Klasyki wśród gier komputerowych

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
Wojt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2006
Posty: 439
Rejestracja: 02 lipca 2006

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2008, 22:25

Diablo, Quake, Antoher World, Kotor, Starcraft. Kolenośc przypadkowa.
Jak dla mnie to najlepsze gry, ajkie powstały na PC.


From rivers of sorrow, to oceans deep with hope, I have travelled them.
Now, there is no turning back, the limit, the sky. I ask my questions:
Why? What today? When tomorrow?
Won't you join me on the perennial quest?
Serhinio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 stycznia 2007
Posty: 68
Rejestracja: 10 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2008, 22:28

Do moich ulubionych gier należą:

PRO Evolution Soccer- i to każda cześć, zaczynając od tych starych PES4 itd. bo w te starsze nie grałem ale pewnie też są lepsze od FiFY

GOTHIC- to jest najlepsza gra RPG w jaką grałem, każda część jest świetna nie tylko ze względu na grafike ale także na bogatą fabułe

Call of Duty- z wojennych i tym podobnych mi sie najbardziej podobała ale grałem tylko w dwie pierwsze części

Need for Speed Underground- z serii gier o wyścigach po ulicach miast to ta gra mi sie najbardziej podobała nowsze nie maja takiego kilmatu

Liga Polska manager- to jest fajny manager w sumie tylko w tego grałem

GTA- przeszedłem każdą z części lubie robić rozruby i takie tam w mieście, w tą gre chyba każdy lubi troszke pograć z zwłaszcza jak ma zły humor

Mafia- świetna gra dobra fabuła i klimat

a wracając do tego DSJta to ja też w to dużo grałem nawet w ta nową wersje gram do dziś jak tylko sie sezon skoków zaczyna to sobie w nią pogrywam troche... :-D


minimav

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 czerwca 2007
Posty: 250
Rejestracja: 06 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2008, 07:43

Sagi:
Heroes (wszystkie za wyjatkiem IV)
Age of Empires
Civilization
Colin McRae Rally
NFS
NHL
NBA
FIFA
GOTHIC ( :bravo: )
rozne managery


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2008, 08:49

Kędzior pisze:DSJ - :prochno: piszcie co chcecie, ale ja w to uwielbiałem grać :D
ja nadal uwielbiam :prochno: Ale tylko w ta najbardziej "prymitywną" wersję. (ach ta skocznia w Australii :smile: )


Mortal Wombat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 maja 2007
Posty: 167
Rejestracja: 03 maja 2007

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2008, 11:12

Moje typy:

- Warcraft 3 + dodatek
- Heroes 3 i 5 + dodatki, do 5 czekam na Tribes of the East, tzn. spolszczenie - czekam od paźdzernika, a te dziady z CD project ciągle przesuwają premierę
- Morrowind, niestety bez dodatków, ale za to Oblivion ze wszystkimi, max level :D
- Dark Colony
- Tzar
- GTA 2
-Diablo 1 (miodzio) i Diablo 2 z dodatkiem - pierwszą część przechodziłem naście razy, level miałem taki że DIABLO padał po 5 ciosach (grałem warriorem), 2 też fajna, ale nie miała tego klimatu co 1.
- Commandos 1
- Jagged Aliance 2 - "Eliot, you Idiot!" :smile: kto grał wie o co biega :P
- Baldurs Gate i Icewind Dale - wszystkie części i wszystkie dodatki
- ostatnio Wiedźmin, naprawdę wciąga, polecam mimo że jeszcze to nie klasyk :D

Kolejność przypadkowa :) , chodź w styczniu stawiam na Tribes of the East 8) , a teraz liczy się tylko Counter Strike 1.6


Obrazek
..::JUVENTUS TURYN FOREVER::..
Il Storico

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 639
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 07 marca 2008, 22:31

