Pro Evolution Soccer - TUTAJ WSZYSTKO

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ

FIFA 2006 VS PRO EVOLUTION SOCCER 5 !!! KTÓRA Z TYCH GIER JEST LEPSZA ??

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
rokfor

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 13 października 2010, 18:33

Jak dla mnie to jakaś dziwna sytuacja jest 13 października, premiera PESA była 8 października, a na chwilę obecną nie ma gry w Empikach, Saturnach etc... :angry: aczkolwiek mam nadzieję że czekanie na grę w zupełności się opłaci i warto zaczekać z tego co widzę na forum i na innych serwisach o Pro Evo.


KondzioJuveFans

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2009
Posty: 783
Rejestracja: 23 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 13 października 2010, 18:54

Gram już w PESA 11 od 2 tygodni i powiem , że gra jest świetna a zarazem trudna ;) Gram Juventusem karierę i jestem już w półfinale LE ;D a w Lidze mam 1 miejsce i jestem w finale Pucharu Włoch z Interem :prochno: .
Świetny system podań i opcja wolne pole pokazuje że KONAMI postarało się w tej wersji , POLECAM tego PESA ;D


Fino Alla Fine Forza Juventus!
bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 13 października 2010, 20:17

Ja natomiast nikomu z fanatyków nie polecam nowego pESa. jest najgorszy jaki dotąd wyszedł. Buffon jest tak słaby jakby był jakims juniorem a nie wiem po co dali mu ! na ! stoper jak w tym jest najsłabszy... Na 1 mecz przypada z 10 przypadków gdzie bramkarz zamiast łapać piłkę to stoi i sie patrzy, piłkarze po rykoszecie nie podbiegają do piłki tylko stoją itp. Dla mnie na prawde to najgorsza czesc i czekam teraz na FMa bo sie zanudze.


Swider10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 806
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 13 października 2010, 20:51

bajbek17 pisze:Ja natomiast nikomu z fanatyków nie polecam nowego pESa. jest najgorszy jaki dotąd wyszedł. Buffon jest tak słaby jakby był jakims juniorem a nie wiem po co dali mu ! na ! stoper jak w tym jest najsłabszy... Na 1 mecz przypada z 10 przypadków gdzie bramkarz zamiast łapać piłkę to stoi i sie patrzy, piłkarze po rykoszecie nie podbiegają do piłki tylko stoją itp. Dla mnie na prawde to najgorsza czesc i czekam teraz na FMa bo sie zanudze.
Nie wiem czy grałeś w PES10 bo według mnie w najnowszej grze bramkarze zachowują się dużo lepiej niż w poprzeniej edycji, co prawda są bugi, niedociągnięcia i co najgorsze zawodnicy dalej w niektorych sytuacjach zachowuja sie dziwnie albo... wogóle sie nie ruszaja :P ale mimo to jest lepiej nizrok temu, gra jest duzo bardziej realistyczna, nie ma już tak ze Eto czy jakis Ronaldo maja szybkośc 98 i nie m obroncy ktory by go zatrzymał. Co do Buffona umiejetnoci ma bardzo podobne do tych z PES10 i jest chyba najlepszym bramkarzem w grze, choc Cesar ma w ogolnej skali 96 (Buffon 95) to trzeba wziasc pod uwge to iz Julio w kartach spacjalnych umiejetnosci ma broni jeden na jeden i obrona rzutów karnych, Buffon ma tylko obrone jeden na jeden a kazda kolejna karta zwieksza ogólnik punktowy. Tak dla porównania najwazniejsze umiejetnosci bramkarzy:

Buffon: Cesar:
def- 97 97
bod. bal- 88 83
resp - 95 97
agil - 82 85
jump -90 80
tena- 85 75
Goal Keep- 98 96


"Pozytywne rezultaty to coś wspaniałego , ale istnieje coś większego: móc powiedzieć, że jest się kibicem Juventusu i być z tego dumnym."

