Pro Evolution Soccer - TUTAJ WSZYSTKO

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ

FIFA 2006 VS PRO EVOLUTION SOCCER 5 !!! KTÓRA Z TYCH GIER JEST LEPSZA ??

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
Bimbo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 maja 2004
Posty: 40
Rejestracja: 20 maja 2004

Nieprzeczytany post 13 października 2005, 22:43

Która Gra Według Was Jest Lepsza ?? Ja o wiele bardziej wole zagrać sobie w Pes5 demko z patchem Juve,Milan,Barca,Inter niż grać w tą koślawą Fife ... ale każdy woli co innego dlatego pytam :)


Paolo_Rossi_1982

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2005
Posty: 334
Rejestracja: 16 września 2005

Nieprzeczytany post 13 października 2005, 22:57

Bimbo pisze:niż grać w tą koślawą Fife ...
Bo pewnie nawet nie zagrałeś jednego meczu w pelną wersję FIFY 06 ale co tam, to taki mały szczególik. Fifa 2006 jest moim zdaniem najlepszą grą piłkarską jaka dotychczas została wydana. Rewelacja !


Bimbo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 maja 2004
Posty: 40
Rejestracja: 20 maja 2004

Nieprzeczytany post 13 października 2005, 23:13

Paolo_Rossi_1982 pisze:
Bimbo pisze:niż grać w tą koślawą Fife ...
Bo pewnie nawet nie zagrałeś jednego meczu w pelną wersję FIFY 06 ale co tam, to taki mały szczególik. Fifa 2006 jest moim zdaniem najlepszą grą piłkarską jaka dotychczas została wydana. Rewelacja !
akurat tutaj sie zdziwisz ... mam ściągniętą fife 2006, i grałem poczatek sezonu Fiorentiną, za sponsora wybrałem sobie CinemaCity, z gwiazd dodatkowych są między innymi, BONIEK,Koeman. wiem na temat fify więcej niż ci sie wydaje, pisząc taki post ośmieszyłeś sie jedynie ... Pes5 może jest troche mniej znany niż w Fifa ale podwzględem realizmu Fifa może lizać pięty PES-owi ... takie są fakty


--
FinoAllaFine
--
20.04.2004 - 2996 forumowicz JuvePoland
--
Copiczenkowiczenko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2005
Posty: 255
Rejestracja: 05 lipca 2005

Nieprzeczytany post 14 października 2005, 20:40

W fife zagralem sobie kilka meczow w lidze polskiej gornikiem leczna i po trzech dniach grania znudzila mi sie ta gierka. Polski komentzarz jest nawet niezly choc przypomina troche ten ze skokow narciarskich. Ala ta gierka jest z roku na rok coraz gorsza. Natomiast PES 5 jest rewelacyjna. Troche malo licencji na kluby ale np. juve jest zrobione prawie doskonale. Zrobilem kucyk camoranesiemu,biale korki, wypuscilem mu koszulke i wyglada naprawde super realistycznie. Kiedy strzeliamy bramke ze spalonego w fifie to bramkarz nawet sie nierusza a w "pesie" bramkarz rzuca sie a pilkarz ktory srzelil gola przebiega kilka metrow nagle staje i lapie sie za glowe patrzac z niedowierzaniem na sedziego liniowego. A scena w wejscia na stadion w peseie to juz mistrzostwo swiata. Zblizenie na Trojwymiarowych kibicow z szalikami ubranych w barwy klubowe lub powitanie pilkarzy jak w lidze mistrzow.A wiec podsumowujac Pes 5 bije na glowe fife 06.


m-a-t-t-e-o

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 marca 2005
Posty: 532
Rejestracja: 22 marca 2005

Nieprzeczytany post 14 października 2005, 20:43

Według mnie to pytanie jest retoryczne 8) A w ankiecie powinna byc tylko jedna opcja <<<PRO EVOLUTION SOCCER 5>>>


T-Bar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2005
Posty: 206
Rejestracja: 12 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 14 października 2005, 20:53

Ja gram 2 sezon w fife najpierw grałem totenchamem a teraz gram betisem i musze powiedzieć ze fifa jest fajna :smile: jestem fanem pesa ale musze pochwalić programistów z EA oczywiście bede grał do tego momentu kiedy bede miał pesa 5 w napędzie :prochno: a to jeszcze troche :prochno: dlatego traktuje fife jako przystawke do głównego dania(pesa) :dance:


Pirlo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 maja 2005
Posty: 444
Rejestracja: 08 maja 2005

Nieprzeczytany post 14 października 2005, 20:54

A ja mam takie pytanie czy PES 5 juz wyszedł i mozna go pobrac z jakiejs stronki??Z góry dzikei za odpowiedz :D A co do Fify to jest niezła ale podobna do kazdej innej....zobaczymy jaki bedzie Pes 5 :D


Humar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 listopada 2003
Posty: 29
Rejestracja: 09 listopada 2003

