Heros of Might and Magic V

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
Łuki z Brzegu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 lipca 2003
Posty: 87
Rejestracja: 11 lipca 2003

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2006, 10:08

Ta gra bedzie juz w marcu (jesli jej nie beda tak przesówac jakHoMM4) i cos czuje ze bedzie boska i fenomenalna

Ten tenat zakladam po to zeby sie spytac czy moze ktos z Was znalazl gdzies info na temat kiedyu pojawi sie DEMO HoMM5 ?? Jeśli ktiś ma takie info i zecjce soue podzelic to bede zobowiazany.

P.S. Złoty medal dla tego kto wymyslil termin wydania gry -marzec jest optymalny :D - zaraz po sesji Zi,mmowej a do letniej jeszcze daleko :D


Juve e' mio
Io sono Juve
faller

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 listopada 2003
Posty: 62
Rejestracja: 05 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2006, 10:21

Siemka

Wkradł ci się mały błąd w tytule tematu :wink:

Na tej stronce masz wszystkie informacje na temat
"Heroes of Might and Magic V"

http://www.mightandmagicgame.com/uk/index.php

Na razie nie ma jakich kolwiek danych co do DEMA :?
Bynajmniej ja nigdzie nie przeczytałem.

Pozdrawiam


Pavciooo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 grudnia 2003
Posty: 315
Rejestracja: 12 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2006, 10:34

Demo będzie na przełomie Marca i Lutego... było to ponoć na oficjalnym forum. Sama gra zostanie wydana prawdopodobnie w Marcu... Ale 30 Marca :( No ale chyba lepiej poczekać więcej i lepszą grę dostać no nie?

PS: Open Beta testy już w ten czwartek!!!!
Aż nie mogę się doczekać ;)


MaNieK_JuVe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 maja 2003
Posty: 187
Rejestracja: 27 maja 2003

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2006, 10:54

Tej gry nie da sie juz bardziej spitolic tak jak to bylo w IV czesci na ktorej srogo sie zawiodlem.
Marze zeby 5 to byla 3 z lepsza grafika i nowymi czarami i dodatkowymi jednostkami :) Pozdro dla fanow HoMM


Forza Juventus, Forza Azzurri
Moja jedyna milosc Juventus FC !!!
Zagraj w Lola: http://signup.leagueoflegends.com/?ref= ... 3963740312
Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2006, 11:04

MaNieK_JuVe pisze:Tej gry nie da sie juz bardziej spitolic tak jak to bylo w IV czesci na ktorej srogo sie zawiodlem.
Marze zeby 5 to byla 3 z lepsza grafika i nowymi czarami i dodatkowymi jednostkami :) Pozdro dla fanow HoMM
Dokładnie TAK, 3 przez długi czas była moją ulubioną grą,całe dnie w nią grałem...4 to takie badziewie było według mnie że płakać mi się chciało...
Mam nadzieję że 5 będzie wypasiona i że jej twórcy nie powtórzą błedu z 4 :wink:


Obrazek
Łuki z Brzegu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 lipca 2003
Posty: 87
Rejestracja: 11 lipca 2003

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2006, 11:40

Widze ze wieksZość z Was nie popiera tego czym dewoleporzy uraczyli nas w 4. Herosie ja też nie. w opisie gry w sklepie Ultima.pl piszą że twórcy tym razem chcą zwrócić się w strone 3 :-D Mnie opsobiście najbardziej ciekawi możliwość wyboru miedzy walką w trybie standardowym dla Herosa (turowo) a walką Real Time (!!!) ciekawe jak to sie sprawdzi w konwencji Herosa. Choc pewnie i tak po kilku godzinach zabawy z walka w czasie rzeczywistym zabiore sie za gtre w standardowy sposób

Ta cześć bedzie ciekawa tez z jeszcze jednego powodu : po raz pierwaszy nie tworzą jej ludzie z 3DO (jak wiadomo ta firma splajtowała) za piątke Herosa wzieła sie firma Nival Interactive Rosjanie są odpowiedZalni miedzy innymi za Silent Storm. Myąśle że zmiana warty w tworzeniu serii wyjdzie jej na dobre (choć jak Rosjanie sobie z tym poradzili dopiero bedziemy mogli sie przekonac)_ bo jakl pokazała 4 czesc HoMM 3Do zaczełą już odcinać kupony od potegi serii i za duzo kombinowali a dla Nival Interactive Heros to zupełnie nowy projekt i zupełnie nowe wyzwanie pozostaje nam czekac i miec nadzieje na udaną gre i już zbierac sily na te wszystkie zarwane noce ktore nas czekają :D


Juve e' mio
Io sono Juve
harnasssss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 42
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2006, 13:01

Herosi III rządzą :-D :-D Spoko, że wyjdzie nowa część heroseów ale jeśli będzie podobna do imienniczki z numerem IV to dziękuje :stop:


Tom A Juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2005
Posty: 160
Rejestracja: 17 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2006, 13:06

Heroes V na bank pojawi się mniej więcej w połowie marca A na pewno przed kwietniem Takie zapewnienie daje sam producent i wydawca CD Projekt już zbiera zamówienia na wersje CD, DVD i edycje kolekcjopnerską Pełny full wypas i mnogość niezwykle wspaniałych funkcji Po prostu nie da się wszystkiego opisać Warto czekać Pozycja obowiązkowa i kultowa dla każdego fana sagi


jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia, proszę nie ubieraj tego faktu w słowa...
adrian_markuś

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2005
Posty: 100
Rejestracja: 22 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2006, 22:12

Ja już wprost nie mogę doczekać się piątej części Herosów.To dobrze,że producenci zwrócili się w stronę Heroesa III.W IV było zdecydowanie za mało miast.Nie rozumiem po co wogóle w czwartej części zmniejszono ilość zamków :angry:
Ostatnio zmieniony 20 stycznia 2006, 16:29 przez adrian_markuś, łącznie zmieniany 1 raz.


