszam wszystkich


Serce w bieli krew w czerni na zawsze wielkiemu JUVENTUSOWI wierni
Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 05 maja 2008, 22:52

Hmm ... jak się tam zapisać :P ?
Mój nick to Mati__________ (tych kresek jest dziesięć jakby co :))


BeeV

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 lutego 2006
Posty: 24
Rejestracja: 04 lutego 2006

Nieprzeczytany post 06 maja 2008, 16:59

Musze Ci wysłać zaproszenie a Ty musisz przyjąć, narazie jest 8 zawodników


Serce w bieli krew w czerni na zawsze wielkiemu JUVENTUSOWI wierni
Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 06 maja 2008, 18:57

W takim razie poprosze

Gra wciąga :)


Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 06 maja 2008, 20:11

Ja też poproszę .

Gronkjerr :)


Moggi: "People keep asking where Juve got the money to buy Vlahovic but they forget that the club is owned by the Elkanns. 2% of the Elkann assets are enough to buy Inter, this is not a joke, let's be clear, it's real data."
climas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 stycznia 2004
Posty: 115
Rejestracja: 26 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 07 maja 2008, 16:09

Również poproszę zaproszenie. climas


Kto pokonał wroga jest silny
Kto pokonał samego siebie jest niezwyciężony
Alexd

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2006
Posty: 48
Rejestracja: 27 września 2006

Nieprzeczytany post 07 maja 2008, 22:18

Prosze o zaproszenie. Nick _Juve_
;)


"Zaczynamy drugą połowę...Nasi tradycyjnie wyglądają lepiej od graczy Interu. Ale to cecha charakterystyczna każdego Bianconeriego."
BeeV

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 lutego 2006
Posty: 24
Rejestracja: 04 lutego 2006

Nieprzeczytany post 07 maja 2008, 23:04

Ok jutro powysyłam zaproszenia do klubu

ED

Przy okazji zapraszam na strone klubową Fans_Juventus: http://juvensteam.vgh.pl możecie się rejestrować i zadawać pytania jeśli czegoś nei wiedzie lub jeśli chcecie wiedzieć ile macie goli asyst itp. Większość graczy w drużynie ma VIPa więc bez problemu może Wam powiedzieć


Serce w bieli krew w czerni na zawsze wielkiemu JUVENTUSOWI wierni
ODPOWIEDZ