CS clan prO

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
koksu_klb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2004
Posty: 404
Rejestracja: 26 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 19 listopada 2005, 21:43

Więc tak:
chciałem powiedzieć, że jestem z klanu prOfessional players counter-strike i jeżeli jacyś gracze chcieliby do nas dołączyć to proszę bardzo. Jeżeli jakiś inny klan chce znami zagrać sparing to wystarczy powiedzieć.
więcej informacji na
www.csclanpro.prv.pl


Jędruś

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lipca 2004
Posty: 226
Rejestracja: 21 lipca 2004

Nieprzeczytany post 19 listopada 2005, 23:07

Skromna nazwa clanu :D.Nie interesuje mnie sparing, czy rekrutacja, bo sam bawię się w te klocki i razem z kumplami tworzymy "team"(:D), a właściwie, zrobilśmy już poważne kroki ku temu.Niby dwa serwery są, ale są i problemy.Od nowego roku mamy plan zaczac grać w ESLChciałem się zapytać w jakim ladderze i jak długo gracie?

EDIT

Na privie pogadamy.
Ostatnio zmieniony 19 listopada 2005, 23:48 przez Jędruś, łącznie zmieniany 1 raz.


koksu_klb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2004
Posty: 404
Rejestracja: 26 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 19 listopada 2005, 23:42

Gdybyś poczytał na stronce to byś choć troszkę znał odpowiedź na swoje pytania.
Clan istnieje od 01.11.2005r. więc w naszych szeregach nie zgranie itp. nie są nam obce. Jest nas 6. Nie mamy własnego serwera i takowego poszukujemy. Nie znaczy to, że jesteśmy lamami lub innymi patałachami. Ja np. gram dopiero miesiąc, ale lider gra 3 lata i jak dla mnie potrafi dobrze grać. Ja się dopiero uczę i myślę, że jak na początki to idzie mi całkiem, całkiem.
Ja również mam kilka pytań. Co to jest ESL? Czy macie własną stronę clanu?
Proszę się nie śmiać :D


ahojekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2003
Posty: 935
Rejestracja: 17 lipca 2003

Nieprzeczytany post 20 listopada 2005, 11:30

No więc zaczynając jak widze clan o nazwie pro , prO , pr0 itp. no to coś już jest nie tak , według mnie nie ma sensu bawić się w clany bez serwera róbcie składkę i wykupcie serwer na gamesnecie lub pifpafie , ja polecam gamesnet dziwnie musi się zakłądać clan niewiedząc co to ESL , clan mimo wszystko fajna rzecz szkoda że już nie mam czasu :( kiedyś sie dużo czasu na tym spedzało :P , może ktoś mnie kojaży : stg

powodzenia bo tego wam na tym stadium klanu potrzeba bardzo dużo , polecam zmienić nazwe bo będą się z was śmiać no i kupujcie serwer albo załatwcie sobie coś za free

PS: Zróbcie sobie bardziej czytelną strone :)


Dawniej Virus[Mauro].
koksu_klb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2004
Posty: 404
Rejestracja: 26 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 20 listopada 2005, 19:56

to nie ja zakładałem klan i nie ja wymyślałem nazwę
jestem tylko graczem i webmasterem, a cs-em interesuję się od ok. miesiąca więc mam prawo nie wiedzieć co to jest ESL (już wiem :D)! Nie piszę jako wszyscy gracze w klanie tylko piszę o sobie.
mógłbyś napisać o co dokładnie chodzi z tą nieczytelnością na stronie?
pozdro


ODPOWIEDZ