Pokaż swoją prace

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
diego1989

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 sierpnia 2005
Posty: 103
Rejestracja: 13 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 30 października 2005, 20:14

Zakładam ten temat, gdyż nie znalazłem takowego na tym forum. W tym temacie będziemy prezentować swoje prace graficzne, tj. sigi, avatary, tapety. Prosiłbym moderatorów o nielikwidowanie tego tematu, no chyba że zainteresowanie nim będzie znikome :-D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Od forumowiczów zainteresowanych a zarazem znających się na grafice mile widziane oceny za prace :D


Nedved jest bogiem, zioło nałogiem, życie zabawą, JUVENTUS podstawą!!!

Obrazek
wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 30 października 2005, 20:27

nio stary kawał dobrej roboty sam tworze wiec brawo ! tylko niestety nie mam teraz czasy szkola, koledzy ale bardzo ladne moja praca poznizej ten pavelek jest moj :D

--------------------------------
wloski pisze:-------------------------------------DKA-------------------------------------
zobaczcie mam taki mały problem pomożcie mi jeśli sie da :/ http://www.juvepoland.com/forum/viewtop ... 879#189879


kubinho 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2004
Posty: 392
Rejestracja: 31 lipca 2004

Nieprzeczytany post 30 października 2005, 21:04

Hehe przed chwilką zaproponowałem stworzenie takiego tematu w temacie z prozycjami ale co tam :wink: Mam nadzieję że to sie przyjmie bo uważam to za bardzo fajny pomysł. Jak ktoś nie dotarł do mojego postu z propozycją z takim tematem to podaje tutaj link jak wygląda to na debvilpage.pl
link:http://www.devilpage.pl/forum/viewtopic ... sc&start=0

Ja tesh niedługo zamieszcze tutaj swoje prace. Narazie robie sobie takie rzeczy dla zabawy bo za bardzo nie umiem tworzyć jakiś bardzo fajnych sigów i avków ale praktyka czyni mistrza.

@diego1989
Bardzo fajne sigi :bravo: najbardziej podobają mi sie z Cisse, Robbenem i Reyesem. Za nie daje ci 8/10. Te dwa pozostałe też są dobre ale są troszke gorsze (moim zdaniem :wink: ) 6/10 :smile:

P.S. Chyba zły pokój :prochno:


Grande Juve, Vinci Per Noi
Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 30 października 2005, 21:31

Fakt, zgadzam się z przedmówcami - kawał dobrej roboty :)
Jakbym robił stronkę piłkarską i potrzebował bannera to się zgłoszę do Ciebie !!


Dirty mind
Bobryt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 216
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 30 października 2005, 22:13

downing kiepsko wycięty jest, reszta ładnie. no może czcionka niezbyt w tych ostatnich
cisse mi sie najbardziej podoba :)


Obrazek
kubinho 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2004
Posty: 392
Rejestracja: 31 lipca 2004

Nieprzeczytany post 30 października 2005, 22:26

A więc i ja zamieszczam swoje prace tak jak obiecałem:
Obrazek

Obrazek

Wiem że nie są jakieś super ale od nie dawna zacząłem się w to bawić i bardzo potrzebne będą mi Wasze oceny i opinie abym wiedział cio jest nie tak :smile:


Grande Juve, Vinci Per Noi
Mateo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 października 2004
Posty: 490
Rejestracja: 24 października 2004

Nieprzeczytany post 30 października 2005, 22:36

Diego 1989 - kawał świetnej roboty. Chciałbym takiego siga, swoją drogą może zrobiłbyś jakiś fajny o Juve dla mnie? :D Jak coś stuknij na gg :) . Z góry thx, bardzo podoba mi się Robben i Cisse :bravo: .


stefan24786

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 czerwca 2005
Posty: 12
Rejestracja: 09 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 30 października 2005, 23:41

To tera ja....zapytam:) jakim programem robicie coś takiego bo chętnie bym sie pobawił?


Tom_my

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 stycznia 2004
Posty: 364
Rejestracja: 21 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 31 października 2005, 00:04

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Zlatan Szatan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2005
Posty: 8
Rejestracja: 31 lipca 2005

Nieprzeczytany post 31 października 2005, 08:10

Był by ktos taki dobry i zrobil by mi jakis o Juve Z gory dzieki jak by co to moje gg 2370421


Pirlo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 maja 2005
Posty: 444
Rejestracja: 08 maja 2005

Nieprzeczytany post 31 października 2005, 08:47

Nieznam sie na grafice...ale ocenie wasze prace jak zwykly forumowicz :D :D
Tom_my..jak dla mnie to twoje prace sa narazie zdecydowanie najlepsze, widać ze już dosc długo chyba w tym siedzisz :D ,szczegolnie podoba mi ten z Jessica Alba :whistle:..i gdybys miał troche czasy to daj znac i moze wykonałbys dla mnie jakiś sig :?: :smile:

kubinho 10..twoje prace tez nie są złe.Tylko musisz je troche dopracować..w jednym napis wchodzi na twarz Del Piero a w drugim herb Juve jest nieczytelny... i popracuj nad tłem w tych sigach.

diego1989..Twoje prace też są bardzo dobre ale czcionka na tych sigach mi sie zbytnio nie podoba...ale ogolnie jest niezle, najlepszy twój sig to ten z Cisse :bravo: :bravo: .


kosiorekk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 233
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 31 października 2005, 09:50

Widze , ze kibice Juve są utalentowani w tym fachu :D
Brawo, wszystkie sigi mi sie podobają, jak ktos by mial czas to moglby mi zrobic siga...bylbym wdzieczny.
W jakim programie robicie te sigi?


Negri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2005
Posty: 1162
Rejestracja: 23 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 31 października 2005, 09:50

Tom_my jakbys mial czas to moglbys mi wykonac taki swietny sig?? Byłbym Ci dozgonnie wdzieczny. Gdybys mogl to napisz mi na GG lub na PW a i sig moglby byc o Buffonie??


AmericanPsycho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2005
Posty: 402
Rejestracja: 28 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 31 października 2005, 10:12

Tom my - Genialne prace! Z ciekawości zapytam : Jakim programem tworzysz takie arcydzieła? Oczywiście wiele od talentu zależy i nie mam zamiaru umiejszac tutaj zasług twojej pomysłowości ale chyba narzędzie możesz nazwać :]


Platon mawiał: Szlachetną rzeczą jest wybaczać, ale nigdy nie płać za spóźnioną pizzę.
kubinho 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2004
Posty: 392
Rejestracja: 31 lipca 2004

Nieprzeczytany post 31 października 2005, 11:35

Cris pisze:kubinho 10..twoje prace tez nie są złe.Tylko musisz je troche dopracować..w jednym napis wchodzi na twarz Del Piero a w drugim herb Juve jest nieczytelny... i popracuj nad tłem w tych sigach.
Wielkie dzięki za ocenę :smile:

Tom_my: Prace genialne!!! Wszyskie mi się bardzo podbają ale trzy najbardziej mi przypadły do gustu. Mianowicie ten z Gerardem, Zlatanem i oczywiście z Jessicą Albą (ona jest taka ładna że z nią nie może być brzydkiego siga :wink: ) I mam prośbę o ile nie sprawi ci to kłopotu bo widze że masz dużo zamówień, czy mógłbyś mi zrobić siga w tym właśnie stylu jak te trzy w/w :?:
Z góry dzięki


Grande Juve, Vinci Per Noi
ODPOWIEDZ