Pro Evolution Soccer - TUTAJ WSZYSTKO

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ

FIFA 2006 VS PRO EVOLUTION SOCCER 5 !!! KTÓRA Z TYCH GIER JEST LEPSZA ??

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 19 października 2005, 19:35

Bimbo pisze: a może sie poprostu nie odzywaj .... :| jeżeli ci sie temat nie podoba to go nie czytaj i pooglądaj sobie Pszczułke Maje ... nam sie ten temat widocznie podoba skoro fani Fify jak i PES5 piszą tutaj ... ten temat nie jest stworzony jedynie żeby sobie przdąkać która lepsza tylko jak wyjdą obie gry wstawiać sobie tutaj różne dodatki .... ja polecam stronke www.socceraccess.com dużo jest tam na temat Fify i Pes ...
Co sugerujesz tą Pszczułką Mają? Jeśli się "wam" podoba ten temat to już wiem jaki prezentujecie poziom inteligencji. Piszą, szczególnie fani PES, posty typu Fifa to wielkie g...o, lub Fifa jest do bani mnie rozśmieszają...

Zreszta jeśli byłby to temat o dodatkach to nie byłoby tej ankiety :!:


zlatan_sc

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 237
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 19 października 2005, 20:11

Lord_ Juve pisze: Zreszta jeśli byłby to temat o dodatkach to nie byłoby tej ankiety :!:
Moze rozwin mysl kolego? Bo jesli chodzi Ci o to, ze w grze licza sie tylko dodatki, czyli w Fife wywiad z Samuelem Drewn'o itp. to gratuluje :roll: Tak samo jakbym mial do wyboru dwie dziewczyny: pierwsza, kilo tapety i markowe ciuszki, a po kilku dniach towarzystwo z nia to prawdziwa meczarnia. Z drugiej strony, szara myszka, ktora skrywa swoje sekrety bardzo mocno, ale jak juz je odkryjesz, to nie mozesz sie od niej oderwac :-D


Obrazek
wloski w alfabecie pisze:Prawdą jest to, że eskimosi jedyną przyjemnością miedzy ludzką na jaką mogą sobie pozwolić jest pocieranie się o nosek.
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 20 października 2005, 09:46

zlatan_sc pisze:
Lord_ Juve pisze: Zreszta jeśli byłby to temat o dodatkach to nie byłoby tej ankiety :!:
Moze rozwin mysl kolego? Bo jesli chodzi Ci o to, ze w grze licza sie tylko dodatki, czyli w Fife wywiad z Samuelem Drewn'o itp. to gratuluje :roll: Tak samo jakbym mial do wyboru dwie dziewczyny: pierwsza, kilo tapety i markowe ciuszki, a po kilku dniach towarzystwo z nia to prawdziwa meczarnia. Z drugiej strony, szara myszka, ktora skrywa swoje sekrety bardzo mocno, ale jak juz je odkryjesz, to nie mozesz sie od niej oderwac :-D
Ech, może przeczytasz wcześniejsze 2 posty :?: Bimbo założył temat i twierdzi, że: "ten temat nie jest stworzony jedynie żeby sobie przdąkać która lepsza tylko jak wyjdą obie gry wstawiać sobie tutaj różne dodatki "
Chyba nie wie po co zakłada temat :!: Sam się oszukuje, bo w swym 1 poście w tym temacie zapisał: "Która Gra Według Was Jest Lepsza ?? Ja o wiele bardziej wole zagrać sobie w Pes5 demko z patchem Juve,Milan,Barca,Inter niż grać w tą koślawą Fife ... ale każdy woli co innego dlatego pytam
zlatan_sc już chyba wiesz o co mi chodzi, co? A jeśli nie to poczytaj wcześniejsze posty nim się wypowiesz! A jeśli chodzi o mą myśl to się grubo mylisz, dodatki to dodatki a gra to gra! Jednak one też są ważne...
Ja nie powiedziałem, że najważniejsze są dodatki, ani tak nie myślałem :!:


Bimbo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 maja 2004
Posty: 40
Rejestracja: 20 maja 2004

Nieprzeczytany post 20 października 2005, 16:40

TO PO CO WOGULE ROBISZ ZAMIESZANIE W TYM TEMACIE !!! Nie podoba sie to wypad z biura koleś .... nie rób nie potrzebnej dyskusji, bo nikt na nią nie ma ochoty .... każdy ma prawo do wypowiadania sie która gra jest lepsza !!! jak sie tobie nie podoba to spadaj ... wiele jest tematów które cie zainteresują !!! :x


--
FinoAllaFine
--
20.04.2004 - 2996 forumowicz JuvePoland
--
Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 20 października 2005, 17:02

Ja mam pełną wersje Fify i demo Pesa5 i musze powiedzieć że DEMO pesa jest lepsze od pełnej wersji fify. :smile: W Fife zagrałem 4 mecze i wiedziałem wszystko - wszystkie zwody, zagrania itp.(zresztą gra niczym się nie rózni od fify 2005) Lenistwo autorów fify zobaczyłe po strzeleniu pierwszej bramki - zawodnicy cieszą się identycznie jak w fifie 2005. :whistle:
Grając w Pesa nie mogłem strzelić gola, udało mi się to dopiero po 10 minutach gry. :wink: Jak dla mnie PES 5 miażdzy Fife pod każdym względem.