Forza Juve!!!
Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2006, 22:33

Części 2 i 3 to były dla mnie ideały . Zagrywałem się ,,na śmierć" herosami , czy to sam , czy z kumplami , mam wszystkie części w oryginale ( oprócz tragicznej czwórki ). Po sesji może sobie przypomnę stare dobre czasy :).

Natomiast co do nowej odsłony gry , udało mi się zagrać dwa miesiące temu w wersje alfa i musze przyznać , że zapowiada się całkiem przyjemnie , szczególnie dało się zauważyć klimat z trójki. Wersja alfa zawierała masę błędów i niedociągnięć , ale i tak zaskoczyła mnie pozytywnie . Jedyne co mi się średnio podoba to zlikwidowaniu heksów i zastąpienie ich kwadratami , przyzwyczajenie jednak robi swoje ... .

Powoli zaczynam zbierać pieniądze :).


Michael900

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2005
Posty: 875
Rejestracja: 10 maja 2005

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2006, 22:35

Ja choć nałogowo nie gram w Heroesy to już z niecierpliwością czekam na kolejną część. Bardzo często grałem w trzecią część i mam nadzieję, że nowa będzię choć troszke do niej podobna.


Ciekawostki o Juventusie, które musisz znać - www.facebook.com/JuveCiekawostki
Spitfire

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2003
Posty: 457
Rejestracja: 31 maja 2003

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2006, 22:46

No tak jak oglądam te screeny to do złudzenia przypominają mi Warcrafta 3,który notabene jest dla mnie również grą genialną podobnie jak herosi.I tak jak i Wy mam nadzieje na powrót to klimatu z części 3 a nie 4.I znowu nieprzespane noce mnie czekają :D


tylko margaryna mleczna jest na ciążę skuteczna
Sturm

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 września 2005
Posty: 18
Rejestracja: 04 września 2005

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2006, 22:46

A ja mam wersje BETA Herosów V i powiem jedno: Gra zapowiada się wyśmienicie!! Jest jeszcze w tej wersji mase błędów i luk ale to normalne!!
Jeżeli dojda do takiej wprawy w Beta Testach co Blizzard to szukuje się nam strategia a może i nawet gra roku 2006!!

Herosi III docekają się GODNEGO kontynuatora!!

Pozdrawiam!!

Sturm BrightBlade


Michal17

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 grudnia 2003
Posty: 486
Rejestracja: 06 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2006, 15:59

Też grałem w bete HoMM V i także muszę przyznać, że zapowiada się znakomita gra. Piękne są zwłaszcza animacje jednostek na polu walki.
Wiele czytałem o HoMM V i faktycznie nowi twórcy zapowiadają powrót do legendarnej już chyba "Trójki". Przykładowo bohater już nie walczy osobiście a w zamkach nie mamy możliwości wyboru między jednostkami tego samego poziomu. Jest tez kilka nowinek jak chociażby nowy system inicjatywy i szybkości na polu walki.
Już sie nie moge doczekać, choć dla mnie premiera będzie dopiero w 16 maja - matura z Historii i koniec nauki w liceum...


Pavciooo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 grudnia 2003
Posty: 315
Rejestracja: 12 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2006, 20:10

Gwoli ścisłośco:
1. Tylko nieliczni grali w betę, jakoś mało prawdopodobne wydaje mi się, żeby aż dwóch userów tego forum było betatesterami :] Zapewne graliście tak jak ja i Yari w wersję Alfa (ta wersja co się cięła i miała jedną mapę :) ) A tak wogóle- Open Beta miała być dzisiaj, ale przełożyli ją na czas bliżej niekreślony :(

2.Heroesów tworzył NWC a 3DO posiadało prawa do Heroesów, niedorobiona 4-ka była spowodowana słabą sytuacją 3DO które wymusiło szybkie wydanie gry na NWC, które nie miało czasu na betatesty i sprawdzenie rozwiązań... Teraz prawa posiada Ubisoft, a grę tworzy rosyjski Nival...

3. Czas rzeczywisty- nie nazwałbym tego tak. To jest "tryb dynamiczny", czyli nic innego jak czasowe ograniczenie tur... :/ Czyli będziemy mieli jakieś 10 sekud na wykonanie naszego ruchu daną jednostką... Ciekawe, jak bohater będzie rzucał czary <lol> Także nie ma co się tym tak bardzo ekscytować :) Ciekawszy wg. mnie jest Ghost mode czy jakos tak... Polegało to będzie na tym, że podczas gry z żywym przeciwnikiem on będzie mógł przejmować kontrolę nad jednostkami neutralnymi przeciwko którym walczy inny gracz :) Czyli np w 1 na 1 gdy twój przeciwnik będzie walczył z silnymi jednostkami neutralnymi, my mozemy przejąć nad nimi kontrolę i zadać mu większe szkody :D


ODPOWIEDZ