Wścibski brat i komp...;)

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2006, 18:57

Zakładam nowy temat, z góry zakładam, że to tylko chwilowy topic, poprostu potrzebuję porady i jeśli ją już otrzymam(JEŚLI :wink:) to proszę o zamknięcie go...
Mianowicie, mam wścibskiego brata, który ostatnio mnie bardzo denerwuje(głównie ze swojego powodu), ciągle też gra na kompie co mnie irytuje. Pytam się wieć was, jak mogę mu uprzykrzyć zabawe na moim blaszaku :?: Nie chodzi mi tu o hasło, które definitywnie zablokuje drogę do PC-ta, ale o jakieś programy. Np program, który wyznacza ile ma chodzić komp, czy program, który uniemożliwia instalowanie i deinstalowanie różych aplikacji.
Mam nadzieję, że mi pomożecie...


Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2006, 19:02

Lord_ Juve pisze: który uniemożliwia instalowanie i deinstalowanie różych aplikacji.
Mam nadzieję, że mi pomożecie...
Utwórz mu po prostu konto z ograniczeniami, nie będzie mógł usuwać, instalować itp. :wink:


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
Michael900

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2005
Posty: 875
Rejestracja: 10 maja 2005

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2006, 19:19

Ja widziałem gdzieś, kiedyś program w którym można ustawić dokładną godzine automatycznego zamkinęcia się systemu Windows.
Nie pamiętam jak się nazywal, ani nie mam do niego linka, ale widziałem go chyba na http://www.instalki.pl/download/


Ciekawostki o Juventusie, które musisz znać - www.facebook.com/JuveCiekawostki
Ja-JUVE-nek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2004
Posty: 364
Rejestracja: 22 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2006, 19:42

Możesz pousuwać mu niektóre pliki z folderów z grą, albo odinstalować jakieś sterowniki :)

A jeśli to nie poskutkuje użyj argumetnwó siłowych, wkońcu to młodszy brat :D


Obrazek
Cube - fan Juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2004
Posty: 191
Rejestracja: 22 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2006, 19:47

Mam ten sam problem :D Nikt na serio nie ma pojęcia, czy istnieje program do zabezpieczania danych aplikacji na hasło?


białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2006, 19:57

Cube - fan Juve pisze:Mam ten sam problem :D Nikt na serio nie ma pojęcia, czy istnieje program do zabezpieczania danych aplikacji na hasło?
jednynie z takich programów to znam RaR-a. istnieje tam możliwość zabezpieczenia pliku hasłem, ale to zapewne nic ci nie da.

a co do programu do automatycznego wyłączania kompa to takowy isnieje. miałem go nwet na dysku, ale nie miałem okazji go wykorzystać. jeśli znajdę go na sieci to jakoś wam zapodam.

PS. mam farta, że nie mam młodszego rodzeństwa :dance:


Radidam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2004
Posty: 740
Rejestracja: 09 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2006, 13:21

Proponuje ten program ustawia sie czas o ktorej ma sie wylaczyc komputer

http://s30.yousendit.com/d.aspx?id=3OA1 ... XSNACKDQ1K

ustawiamy na wylaczenie twarde i sie wylacza komputer zamykajac szybko komputer twoj brat niebedzie wiedział czemu sei wylaczył.


Obrazek
ODPOWIEDZ