Wolfenstein:ET..."klan Juventusu"!

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ

Co myślicie o powstaniu klanu, który sławiłby Juventus w świecie gier komputerowych?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
Axel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2005
Posty: 411
Rejestracja: 30 maja 2005

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2006, 23:37

koksu_klb - Dzięki wielkie - uspokoiłeś mnie... :wink:


Jeśli Lord_Juve nie ma nic przeciwko to chciałbym abyście wyrazili swoje zdanie na tamat stworzenia klanu JP.
Ja jako pierwszy chciałbym zaproponować kilka pozycji startujących w wyścigu o reprezentowanie naszego jeszcze nie powstałego klanu :wink:
- Soldat (mam)
- Guilid Wars(miałbym niestety problem z załatwieniem sobie tej gry)
- WoW
- CS
- Pro Evo 4 lub 5 (mam)
- Call of Duty (mam)
- Medal of Honor
- MU(nie wiem co to za gra ale słyszałem, że jest fajna)
- Wolfenstein ET (mam)

Pomysł oczywiście nie wypali, jeśli nie znajdzie się osoba, która się na tym zna i ma chęci to prowadzenia klanu.


"Grazie o Signore per avermi la Juventus"
koksu_klb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2004
Posty: 404
Rejestracja: 26 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2006, 23:53

Ja bym wybrał soldata :D
Tylko kto może hostować? Ja mogę ale max 4 osoby :/


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2006, 23:56

Kiedyś poważne myślałem o założeniu klanu, który sławiłby Juventus w świecie gier. Ja wybiegałem dalej, myślałem o własnej stronie takiego klanu, ale to sprawa dalekiej przyszłości. Najważniejszy jest wybór gry noi oczywiście chętni gracze, powtarzam, chętni na grę długodystansową. Co do gry to ja osobiście myślałem nad Wolfenstein: Enemy Territory. Można jeszcze pomyśleć nad Americas Army, ale ta ma większe wymagania co do sprzętu i łącza w porównaniu z W:ET noi jest trudniejsza. Counter Strike raczej odpada, z tego co wiem nie można w niego już w żaden sposób grać za darmo(mogę się mylić). Call of Duty to samo co z CS. Medal od Honor to nie jest raczej sieciówka. Pro Evolution Soccer 4(5) też odpadają, nie można grać na piracie po necie CHYBA. Fifa 06, w tą można zagrać na połączeniu bezpośrednim, ale trzeba mieć możliwość hostowania, utrudnienie. Soldat nie wiem co to jest :P . Poważnie zastanowiłbym się nad: WoW, Guilid Wars, Lineage II, one jednak wymagałyby większego poświęcenia.


To narazie tyle co mam do powiedzenia na ten temat. Ciesze się, że nawet przypadkiem, ale pomysł, nad którym myślałem kiedyś odbił się echem małym na forum. Czekam na propozycję i ocenę pomysłu.


Soldat raczej nie, panie i panowie może coś bardziej ambitnego a zarazem znanego :?: :wink:
Ostatnio zmieniony 27 stycznia 2006, 00:24 przez LordJuve, łącznie zmieniany 1 raz.


Axel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2005
Posty: 411
Rejestracja: 30 maja 2005

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2006, 00:04

Jeśli o mnie chodzi to jestem za Soldat'em lub Wolfem.
Są to gierki nie wymagające zbyt dobrego PeCeta oraz szybkiego łącza.

Lordzie masz oto tutaj link: http://www.soldat.prv.pl/ ściągnij sobie Soldata i zobacz, że mimo małych rozmiarów gra naprawdę cieszy.

Tak jak Koksu już napisał, trzeba ustalić limit graczy.

Ja się oczywiście zapisuję do klanu :dance: No to jest już nas trzech(prawda Koksu :wink: )

Jeśli zbierzemy już całego teama to proponuje zrobić konferencje na GG w celu płynnego ustalenia najważniejszych szczegułów.


"Grazie o Signore per avermi la Juventus"
felix jaegar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 stycznia 2005
Posty: 102
Rejestracja: 14 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2006, 00:25

Najlepiej by było gdybyśmy wszyscy zagrali w Ultime na jednym shardzie, może moongate? Założylibyśmy sporą frakcje a myślę, że wojny klanów mogły by być ciekawe :) Nie ma jak klimacik UO :) 8)


Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa.