Nieprzeczytany post 14 października 2005, 20:55

fifa 98 i world cup to byly najlepsze fify jakie wedlug mnie byly od tego czasu z roku na rok jest coraz gorsza , moze jest lepiej rozbudowana bardziej przypomina jakiegos menagera ale wedlug mnie nie oto chodzi a co do PESa to gdy pierszy raz zagralem w 3ke to juz nie mam zamiaru nawet wlanczac fify :snooty: a 4ka to juz naprawde rewelacja tylko czekam na pelna wersje PES 5 i nic nie bedzie pasowac to KONAMI taka jest prawda realizm i jeszcze raz realizm . 8)
ps. moze ktos by chcial zagrac przez neta :D


FORZA JUVE!!!!
Lugi997

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 czerwca 2003
Posty: 110
Rejestracja: 04 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 14 października 2005, 21:27

Oczywiscie oddalem glos na Pro Evolution Soccer 5. W fife gralem poczawszy od 98 do 2002 WC. I gra była nawet spoko ale 2003 juz mi sie nie podobala w Pro Evolution zaczelem grac oczywiscie na PSX (pamietnne Iss PE :D) i gdy tylko ta gra pojawila sie na kompie to od razu sie na nia przerzucilem i nie mam zamiaru grac juz w fife. PES jest poprostu niesamowity: ten realizm, grywalnosc i rozgrywki z kumplami to cos wspanialego! O wiele lepiej gra sie na padzie niz na klawiaturze ale to nic. Malutkim minusem sa licencje na druzyny ale to juz sie zmienia bo ich jest coraz wiecej ( w Pes4 były juz 3 pełne ligi).
Cris pisze:A ja mam takie pytanie czy PES 5 juz wyszedł i mozna go pobrac z jakiejs stronki??Z góry dzikei za odpowiedz :D A co do Fify to jest niezła ale podobna do kazdej innej....zobaczymy jaki bedzie Pes 5 :D
Pełna wersja Pes5 juz tuz tuz. Jak tylko bede mial linka to zapodam. Pozdro.


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 14 października 2005, 21:33

Wcześniej na starym kompie i Fifa 06 i PES źle mi chodziły. Po zmianie sprzętu myślałem, że coś się w moim zestawieniu zmieni, tak się jednak nie stało. Zainstalowałem zachęcony waszymi wypowiedziami PES 5 i stwierdziłem, że ta gra mi się wogóle nie podoba. To moje zdanie, ale poprostu nie trawie PES i tyle. Szanuje fanów Fify i PES, ale ja poprostu wole ta pierwszą. Więc zagłosowałem na starą, dobrą Fife, która ciągle się zmienia. Może moja miłość do Fify jest spowodowana tym, że była to pierwsza moja gra z prawdziwego zdarzenia...


zlatan_sc

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 237
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 14 października 2005, 21:41

Oczywiscie glos oddany na PES'a, nie moglo byc inaczej :-D Fakt, ze cioram teraz tylko w Fife 2006 wynika tylko z braku pelnej wersji PES'a. Zreszta Fifa zaczyna mi sie juz nudzic. Gram 2 rok kariery, obecnie Messina, mam 3 miejsce w lidze a do konca zostalo 6 meczy. Denerwujace jest to, ze praktycznie kazda bramka pada w ten sam sposob, albo podanie w uliczke i plaski strzal po ziemi, albo wrzutka w pole i glowka zawodnika. :? Dlatego czekam tez na pelna wersje PES'a bo demo mnie zupelnie nie zaspokaja i na dodatek czesto sie zacina. Wiec, Proewoluszynie, nadciagaj :D


Obrazek
wloski w alfabecie pisze:Prawdą jest to, że eskimosi jedyną przyjemnością miedzy ludzką na jaką mogą sobie pozwolić jest pocieranie się o nosek.
blk01

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 502
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 14 października 2005, 21:50

Poprzednie Pesy biły fife na głowę, ale pograjcie se w 2oo6 trudny wybór, na równych poziomach


Camillo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 147
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 14 października 2005, 22:27

Niestety PES idzie śladami FIFY . Według mnie PES 5 różni się od 4 tylko licecjami i malutkimi szczegółami gra się dokładnie tak samo jak w poprzednią wersję . Konami popełnia błędy EA Sports.


To my chłopcy ze Śląska! Zna nas cała Polska, za Ruch, za HKS, pójdziemy aż po życia kres...
Junakson

Madridista
Madridista
Rejestracja: 07 sierpnia 2004
Posty: 213
Rejestracja: 07 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 15 października 2005, 16:10

Ci którzy uważają, że fifa jest lepsza od PESA po prostu się nie znają :/
W fifie nie da się grać środkiem, ciagle tylko rajd skrzydłem > dośrodkowanie > strzał. Chyba, że ktoś gra na amatorze...
FIfa to najbardziej przereklamowana gra ze wszystkich a to, że jest beznadzejna każdy zauważy przy pierwszym zetknięciu się z nią...PES to realizm i grywalnosc..cudeńko !!!


bianconero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 maja 2005
Posty: 36
Rejestracja: 03 maja 2005

Nieprzeczytany post 17 października 2005, 16:35

m-a-t-t-e-o pisze:Według mnie to pytanie jest retoryczne 8) A w ankiecie powinna byc tylko jedna opcja <<<PRO EVOLUTION SOCCER 5>>>
też tak sadze :wink:
PES 5 jest poprostu rewelacyjny
japończyki sie postarali :D


"oh yes.there will be blood..."
ODPOWIEDZ