Problem z Internet Exploler

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
herr_braun

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 kwietnia 2004
Posty: 701
Rejestracja: 01 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2005, 20:47

Witam
Mam problemik mały a wiem że forumowicze z JP są pomocni w tych kwestiach, więc zwracam się o pomoc.
Otóż przy otwieraniu częsci witryn, które wcześniej normalnie oglądałem, wyskakuje mi okienko:

Program Internet Explorer nie może otworzyć miejsca internetowego:
tu adres stronki

Operacja przerwana

Noi oczywiscie pytanie jak ten problem rozwiązać.
Temat do usunięcia po tygodniu


blk01

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 502
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2005, 21:03

ja bym ci zaproponował www.firefox.pl
jak można używać IE :angry: tak dla przykładu. Kolega wysłał mi przez gg jakiegoś wirusa. Link. Tak na próbę. Najpierw otworzyłem w Firefoxie i zablokował on strone po prosu nie wszedł. Przez IE zwiecha i wirus na kompie. IE służy do przeglądaia przez komputer internetu i na odwrót :prochno:


Jack

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2005
Posty: 241
Rejestracja: 22 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2005, 21:06

herr_braun pisze:Witam
Mam problemik mały a wiem że forumowicze z JP są pomocni w tych kwestiach, więc zwracam się o pomoc.
Otóż przy otwieraniu częsci witryn, które wcześniej normalnie oglądałem, wyskakuje mi okienko:

Program Internet Explorer nie może otworzyć miejsca internetowego:
tu adres stronki

Operacja przerwana

Noi oczywiscie pytanie jak ten problem rozwiązać.
Temat do usunięcia po tygodniu
miałem ten sam problem :/ pomogła zmiana przegladarki.tak jak lukasz01 polecam ci firefoxa.Moim zdaniem najlepsza przegladarka internetowa


Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2005, 21:06

Ja także proponuje Firefoxa! Strony chyba otwierają się troszeczke wolniej niż w IE ale za to jest zdecydowanie mniejsze prawdopodobieństwo złapania śmieci i wirusów. Osólnie firefox jest najlepszą przeglądarką internetową według mnie.


Lopez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 sierpnia 2005
Posty: 118
Rejestracja: 18 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2005, 21:24

Oczywiscie zgadzam sie z chłopakami........ Mozilla jest bardzo dobra, nie ma w ogóle problemów z otwieraniem sie stron, bez wirusów, szybko, ładnie wszystko chodzi.. :-D


del kasa

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 sierpnia 2005
Posty: 203
Rejestracja: 10 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2005, 21:29

Pozwolicie, że się wyłamie i polece koledze świetna przeglądake -OPERA. Jak dla mnie idealna.

Wszystko tylko nie Explorer :pray: TA "przeglądarka" jeśli tak w ogóle można powiedzieć to jedno wielkie ... sidło :D Wirusów co nie miara a reklam to juz w ogóle...


herr_braun

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 kwietnia 2004
Posty: 701
Rejestracja: 01 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2005, 21:50

No to przychyliłem się do rad i zmieniłem nieszczęsnego IE na FireFoxa i rzeczywiście wszystko jest ok.
Zatem temat można zamknąc :D


kapec

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 stycznia 2005
Posty: 29
Rejestracja: 15 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2005, 21:51

racja ..internet explorer to najwiekszy szit...mi ciagle wyskakiwaly bledy....wiec moze bede monotematyczny...ale mozilla firefox kroloje!!!
tylko bedziesz musial sobie sciagnac jave script do niej...ale to automatycznie sie pojawi...


Juventus - today, tommorow, always
Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2005, 21:57

kapec pisze:racja ..internet explorer to najwiekszy szit...mi ciagle wyskakiwaly bledy...
del kasa pisze:Wszystko tylko nie Explorer :pray: TA "przeglądarka" jeśli tak w ogóle można powiedzieć to jedno wielkie ... sidło :D Wirusów co nie miara a reklam to juz w ogóle...
Jak się wchodzi na niedozwolone strony, pełne wirusów i reklam to owszem.