Dość dawno ten temat nie był odwiedzany,ale ja również się podzielę :)
Moja dziesiątka najlepszych gier i uzasadnienie(w nawiasie):
1.Football Manager 08-(miałem trochę wątpliwości,ale wybrałem to,ponieważ rozwija zmysł taktyczny i menedżerski.Jest to wprawka dla przyszłego dyrektora transferowego/trenera/menadżera lub asystenta-obserwatora)
2.Ojciec Chrzestny-(klasyka.Zagrałem w to wcześniej niż obejrzałem film,ale generalnie EA Games postarała się)
3.FIFA 2003-(gra jest wg. bardzo grywalna i mam do niej sentyment.Podoba mi się,że na włoskich boiskach jest spoko atmosfera,a po drugie gdy się wygra jakiś puchar to jest on pokazany podczas celebracji)
4.Age of Empires III-(strategia,czyli rozwija umiejętności myślenia.Tyle :) )
5.GTA Vice City-(gra o fabule,która spodobała mi się bardziej niż ta z GTA SA.Ta gra może wciągnąć,ale oczywiście nie można jej przelać na świat realistyczny toteż do wydarzeń w grze trzeba podchodzić z należytym dystansem)
6.Port Royale-(również strategia.O statkach,a mnie ten dział historii(obok I i II wojny światowej)mnie interesuje.Ciekawa i o niezłej fabule XVI-wiecznego żeglarza)
7.FIFA 08-(gram niekiedy np.w różne turnieje.Generalnie jest w sumie Ok.)
8.FIFA World Cup 2006-(fajna gra dla tych co lubią grać w turnieje.Ogólnie spoko :) )
9.Need for Speed Underground I ex aquo ze Skokami Narciarskimi 2004 i DSJ3-(bardzo grywalne gry.Po prostu w NFS chcę wcielić się w kierowcę w Skokach Narciarskich 2004 i DSJ3 w skoczka)
10.GTA III ex aquo z II wojną światową i Sąsiadami :)- (w GTA podoba mi się fabuła,która najbardziej chyba dorównuje tradycjonalizmowi.II wojna światowa,bo lubię strategię i ten typ historii,a Sąsiedzi dla humoru i zabawy.)
To tyle.Są to gry w które gram najwięcej.Pozdro!
Ostatnio zmieniony 23 stycznia 2009, 18:24 przez Il Storico, łącznie zmieniany 1 raz.


C-Bart

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2008
Posty: 268
Rejestracja: 09 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 07 marca 2008, 22:48

Jak dla mnie to (kolejność przypadkowa):
1.Mafia
2.Morrowind
3.Gothic zarówno I jak i II, trójka niestety spalona
4.Worms Aramgeddon
5.Call of Duty wszystkie części dobre ale ostatnia bezapelacyjnie najlepsza
6.Wiedźmin
7.Jedi Academy - i genialny multi
8.I Prince of Persia - cała trylogia bo jestem fanem tej serii, ale Piaski Czasu jednak najlepsze
Juventino43 pisze:7.FIFA 08-(gram niekiedy np.w różne turnieje.Generalnie jest w sumie Ok.)
A w jakich turach grasz? Faktycznie FIFA trzyma się jeszcze dzięki multiemu. Gdyby PES miał tak stworzonego multiplayera to FIFA odeszła by w cień.


Il Storico

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 639
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 08 marca 2008, 14:06

.... pisze:A w jakich turach grasz? Faktycznie FIFA trzyma się jeszcze dzięki multiemu. Gdyby PES miał tak stworzonego multiplayera to FIFA odeszła by w cień.
Organizuje małe turnieje w "Stwórz turniej"Do multiplayera niestety się nie garnę;)Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 23 stycznia 2009, 18:30 przez Il Storico, łącznie zmieniany 1 raz.


