Wolfenstein:ET..."klan Juventusu"!

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ

Co myślicie o powstaniu klanu, który sławiłby Juventus w świecie gier komputerowych?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
kedzier

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 605
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2006, 21:22

Na chwilę obecną nie widzę żadnych przeszkód, będę jutro o tej porze przy kompie. Jest tylko jedno ale, zwiazane z prowadzeniem konferencji. Nie wiem czemu ale wydaję mi sie, że nie wszystkie wiadomości do mnie dochodzą, a gdy samemu coś pisze też nie każdy w Was to mógł chyba odczytać. Taka sytuacja była wczoraj, dziś się powtórzyła. Może dobrym pomysłem byłoby skorzystanie z czata, który jest na JP? Bo rozmowa na gg, gdy nie widzi się wypowiedzi wszystkich jest pozbawiona sensu :wink:


Obrazek
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2006, 18:59

Klan ma własny czat w serwisie Wirtualniej Polski. Wystarczy wejść tu CZAT KLANU :!: Będą tam się odbywać spotkanie klanowe. Każdy zawodnik klanu musi mieć przed swym nickiem tzw TAG. W przypadku naszego klanu wygląda on tak |JP| :!: Jak go zrobić :?: To proste, wpisujemy w grze, przed naszym nickiem ^w|^0JP^w| :!: Aktualnie, najczęściej gramy na serwerze o IP: 84.16.224.25:27970 :!:

Klan nosi nazwę: Juvenstus Polska ET Clan :!:


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 01 lutego 2006, 16:34

Dziś, tj. 1 lutego o godzinie 16:45 na serwerze o IP: 84.16.224.25:27970 odbędzie się trening klanowy. Jest jednak problem, z tylu zadeklarowanych osób wiernie zjawia się na treningach zaledwie 5 :!: :!: :!: KAŻDY ma być na treningu :!: Ci, którzy się nie zjawią zostaną wydaleni z klanu.

KAŻDY zostanie wzięty pod uwagę podczas ustalania składu na sparingi czy mecze, ale wezmę pod uwagę również to, jak przez cały czas dana osoba się interesowała klanem, a z tym u większości jest kiepsko :!:


rozumiem, ze jako organizator chcesz aby ta wiadomosc byla widoczna, jednak jest ona niezgodna z regulaminem i az oczy bola jak sie ja czyta. Jesli ktos wejdzie na ten temat to na pewno przeczyta tego posta nawet bez powiekszania i pisnia boldem. Poza tym dobrym pomyslem byloby gdybys do kazdego z klanu wyslal PW z tym zawiadomieniem. Wtedy na pewno by wszyscy ja odebrali. Kornknot


koksu_klb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2004
Posty: 404
Rejestracja: 26 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 01 lutego 2006, 19:07

lord_juve
jeszcze się dobrze nie zaczęło, a Ty już masz z tym problem :smile: :prochno:
zmień liczebność clanowiczów!! wszytsko będzie się wtedy układało. Musisz mieć zaufany "personel" :)


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 02 lutego 2006, 01:32

No to fajnie... :? Zjawiłem się na każdym treningu, tymczasem dzisiaj o 16.20 zszedłem z kompa, noi dzięki temu nie było mnie pierwszy raz i zdaje się zostałem już wyrzucony :angry: Na przyszłość radzę ci pisać wcześniej tego typu posty bo jak piszesz 10 minut przed treningiem to ktoś może akurat nie wejśc w tym czasie na JP.....


RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 02 lutego 2006, 07:50

Lord-Juve ile ty masz Lat 14 ?? 16?? Bo na tyle sie zachowujesz! Ja gram juz od 2 lat w Medal of Honor: AA i nawet dobrze sobie radze z klanem byłem 5 w Polsce... Nie ma czegos takiego jak obowiazujace treningi i jak ktos sie nie stawi Out :whistle: To ma byc przyjemnosc a nie stres.. ! Pozdro !