Używam Internet Explorera odkąd mam internet i nigdy nie miałem z nim problemów, a jeśli takowe wystąpiły, jakoś sobie potrafiłem poradzić i odziwo, nie była to komenda "format C:"


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
herr_braun

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 kwietnia 2004
Posty: 701
Rejestracja: 01 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 01 stycznia 2006, 15:22

Jeszcze takie pytanko co do FireFoxa... Jak można ściągać pliki wyświetlane przez mozillę przez inny program np. Flashgeta. W IE jest taka opcja pobierz za pomocą..., czy coś takiego, a w tej przeglądarce nie mogę nic takiego znaleść


Bobryt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 216
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 01 stycznia 2006, 15:40

eee tam, IE 6.0 + Norton i też daje kompik rade :)


Obrazek
białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 01 stycznia 2006, 16:02

na temacik natrafiłem przypadkiem, ale bardzo mi się przydał. otóż kilka dni temu wystąpił u mnie taki sam problem jak u herr_brauna. nosiłem się z zamiarem sformatowania kompa, ale po zainstalowaniu Firefoxa wszystko działa bez zarzutu. po kilku minutach urzytkowania nowej przeglądarki nie mam jakiegoś wyrobionego zdania co do bezproblemowości działania, ale zmiany graficzne widać. Firefox w porównaniu do IE jest ładniejszy, funkcje jako-tako, więc na razie jest ok.

ale mam 2 pytania do tych, którzy od dłuższego czasu korzystają już z Firefoxa. po pierwsze: czy można zmienić nazwę "Zakładki" na "Ulubione"? trochę się przyzwyczaiłem to poprzedniej nazwy z IE i chciałbym, jeśli to możliwe, żeby teraz też widniała nazwa "Ulubione". po drugie, czy wie ktoś jak umieścić okienko z adresem strony po ikonami "Wstecz", "Do przodu", itp? w standardowych ustawienia te okienko jest po prawej stronie od tych ikon, a to całkiowicie jest niewygodne i mnie denerwuje.

jeśli ktoś może mi pomóc, byłbym bardzo wdzięczny.

PS. wszytkim życzę szczęśliwego nowego roku...
PS2. zauważyłem, że mój avatarek przyspieszył. i to znacznie :prochno:


blk01

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 502
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 01 stycznia 2006, 17:19

Ja używam firefoxa ale posiadam tez operę, mozillę na linuksie ma eirphanę i koneqtora wszystkie lepsze od IE :D Ale załuje straconych lat na IE NOBLA DLA TEGO CO WYMYŚLIŁ PRZEGLĄDANIE W PANELACH !!!!!:P


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 01 stycznia 2006, 20:28

No cóz, uznałem że sobie zainstaluje firefoxa, noi mam już pierwszy problem :? Kiedy chcę ściągnąć coś z download pojawia mi się:
Nie udało się nawiązać połączenia

Firefox nie może nawiązać połączenia z serwerem download.juvepoland.com.
* Witryna może być tymczasowo niedostępna lub zbyt obciążona. Spróbuj ponownie za kilka minut.

* Jeśli nie możesz otworzyć żadnej strony, sprawdź swoje połączenie sieciowe.

* Jeśli Twój komputer jest chroniony przez zaporę ogniową lub serwer proxy, sprawdź, czy program Firefox jest uprawniony do łączenia się z Internetem.
No więc poczekałem kilka minut i w dalszym ciągu nie moge nic ściągnąć :( . A moje połączenie sieciowe pracuje w 100% poprawnie....WIe ktoś co trzeba z tym zrobić?


herr_braun

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 kwietnia 2004
Posty: 701
Rejestracja: 01 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 01 stycznia 2006, 21:15

U mnie też coś z downloadem nie halo:
ERROR
The requested URL could not be retrieved

While trying to retrieve the URL: http://download.juvepoland.com/mp3/przy ... _merda.zip

The following error was encountered:

* Connection Failed

The system returned:

(111) Connection refused

The remote host or network may be down. Please try the request again.

Your cache administrator is root.
Generated Sun, 01 Jan 2006 20:15:24 GMT by webcache.net (squid/2.5.STABLE10

I prośba ta sama co kolega wyżej i ta moja poprzednia z flashgetem


ODPOWIEDZ