Klasyki wśród gier komputerowych

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2012, 10:39

Magic is impressive BUT NOW YANQUEZ LEADS!!! Swords fo everyone!!!

Obok FFVII i pierwszego Wiesława, to najlepsza gra mojego życia... Zakupię na sto procent...

Mój kensai/mag miażdzył ;)


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2012, 11:48

Gotti pisze:Nie zgadzam się zdecydowanie.
Planescape Torment>Baldurs, Icewind Dale i w sumie all z tego typu.
Każdy ma inne odczucia :wink:
Dla mnie kształtuje się to tak:
Baldur's Gate 2 > Planescape = Baldur's Gate > Neverwinter Nights = Neverwinter Nights 2 > ...(duża przepaść)... > Icewind Dale = Icewind Dale 2

Z nieklasycznych fabularnych fajne było jeszcze Fable. Żadne Gothici czy The Elder Scrollsy mi nie podeszły
yanquez pisze:Mój kensai/mag miażdzył ;)
Mój był lepszejszy :D

Pamiętam mojego Kensai/Maga. Najpierw męczarnie by z powrotem uaktywnić pierwszą klasę a potem totalna masakra: walka 2 broniami (Furia Niebios + Crom Faeyer), Pierścień Kangaxxa, Szata Vekny i: rozmycie, lustrzane odbicie, kamienna skóra, klosz niewrażliwości, ul. przyśpieszenie ruchów i kai, a potem tylko "dziękuję, dobranoc" :D
yanquez pisze:Zakupię na sto procent...
Ponoć kosztuje 20$, czyli całkiem niedrogo


Obrazek
Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2012, 20:43

Może to nie jest jeszcze klasyk, ale dla mnie dziś się stał i wiem, że to jest jedna z najlepszych gier w jakie kiedykolwiek zagrałem, a ukończyłem ją przed momentem. Coś wspaniałego...
Chodzi o grę "Bastion" wydana w zeszłym roku. Jakoś tak bez echa. Zainteresowałem się nią, bo recenzje były na prawdę dobre. Pierwsze wrażenie tylko solidne, ale po godzinie gry zakochałem się w tej produkcji i stawiam ją na swojej półce obok największych klasyków pokroju Gothic, Mafia czy Warcraft III. W ostatnich latach oprócz "Bastionu" tylko jeden tytuł przyprawił mi tak ogromnej frajdy i emocji, a był to "Alan Wake".

Gra jest przede wszystkim innowacyjna, nie nudzi, przechodzisz jednym tchem i chcesz więcej. Będę ją wspominał jeszcze długo. Polecam.

A tu namiastka klimatu gry:
http://www.youtube.com/watch?v=t8cELTdtw6U


Perfect_Human

Juventino
Juventino
Rejestracja: 22 czerwca 2013
Posty: 3
Rejestracja: 22 czerwca 2013

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2013, 18:46

Klasyką to jest cała seria Sim City i cieszę się, że weszła teraz najnowsza część z jeszcze większym naciskiem na aspekt ekonomiczny.

www


ODPOWIEDZ