"Dla tych barw niektórzy stracili swe życie"
bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 13 października 2010, 22:29

Swider10 pisze:
bajbek17 pisze:Ja natomiast nikomu z fanatyków nie polecam nowego pESa. jest najgorszy jaki dotąd wyszedł. Buffon jest tak słaby jakby był jakims juniorem a nie wiem po co dali mu ! na ! stoper jak w tym jest najsłabszy... Na 1 mecz przypada z 10 przypadków gdzie bramkarz zamiast łapać piłkę to stoi i sie patrzy, piłkarze po rykoszecie nie podbiegają do piłki tylko stoją itp. Dla mnie na prawde to najgorsza czesc i czekam teraz na FMa bo sie zanudze.
Nie wiem czy grałeś w PES10 bo według mnie w najnowszej grze bramkarze zachowują się dużo lepiej niż w poprzeniej edycji, co prawda są bugi, niedociągnięcia i co najgorsze zawodnicy dalej w niektorych sytuacjach zachowuja sie dziwnie albo... wogóle sie nie ruszaja :P ale mimo to jest lepiej nizrok temu, gra jest duzo bardziej realistyczna, nie ma już tak ze Eto czy jakis Ronaldo maja szybkośc 98 i nie m obroncy ktory by go zatrzymał. Co do Buffona umiejetnoci ma bardzo podobne do tych z PES10 i jest chyba najlepszym bramkarzem w grze, choc Cesar ma w ogolnej skali 96 (Buffon 95) to trzeba wziasc pod uwge to iz Julio w kartach spacjalnych umiejetnosci ma broni jeden na jeden i obrona rzutów karnych, Buffon ma tylko obrone jeden na jeden a kazda kolejna karta zwieksza ogólnik punktowy. Tak dla porównania najwazniejsze umiejetnosci bramkarzy:

Buffon: Cesar:
def- 97 97
bod. bal- 88 83
resp - 95 97
agil - 82 85
jump -90 80
tena- 85 75
Goal Keep- 98 96
statystyki nie grają i Buffon też nie. Ja gram na najwyższym poziomie i co strzał przeciwnika to Gigi rzuca się tylko do góry a w sytuacji jeden na jeden tylko podbiega. Co z tego ze gra jest realistyczna jak grą rządzi przypadek a mi strzela bramki komputer bo kursor tak się do bani zmienia więc gdzie frajda z gry? Moim zdanie może jest bardziej realistyczna jak to zazwyczaj bywa w nowych częściach, ale o niebo lepiej grało się w 10. Jedynie te wrzutki są genialne w 11.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 14 października 2010, 08:31

bajbek17 pisze:Ja natomiast nikomu z fanatyków nie polecam nowego pESa. jest najgorszy jaki dotąd wyszedł. Buffon jest tak słaby jakby był jakims juniorem a nie wiem po co dali mu ! na ! stoper jak w tym jest najsłabszy... Na 1 mecz przypada z 10 przypadków gdzie bramkarz zamiast łapać piłkę to stoi i sie patrzy, piłkarze po rykoszecie nie podbiegają do piłki tylko stoją itp. Dla mnie na prawde to najgorsza czesc i czekam teraz na FMa bo sie zanudze.
co? to na jakim poziomie grasz?

bramkarze się zacznie poprawili w stosunku do pesa10! Gigi broni co tylko może u mnie gra bdb! nawet strzela gole! :D
W nowym pesie nowy system podań jest fenomenalny...moge zagrać długą piłke z jaką siłą chce, fajnie to zrobili ;)
Tylko narazie wkurzają mnie karne nie umiem ich strzelać :whistle:


karosznurek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2009
Posty: 371
Rejestracja: 19 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 14 października 2010, 09:39

Gra bramkarzami się poprawiła w stosunku do poprzedniej, ale poza tym poprawiła się gra obrońcami. Mniej głupich błędów popełniają.


