Wolfenstein:ET..."klan Juventusu"!

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ

Co myślicie o powstaniu klanu, który sławiłby Juventus w świecie gier komputerowych?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2006, 18:48

Witam, mam pewne pytania. Mianowicie w jakie gry z gatunku MMORPG :?: Czy gracie w Word of Warcraft i Star Wars:Galaxies :?: CZy możecie podaća adresy stron www, na których można dowiedzieć się czegoś o grach, które ja wymieniłem i, w które WY gracie :?: Czy jest jakaś możliwość grania w WoW i SW i nie płacenia abonamentu :?:
Ostatnio zmieniony 27 stycznia 2006, 18:39 przez LordJuve, łącznie zmieniany 2 razy.


harnasssss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 42
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2006, 19:00

Z tego co wiem to żeby grać w WoW trzeba płacić abonament. Tu masz ciekawą stronke o WoW: http://wow.battlenet.pl/.


felix jaegar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 stycznia 2005
Posty: 102
Rejestracja: 14 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2006, 19:03

Grałem w obie gry, w SWG niestety tylko przez darmowy okres próbny, nie da sie w to grac nie płacąc abonamentu (bynajmniej nie słyszałem zeby ktos w to grał za darmo :) ) http://starwarsgalaxies.station.sony.com/ -> tu się dowiesz wszystkiego
Jesli chodzi o WoW to nie ma problemu bo istnieją darmowe serwery, trzeba się tylko liczyc z tym ze nie są one tak profesjonalne jak oficjalny :)


Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa.

-- Julian Tuwim (1894 - 1953) --
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2006, 21:28

Nie oriętuje się w WoW. Czy naprawdę nie ma szans frać w ST za darmo na jakimś godziwym serwerze :?: Możecie mi podać jakieś adresy polskich serwerów do WoW:?: Jakie jeszcze gry MMORPG możecie mi polecić:?: Swego czasu grałem w Lineage II, ale gra nie przypadła mi do gustu. Za dużo tłuczenia a za mało interakcji ze światem.


kosiorekk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 233
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2006, 21:32

Wiadome jest, że World of Warcraft jest niekwestionowanym liderem tego gatunku gier. Grą godną polecenia jest również Guild Wars - kosztuje ok. 120zł, ale później nie trzeba opłacac abonamentów.
Gry darmowe, w które warto zagrać : Silkroad Online oraz KalOnline.
Obie szczególnie polecam :!:


Axel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2005
Posty: 411
Rejestracja: 30 maja 2005

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2006, 22:35

Jeśli chodzi o to czy można grać za darmo w Warcrafta...to chyba tak!
Musisz pogrzebać w necie. Poszukaj serwerów WoW tworzonych przez prywatnych ludzi, skontktuj się z jednym z nich i poproś aby Cię zarejestrował(czy jakoś tak..). Mnie nigdy nie ciągnęło do grania w tego typu gry w trybie multi, dlatego napisałem Ci tylko to co gdzieś tam w szkole usłyszałem.
Jak mam już zagrać w jakieś RPG to są to Divine Divinity, Planescape Torment, Sacred, Baldur's Gate i Diablo. Lubie sobie czasami przysiąść do sesji RPG - do dopiero jest zabawa.

PS. Żeby była jasność - to są pirackie serwery :)


"Grazie o Signore per avermi la Juventus"
tomcatmi6

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2003
Posty: 633
Rejestracja: 01 października 2003

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2006, 22:53

Gralem pewien czas w Ultime Online, jakies 3 lata z czego 2,5 bylem gmem;) ogolnie na jednym serverze przebywalem, nazywa sie on UO-Clone i dziala do tej pory. http://uo.gal.pl/uoclone/ oto link do ich strony.
Poza tym probowalem w Tibie, Lineage i inne wynalazki ale nie szlo mi za dobrze, jednak co uo to uo;)
pozdr


koksu_klb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2004
Posty: 404
Rejestracja: 26 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2006, 17:34

World of Warcfraft...najlepsza giera pod słońcem z tego gatunku.
Jak będziesz chciał liste prywatnych serwerów to napisz na PW. Po prostu wchodzisz w realmlist, edytujesz, aby IP się zgadzało z serwerem prywatnym i pyrasz ile wlezie.
Pozdro


OskarG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2006, 19:21

Ibrah pisze:Wiadome jest, że World of Warcraft jest niekwestionowanym liderem tego gatunku gier.
Ibrah pisze: Grą godną polecenia jest również Guild Wars - kosztuje ok. 120zł, ale później nie trzeba opłacac abonamentów.
Sorry ale jak ktos mi mówi że WoW jest liderem gier MMORPG to porpstu ROTFL (Rolling on the floor laughing out loud)

Gra dobra ale lider ?? nie dla mnie, nigdy jej nie kupie i nie bede za to cos płacił.

WoW - postaci sie tu nie da zepsuć - punkty przydziela ci samo. jedynie umiejetnosci które możesz zresetować - lol

a dojscie do 20 lvl to nie problem :)

Dla mnie to gra dla małych dzieci !!!


Ulitma zawsze była najlepsza grą sieciwą tego typu. I tego chyba sie nie da mienić .


GuildWars - gra genialna - ale nie da się jej porównywać do WoW.
Gra trudniejsza, Ma lepszą grafe od WoW - płacisz tylko raz !!!