-- Julian Tuwim (1894 - 1953) --
Szilom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 109
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2006, 00:27

Call Of Duty United Offensive rządzi ! :D:D W necie oczywiscie :)


OskarG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2006, 00:28

Ibrah pisze:
Sorry ale jak ktos mi mówi że WoW jest liderem gier MMORPG to porpstu ROTFL (Rolling on the floor laughing out loud)
Tobie może się nie podobać, ale 5, 5 miliona osób opłaca co miesiąc abonament, a ja sam znam gościa, który od paru miesięcy gra nałogowo w WoW.
1 - podajesz ze w WoW gra 5.5 mln ludzi -a znasz chociaż info innych gier

Linage I- wydany w 1998 gra ponad 5 mln ludzi !!

Ragnarok - (zreszta bardzo fajna gierka) - abonament opłaca 17,000,000+ masa serverów nieoficjalnych - jest ich naprawde dużo. w tym samym czasie ponad 800,000 zalogowanych graczy
-
wiec nie wyskakuj z liczbami jak nie znasz realiów

Ibrah pisze:
Gra dobra ale lider ?? nie dla mnie, nigdy jej nie kupie i nie bede za to cos płacił.
5,5 miliona - ta liczba czyni z tej produkcji najpopularniejszą grę MMO, jaka kiedykolwiek powstała.
Jak widać nie jest to najpopularniejsza gra - lol :smile:


NeverWinter NIghts - tez bardzo fajna gierka :) - którą nawet mam osobiscie i czekam na 2 edycje (
bo NWN wyszedł w 2002 bodajże + 2 dodatki


Obrazek
kosiorekk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 233
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2006, 00:41

Pięć i pół miliona - właśnie tyle osób według najnowszych raportów płynących z Vivendi Universal Games co miesiąc uiszcza opłatę abonamentową, by przenieść się do świata gry World of Warcraft. Liczba ta czyni z tej produkcji najpopularniejszą grę MMO, jaka kiedykolwiek powstała. Na dodatek należy zaznaczyć, że stwierdzenie "najpopularniejsza" odnosi się zarówno do Azji (ponad 3 mln), Europy (ponad 1 mln) i Ameryki Północnej (około 1,5 mln). To iście niespotykane zjawisko, ogromny sukces developera, firmy Blizzard Entertainment, ale i zarazem spora ciekawostka. Dlaczego, spytacie? Ponieważ ciężko racjonalnie wyjaśnić sukces WoW-a.
:roll:


OskarG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2006, 01:18

Ibrah pisze:Pięć i pół miliona - właśnie tyle osób według najnowszych raportów płynących z Vivendi Universal Games co miesiąc uiszcza opłatę abonamentową, by przenieść się do świata gry World of Warcraft. Liczba ta czyni z tej produkcji najpopularniejszą grę MMO, jaka kiedykolwiek powstała. Na dodatek należy zaznaczyć, że stwierdzenie "najpopularniejsza" odnosi się zarówno do Azji (ponad 3 mln), Europy (ponad 1 mln) i Ameryki Północnej (około 1,5 mln). To iście niespotykane zjawisko, ogromny sukces developera, firmy Blizzard Entertainment, ale i zarazem spora ciekawostka. Dlaczego, spytacie? Ponieważ ciężko racjonalnie wyjaśnić sukces WoW-a.
:roll:
@Ibrah
pierwsze najwazniejsze

jest różnica pomiedzy "niekwestionowanym liderem" a "najpopularniejsza"

WoW nie moze byc liderem bo - jest to w zasadzie pierwsza ich tego typu gra online. -

Liderem bedzie firma której od dłużeszgo czasu gry z tego gatunku są bardzo popularne.


A najpopularniejsza ? -to tez zależy jakie kryteria sie przyjmie.
ja nie mam danych ile ludzi dokładnie gry jak NWN, GW, Lineage II, itd.

Ale udało mi sie podac kilka przykładów że to najpopularniejsza wcale nie koniecznie musi byc prawdą. (moze subiektywna opinia autora tego powyzszego tekstu).