KondzioJuveFans

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2009
Posty: 783
Rejestracja: 23 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 14 października 2010, 10:16

Ja gram na Top Player i nie narzekam na Buffona ;) Broni u mnie w karierze dużo sytuacji sam na sam i strzały z daleka również.. Bajbek17 nie wiem o co Ci chodzi z tymi bramkarzami , ale jest poprawa patrząc na poprzednią wersję ;P PES jest lepszy niż w tamtym roku i Polecam go ;D


Fino Alla Fine Forza Juventus!
bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 14 października 2010, 14:47

To ja mam chyba jakąś zrąbaną wersje...


<Nedved>

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 października 2010
Posty: 1
Rejestracja: 14 października 2010

Nieprzeczytany post 14 października 2010, 20:01

Jak nie wiecie to karne się strzela tak:

Domyślne sterowanie na klawierce:

Q (Zmiana zawodnika) + A (Strzał) + Strzałka w lewo lub prawo (Kamera do rzutów karnych) lub w dół i w górę (kamera meczowa). Wtedy piłka leci w dolny prawy lub lewy róg bramki ;) Mi działa na 100%


MCL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 marca 2010
Posty: 418
Rejestracja: 08 marca 2010

Nieprzeczytany post 20 października 2010, 02:14

Co mnie wkurza w nowym PESie? Wymaksowany Inter :evil: Zaliczyłem zły start sezonu (przez bezsensowną próbę grania 442 DelNeriego), przez co straciłem 12 z 15 punktów, na szczęście wszystkie kolejne mecze wygrywałem. Teraz jestem przed zimowym mercato, chyba 2 mecze do końca i co widzę w tabeli? Inter na czele, 2 remisy , 1 porazka, reszta zwycięstwa. Jeszcze z nimi nie grałem, ich kolej przyjdzie ... w styczniu :/ Trochę bez sensu, nie sprawdzałem jak się rzecz ma u nich w LM, wiem że w półfinale Pucharu Włoch będe z nimi grał... ekhm, wygrywał.

Jestem PESowym maniakiem, gram na Top Playerze, ale nie pamiętam, czy w 2010 były takie kwiatki; w każdym razie ja sam zaliczałem góra 2 remisy na sezon ligowy, szczególnie kiedy mi się grać nie chciało i dawałem trenerowi.


Co do bramkarzy: nie gadajcie że są lepsi, bo nie są. Ich zachowania w szczególnych sytuacjach nie powstydziłby się pierwszy z brzegu golkiper z angielskim paszportem, przykład pierwszy z brzegu, przeciwnik podczas udanej kontry poprowadził prostopadłą piłkę do boku pola karnego, Buffon wyleciał do piłki (co oczywiście zrobił też napastnik drużyny przeciwnej), więc ja automatycznie dałem mu wolną rękę i defensorem pobiegłem przed bramkę. Niestety, Gigi zamarł w bezruchu tuż przed nim, powiedziałbym, że strzał wybronił, gdyby nie fakt, że piłka poleciała prosto w niego :doh:

Inna sprawa, że bramkarze w Copa Libertadores (Rozegrałem sobie turniej SC Corinthians, w oczekiwaniu na DLC i Krasica) nie bronią lepiej ode mnie. Założone siaty, piłki do wybronienia delikatnym ruchem ręki... Ktoś taki nie załapałby się nawet do 4ligowca w polsce.

Dużo by jeszcze gadać, a i tak przymierzam się do wyskrobania recenzji, więc sobie daruje resztę, bo jeżeli ktoś będzie chciał będę mógł się z wami nią tutaj podzielić :D Jednym zdaniem: jest lepiej niż rok temu i jest lepiej niż w fifie, gdzie wieje monotonią od 3 lat.

Jak ktoś chce może obadać moją recenzję Pesa 2010 z zeszłego roku zapraszam : http://mclpl.blogspot.com/2009/12/pes-2 ... ersji.html


http://mclpl.blogspot.com <-- Opowiadania, recenzje i inne ciekawe teksty :)
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 20 października 2010, 14:56

U mnie Inter też gra bdb niedawno zacząłem ML już w 1/8 odpadłem z CI z Milanem, w LE jestem w 1/4 a w Serie A po 26 meczach mam bilans 17 8 1 Inter tak samo! Na szczęście w bezpośrednich meczach 1-0 dla mnie i 0-0 ;)
Ale Inter po tych 26 meczach ma tylko jedną bramke straconą! :shock: (w meczu ze mną) ?