Bimbo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 maja 2004
Posty: 40
Rejestracja: 20 maja 2004

Nieprzeczytany post 21 października 2005, 16:32

Dzisiaj Premiera Pro Evolution Soccer 5 :)) ma ktoś może linki do ściągnięcia ??


--
FinoAllaFine
--
20.04.2004 - 2996 forumowicz JuvePoland
--
Lugi997

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 czerwca 2003
Posty: 110
Rejestracja: 04 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 21 października 2005, 17:50

Bimbo pisze:Dzisiaj Premiera Pro Evolution Soccer 5 :)) ma ktoś może linki do ściągnięcia ??
Ta wyszło nawet wczoraj ale na PlayStation 2!!! Na Pc wychodzi tydzien pozniej czyli 27 października a w Polsce jeszcze pozniej ale to i tak juz nie ma znaczenia bo ja z neta bede ciagnal wiec zostało juz tylko pare dni az nasza upragniona gra pojawi sie w sieci :D


Tarnos15

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2003
Posty: 342
Rejestracja: 29 września 2003

Nieprzeczytany post 21 października 2005, 17:56

Paolo_Rossi_1982 pisze:Już od kilku dni w sieci jest pełno linków do fulla PES5 ... wystarczy się troszeczkę wysilić :roll:

http://www.mininova.org/search/?search= ... n+soccer+5
Szkoda tylko, że wszystkie są na Play Station 2 :roll:


Tevez10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2005
Posty: 53
Rejestracja: 10 marca 2005

Nieprzeczytany post 21 października 2005, 18:37

a macie moze ktos link do gry na pc???


Bimbo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 maja 2004
Posty: 40
Rejestracja: 20 maja 2004

Nieprzeczytany post 22 października 2005, 11:47

no macie racje, doczytałem dokładniej i Pes5 wyjdzie dopiero 27 :| zesrać sie można :/


--
FinoAllaFine
--
20.04.2004 - 2996 forumowicz JuvePoland
--
Tarnos15

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2003
Posty: 342
Rejestracja: 29 września 2003

Nieprzeczytany post 25 października 2005, 22:17

Już jest...JUŻ jest....JUŻ JEST!!! Najbardziej wyczekiwana przeze mnie gra w tym roku. Właśnie zaczynam dołnloading może jutro na wieczór bedzie. Ehh już sie nie moge doczekac. Pozdrawiam fanów PES


T-Bar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2005
Posty: 206
Rejestracja: 12 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 25 października 2005, 22:29

Jak ktoś ma lub będzie miał seriala to może się nim pochwalić :D będe wdzięczny


Tevez10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2005
Posty: 53
Rejestracja: 10 marca 2005

Nieprzeczytany post 25 października 2005, 22:32

Tarnos15 pisze:Już jest...JUŻ jest....JUŻ JEST!!! Najbardziej wyczekiwana przeze mnie gra w tym roku. Właśnie zaczynam dołnloading może jutro na wieczór bedzie. Ehh już sie nie moge doczekac. Pozdrawiam fanów PES
to moze podalbys link do gry jak juz znalazles???


KwiAtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 czerwca 2003
Posty: 544
Rejestracja: 19 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 26 października 2005, 18:14

Gra jest po prostu cudowna. Co tu duzo pisac, to trzeba zobaczyc. Jedynym mankamentem (dla mnie i pozostalego grona 'piratow') jest to, ze po sieci sobie nie pogram, chyba ze zdobede jakims cudem oryginalnego CD-Keya :pray:


"Gypsy, give me your tears. If you will not give them to me, I will take them from you!"
KOPEĆ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2003
Posty: 251
Rejestracja: 12 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 26 października 2005, 19:50

na stronach podanych przez Was jest 100 razy więcej ściągających niż udostępniających gre więc transfery pewnie nie są zbyt imponujące...

Ja ściągam z www.polishtracker.org z tym, że na strone trzeba się zarejestrować. Warto to zrobić bo strona jest konkretna i bardzo szybko wszystko sie ściąga.
Niestety nie wszyscy mogą dostąpić tego zaszczytu, ponieważ na stronie nie ma już wolnych miejsc.
Ja jako Power User na stronie, mam 4 zaproszenia do rejestracji, oczywiście do rozdania, więc jako kibic Juventusu moge je Wam podarować, jak ktoś oczywiście zechce.

Więc czekam na 4 pierwsze Prywatne Wiadomości.

PS. Prosze nie pisać na gadu.


ODPOWIEDZ