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 08 marca 2008, 14:40

mnie dzisiaj wzielo na wspomnienia i poszukalem gry ktora pamietam jeszcze z amigi a mianowicie FRANCO

kliknijcie i jak ktos w nia gral to na pewno sobie przypomni - ta gra byla wtedy szczytem jesli chodzi o grafike :D


Obrazek
mb12

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 sierpnia 2007
Posty: 31
Rejestracja: 30 sierpnia 2007

Nieprzeczytany post 08 marca 2008, 18:14

Grand Theft Auto(wszystkie)
Counter-Strike 1.6
Half-Life
Need For Speed(wszystkie)
Diablo 2
Metal Slug :-D


Motor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2008
Posty: 452
Rejestracja: 27 marca 2008

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2008, 20:42

Kolejność nie jest przypadkowa :!: :!: :!:

1.GTA Vice City - Ach te niezapomniane setki godzin spędzonych przed monitorem. Zdecydowanie faworyt listy. Co do innych części uważam za mało popularne jak na klasyk :|

2.Heros III - Jedyna część Herosów zasługująca na wizyta na tej liście :| . Te
setki godzin grania w tą porywającą grę pozostawią mi wiele wspomnień do których czasem wracam

3.Fifa 2005 - Jest to jedyna :płaczę: :płaczę: część z sagi Fify w które trzeba zapracować na drożynę np.aby prowadzić Juve trzeba pracować kilka sezonów na ofertę z ich strony.


Za wszelki nie ład w moich wypowiedziach odpowiedzialni są kosmici.

27 marca 2010 - 2 lata na Forum JuvePoland
Niasty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 815
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2008, 21:00

3.Fifa 2005 - Jest to jedyna część z sagi Fify w które trzeba zapracować na drożynę np.aby prowadzić Juve trzeba pracować kilka sezonów na ofertę z ich strony.


W fifie 2006 też tak było.

A tak z klasyki to zdecydowanie Mafia.Do której wracam co jakis czas.Moze bym dodał tu też Gta San Andreas(te wojny gangów :prochno: )


Obrazek
Don Roberto Macumbeiro

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 stycznia 2008
Posty: 67
Rejestracja: 25 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 01 lipca 2008, 10:07

Dla mnie łezka w oku kręci się na myśl o "Shogun Total War". Fantastyczna strategia, kapitalna możliwość rozegrania bitew w feudalnej Japonii. Kapitalny klimat, fajne filmiki. Żałuję tylko, że nie można było grać frakcją rebeliantów ;D

Późniejsze części były już takie sobie. Medieval Total War dał radę, ale Rome to już nie to.


Większość można kupić, niektórych tylko sprzedać
szaman00

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 czerwca 2007
Posty: 167
Rejestracja: 23 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 06 lipca 2008, 19:51

moja lista wyglada następująco :)

1. Gothic 2. 1 mniej mi się podobała, 3 porażka :/
2. Star Wars Knight old of the Republic 2 [rewelacyjna polecam]
3. Heroes III [nie trzeba tłumaczyć klasyka, od niej zaczynałem turówki]
4. Rome Total War i Medieval Total War [ wszystko co najlepsze, niestety w shogun Total War nie miałem przyjemności zagrać]
5. Twierdza 2 [ ta walka z kilkoma przeciwnikami miodzio]
6. Świątynia Pierwotnego Zła [ Fajny klimat]
7. Oblivion IV [ jakiś konkurent dla Gothica]
8. Disciples II Powrót Galleana [ wciągająca, 4 rasy do wyboru]
9.Call of Duty 2 [multiplayer ]
10. Worms 3D [fajna zabawa z kumplami ]

3 Najlepsze gry sportowe:

1. Pro Evolution Soccer 5
2. NBA 2005
3. Fifa 2003


Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 06 lipca 2008, 22:40

Moja piatka :D

1. Need For Speed 3 - klasyk, moja pierwsza gra :twisted:
2. Fifa 98 - az sie lezka w oku kreci :cry: do dzis pamietam pojedynki z kuzynem (ja na klawiaturze, on na myszce :twisted: )
3. Heroes III - jak inni koledzy wyzej, najlepsza czesc serii
4. Grand Theft Auto 1 - czyli stare, kochane GTA :D
5. Blood 2: The Chosen - moje pierwsze FPP :twisted:


ODPOWIEDZ