Jeśli chodzi o taktyka gram 4-4-2 i bardzo fajnie się gra miałem troche gorszy czas w którym nie było dobrze (3 pierwsze mecze to remisy)...Kto najwięcej trafia ? AMAURI :prochno: 15 bramek drugi Ibra 12 ;)


FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 20 października 2010, 20:23

Mam pytanie czy w PES11 bramkarzem też się tak cudownei broni karne jak w poprzedniej osłonie czyli z kamery TV ;] ?


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
Juve for ever!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 stycznia 2008
Posty: 34
Rejestracja: 27 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 20 października 2010, 22:05

Ten pesik wymiata nie ma co. Przynajmniej coś się namęczyłem żeby zdobyć 1 bramkę (Top Player), a w Fifie 1 mecz i już 3:0 na najwyższym poziomie. Jestem w połowie sezonu kupiłem Cassano. W lidze 3 miejsce 3pkt za Interem i 7pkt za Milanem. W pucharze odpadłem z Udinese ;/ Wygrana 2:1 po czym porażka 2:0. W LE odpadłem z Evertonem w 1/32. Wygrana 3:2 po czym porażka 1:0...cóż jak pech to pech. Najlepszy strzelec w ekipie? Iaquinta, ewentualnie Cassano, ale on od połowy sezonu u mnie. Najmniej straconych bramek w lidze, zaledwie 11 w 20 kolejkach. Jeszcze nie zdarzyło mi się strzelić takiej samej bramki :D Ze składu pozbyłem się Salihamidzica, Amauriego, Legro. Kontrak podpisany już z Dzeko jednak będzie dopiero po sezonie. Planuje ściągnąć Van Der Wiela, ale nie wiem jak to będzie. No to chyba tyle. Bardzo fajnie się gra ;)


MCL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 marca 2010
Posty: 418
Rejestracja: 08 marca 2010

Nieprzeczytany post 20 października 2010, 22:16

Mam pytanie czy w PES11 bramkarzem też się tak cudownei broni karne jak w poprzedniej osłonie czyli z kamery TV ;] ?
Trochę nie rozumiem, jeśli dobrze się rzucisz golkiperem to wybroni strzał, to pozostało niezmienne. Obroniłem tak karnego Felipe z SC Corinthians. Rzucasz się w kierunku jaki pokazuje kamera.

@<<W@jTEk>>
Ja Inter rozwaliłem u siebie 3-0 na lajcie i jak na razie kontynuuje marsz po mistrza, bo nie zamierzam się potknąć już nigdzie ;) Aktualnie w zimowym mercato dokupiłem defensora ze statami 95 i wiekiem 20lat, więc razem z kielonem będą się ścigać kto pierwszy wystrzeli ze statami powyżej 100 :D

Co prawda Inter z innymi dużo strzela i mało traci, przegrana ze mną była ich drugą w lidze, w ML wygrywają wszystko. Ale po sezonie, dwóch się to zmieni, w najgorszym wypadku wykupię ich całą podstawową jedenastkę żeby potem ich zwolnić :C :C :C


Co do snajperów miałem naprawdę duuuuuży problem :prochno: Del Piero, Quagliareila, Amauri = nic nie strzelali -,- Jedynie Iaquinta coś trafiał więc siedział na szpicy, obok Walcotta którego sprowadziłem w pierwszym oknie transferowym (razem z Ballotellim). Potem Iaq. się wypalił, i kiedy miałem zamiar pozbyć się Amauriego, ten zdobył dublet w meczu z... Interem :prochno:
Aktualnie mam problem ze... zbyt wieloma napastnikami :| Dokupiłem Mauro Zarate i jakiegoś obiecującego młodziaka, więc na szpicy mam aktualnie 7 graczy :think:


http://mclpl.blogspot.com <-- Opowiadania, recenzje i inne ciekawe teksty :)
ODPOWIEDZ