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 02 lutego 2006, 09:11

RuTeK pisze:Lord-Juve ile ty masz Lat 14 ?? 16?? Bo na tyle sie zachowujesz! Ja gram juz od 2 lat w Medal of Honor: AA i nawet dobrze sobie radze z klanem byłem 5 w Polsce... Nie ma czegos takiego jak obowiazujace treningi i jak ktos sie nie stawi Out :whistle: To ma byc przyjemnosc a nie stres.. ! Pozdro !
Przepraszam, wczoraj, przed 16 było nas 6, ci którzy byli zagrali, muszę wprowadzić ostre reguły, ponieważ większość z zadeklarowanych poprostu olewa sobie całą sprawę. Obecnie jest zapisanych 14 osób, po "redukcji" zostanie 10. Więcej już nikogo nie przyjmę, w tej 10 mam graczy, którzy naprawdę się interesują grą w klanie. Nie tylko ja jestem tą sytuacją zdenerwowany, pozostali klanowicze też :!:
RuTek Wolfenstein:ET to nie Medal of Honor(wiem bo długo w niego grałem), ta gra ma świetny tryb single player, ale w multi jest cienka. Tutaj są inne zasady, każdy szanujący się klan kilka razy na tydzien spotyka się na tzw. treningu. A Out jest spowodowany postawą niektórych graczy.
Shickit ty się nie martw, napewno masz miejscę w składzie, ciebie już kilka razy widziałem, są tacy, co ani razu jeszcze nie grali...


piterweg

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 kwietnia 2005
Posty: 62
Rejestracja: 24 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2006, 14:58

Witam, odświeżam ten wątek, z myślą o tym, że ktoś może będzie chciał się teraz dołączyć do naszego klanu w enemy territory. W klanie zaszło dużo zmian, miedzy innymi zmiana lidera, zmniejszenie liczby osób (7 osób+1 jeden chętny). Nie musisz być super graczem, wystarczy, że będziesz miał czas na grę, dobre chęci, humor :) . W zamian oferujemy udział w ligach, sparingi, treningi, stronę (trwają przy niej prace) i wiele, wiele innych rzeczy. Po więcej szczegółów zapraszam na moje gg(zawsze niewidoczny).


koksu_klb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2004
Posty: 404
Rejestracja: 26 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2006, 19:06

ja właśnie zacząłem grać w wolf ET, ale wymiataczem nie jestem
narazie byłbym chętny na zwykłego gracza do klanu :)


Jelon

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 stycznia 2004
Posty: 206
Rejestracja: 24 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 29 maja 2006, 18:54

ja gram od kilku dni i chce sie zapytac czy klan dalej istnieje?


kedzier

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 605
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 29 maja 2006, 20:21

nedved1111 pisze:ja gram od kilku dni i chce sie zapytac czy klan dalej istnieje?
Nie istnieje już od dłuższego czasu. Poza tym, nawet jeśli by istniał do tej pory, to nie sądzę byśmy brali zawodnika dopiero rozpoczynającego swoją przygodę z ET :twisted:


Obrazek
darel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 474
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 30 maja 2006, 11:56

Widze, że klan sie rozpadł. Ja jednak wszystkich chętnych, którzy chcieliby porgać w Wolfensteina ET zapraszam na stronke www.anaticula.forall.pl Jwst to stronka prowadzona przez moich kumpli.


na zawsze wierni turyńskiej drużynie
JasHeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 listopada 2007
Posty: 3
Rejestracja: 26 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 listopada 2007, 10:25

Moze odswieze troszke temat.

Jestem nowy na juvepoland i przez przypadek znalazlem cos na temat mojej ulubionej gry.

Coz staz klanowy mam juz okolo 4 lata jakby ktos chcial sobie zagrac ze mna 1/1 lub jakiegos mixa 3/3 to zapraszam na gadu: 5448965. Dysponuje wlasnym serwerem ET jak i Team Speakiem i Ventrilo do rozmow glosowych.

Pozdrawiam


ODPOWIEDZ