Fakt faktem WoW bedzie na necie jeszcze długo. - jest to gra która bedzie popularna tak jak słynny starcraft.


z jakiegoś angielsko jezycznego forum - przetłumaczone :) pisze:WOW - walki są wolniejsze,
WOW - Ograniczenia Broni/Pancerza
WOW - na serverach pvp tródniej sie awansuje

GW - Not truly MMORPG, in the sence that you cannot randomly meet people outside of the city.
GW - Walka moze być tak szybka że nawet nie zauważycie ze ktos was atakuje
GW - NPC nie mają -az tak rozbudowanej osobowosci jak WoW


Obrazek
Axel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2005
Posty: 411
Rejestracja: 30 maja 2005

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2006, 22:21

Jakoś nigdy nie interesowałem się sieciówkami lecz chętnie bym spróbował w jakąś zagrać. Niestety nie dysponuje zbyt szybkim netem...raptem 128kbps(lecz taktuje mi na 180kbps/s :-D ) być może zmienie neta na 256kbps/s.
Moje pytanie brzmi: Czy dam rade pograć w jakiegoś dobrego, sieciowego eRPeGa albo w jakieś FPP?

Być może udało by się nam stworzyć własny klan JuvePoland :think: Co do gry to się jeszcze dogadamy (Wolf, CS, Soldat(!) itp.) ...fajnie by było gdyby znalazła się osoba, która się troche na tym zna, dalej by poszło z górki :twisted:


"Grazie o Signore per avermi la Juventus"
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2006, 22:45

Axel ja mam łącze teoretycznie od 256kb/s dp 512kb/s. W dzień mam transfer na poziomie 60kb/s. Na tym łączu dość przyjemnie grało się w Lineage II. Jak z innymi grami to nie wiem.

Mam mętlik w głowie. Jedni mówią WoW, drudzy Ultima Online a jeszcze ktoś dorzuca Guild Wars, ludzie co ja mam wybrać :?: Powiem, że interesuje mnie duża interakcja ze światem, fajny klimat, możliwość walk na śmierć i życie między graczami, dużo fajnych questów nie opierających się tylko na zabijaniu potworków, duża ilość rodaków na serwerach noi możliwość gry za darmo.


Pomysł klanu dobry, moglibyśmy być wyznawcami Juve, bylibyśmy prekursorami tego typu w całej historii MMORPG... :wink:


Axel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2005
Posty: 411
Rejestracja: 30 maja 2005

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2006, 22:55

Coś mi się widzi, że ja za bardzo sobie nie pogram :płaczę: :płaczę: :płaczę: Ja mam transfer 20-23kb/s może jakbym przyśpieszył neta to miałbym te 30-33kb/s ale to chyba za mało :angry:

Ja proponuje mimo wszystko rozwinąć temat klanu...jeśli o mnie chodzi to polecałbym grę nie wymagającą zbyt szybkiego neta oraz ogólno dostępną np. Soldat - tak mała a tak wiele radości(wiem, wiem, to nie jest RPG...)


"Grazie o Signore per avermi la Juventus"
koksu_klb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2004
Posty: 404
Rejestracja: 26 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2006, 22:57

W wowie na prywatnych serwerach jest średnio 60 ludzi online (mówię o prywatnych serwerach). Questów jest bardzo wiele i są tak zróżnicowane, że aż miło czytać :)
Dla mnie WoW jest świetną grą. I całkowicie za darmo jak ktoś wie jak to zrobić, prawda Oskar8 :twisted: ?
Do -> Axela
Chłopie na 128 możesz pyrać spokojnie we wszystkie gry. Ja mam taki net i grałem na nim w gry typy:
- World of Warcraft
- MU
- Fifa 2005
- Fifa 2006
- XIII
-Counter-Strike 1.6
- Warhammer 40 tys.
- Gta VC
- Runescape :)
- Soldat
- Wolfenstein ET
Więcej gier nie pamiętam, ale za wszystkie...ręcze, że Ci pójdą bez lagów.
Ostatnio zmieniony 26 stycznia 2006, 23:52 przez koksu_klb, łącznie zmieniany 1 raz.


kosiorekk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 233
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2006, 23:06

Sorry ale jak ktos mi mówi że WoW jest liderem gier MMORPG to porpstu ROTFL (Rolling on the floor laughing out loud)
Tobie może się nie podobać, ale 5, 5 miliona osób opłaca co miesiąc abonament, a ja sam znam gościa, który od paru miesięcy gra nałogowo w WoW.
Gra dobra ale lider ?? nie dla mnie, nigdy jej nie kupie i nie bede za to cos płacił.
5,5 miliona - ta liczba czyni z tej produkcji najpopularniejszą grę MMO, jaka kiedykolwiek powstała.


mrhahn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 sierpnia 2005
Posty: 87
Rejestracja: 31 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2006, 23:27

Ja gram w Mu-Online
www.blast-mu.klu.pl - mój i mojego kolegi poradnik, jakby ktoś potrzebował ;]

Grałem w LineAge2 - według mnie najlepszy MMORGP jaki jest :))
Tibia - grafika -90 na 10 :PP, ale jaka grywalnosc ;]

[/url]


ODPOWIEDZ