Lineage - 5 milionów gra wydana w 1998 roku - a czy puzniej było wiecej ? mniej nie wiem
a 5 czy 5,5 to nie jest juz tak róznica

Ragnarok - 17mln - ale to juz jest inna gra troche - (i te 17milionów to oficjalne info z 2005 roku) + które nie liczy tysiecy serverów nie oficjalnych - na swiecie. - co zapewne da jeszcze wieksza liczbe graczy.


Obrazek
koksu_klb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2004
Posty: 404
Rejestracja: 26 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2006, 01:35

Prosze przestać się kłócić i myśleć nad tym jak stworzyć stabilny klan JP.
Ja nie mam czasu na obmyślanie zasad od nowa. Piszę "od nowa", ponieważ jestem współzałożycielem clanu prO w CS'a. Więcej na mojej stronie internetowej.
Zależy od gry jaki ma być clan. Teraz mam na myśli gry FPP (strzelanki, chyba taki jest skrót) czyli Wolf, CS, CoD itp.
Aby mieć dobry clan najważniejsi są ludzie, którzy będą go tworzyć obecnością w najważniejszych chwilach. Po co komu clan jak na sparing stawi się lider i vicelider clanu?
W clanie potrzeba przedewszystkim zaufanych graczy. Następnym warunkiem dobrze prosperującego clanu jest serwer. Treningi i sparingi muszą się gdzieś odbywać.
Ostatnią rzeczą jest strona www. Myślę, że temat na forum JP nie wystarczy w późniejszym okresie istnienia clanu.
Stworzyć solidny clan to ciężki kawałek chleba,ale myślę, że są tu ludzie, którzy się do tego nadają.

Napisałem, że wybieram grę Soldat ze względu na to, iż nie potrzebuję tak wielkiej ilości czasu jaką pochłaniałaby reszta wymienionych gier w temacie.

I tak WoW jest the best :D


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2006, 01:59

A więc tak, mamy wybór. Albo idziemy w stronę FPS, czyli W:ET czy Americas Army, albo w stronę MMORPG. Wybór należy do was. Musimy się zgodzić co do jednego, w co będziemy grać. Oczywiście FPS polegają bardziej na zręczności z kolei MMORPG wymagają większego pomyślunku.

Czekam na Wasze propozycję, ja osobiście proponuję: Wolfensteina: ET, Americas Army lub World of Warcraft, Lineage II.


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2006, 02:00

A więc tak, mamy wybór. Albo idziemy w stronę FPS, czyli W:ET czy Americas Army, albo w stronę MMORPG. Wybór należy do was. Musimy się zgodzić co do jednego, w co będziemy grać. Oczywiście FPS polegają bardziej na zręczności z kolei MMORPG wymagają większego pomyślunku.

Czekam na Wasze propozycję, ja osobiście proponuję: Wolfensteina: ET, Americas Army lub World of Warcraft, Lineage II.

Potrzebujemy zgranej paczki, nie ważne czy umiemy grać czy nie, ważne, aby nasza współpraca układała się jak najlepiej...


koksu_klb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2004
Posty: 404
Rejestracja: 26 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2006, 02:18

Lord_ Juve pisze:Oczywiście FPS polegają bardziej na zręczności z kolei MMORPG wymagają większego pomyślunku.
Moim zdaniem wymagają więcej czasu niż pomyślunku.

A codo tej paczki to moim zdaniem w clanie na pierwszym miejscu powinny być najlepsze osoby. Po co ma być beznadziejny clan Juventusu. Juve to potęga i ma w składzie samych najlepszych. Tak samo powinno być z clanem.
Pozdro


Fedo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2004
Posty: 73
Rejestracja: 31 lipca 2004

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2006, 08:41

Miłosz pisze:Call Of Duty United Offensive rządzi ! :D:D W necie oczywiscie :)
heh ja gram łącznie w CODUO i COD2 od ponad roku :) a co do gier typu MMORPG to niezbyt za nimi przepadam ...


Lopez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 sierpnia 2005
Posty: 118
Rejestracja: 18 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2006, 10:20

Fedo pisze:
Miłosz pisze:Call Of Duty United Offensive rządzi ! :D:D W necie oczywiscie :)
heh ja gram łącznie w CODUO i COD2 od ponad roku :) a co do gier typu MMORPG to niezbyt za nimi przepadam ...
Ozcywiscie jak zakładac clan czy cos to własnie z COD 2 :-D


Obrazek
ODPOWIEDZ