Pro Evolution Soccer - TUTAJ WSZYSTKO

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ

FIFA 2006 VS PRO EVOLUTION SOCCER 5 !!! KTÓRA Z TYCH GIER JEST LEPSZA ??

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2010, 22:12

Brutalo pisze:My tu gadu gadu, a Bonucciego nie ma w PES 2010 :!: Wiem, nie mam option files, ale Martinez jest i to z niezłymi statsami :shock:
Tez zauważyłem, że nie ma Leonardo. Martinez jest niezły, ale szału nie ma.

Zastanawiam się, dlaczego fachowcy z PESa dali np. Felipe Melo możliwość gry na pozycji AMF, a Chielliniemu Wing Back?

Niedawno strzeliłem gola Amaurim z przewrotki :lol:


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2010, 19:38

ewerthon pisze:
Niedawno strzeliłem gola Amaurim z przewrotki :lol:
Podbijam Vincenzo. Wiem, wbrew prawom nauki :whistle:


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2010, 09:35

Brutalo pisze:
ewerthon pisze:
Niedawno strzeliłem gola Amaurim z przewrotki :lol:
Podbijam Vincenzo. Wiem, wbrew prawom nauki :whistle:
czy mi się zdaje czy miałeś bugi ? VI uderzył w sposób niemożliwy do zrealizowania :prochno:


Bobryt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 216
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 11 lipca 2010, 03:01

ewerthon pisze:
Brutalo pisze:My tu gadu gadu, a Bonucciego nie ma w PES 2010 :!: Wiem, nie mam option files, ale Martinez jest i to z niezłymi statsami :shock:
Tez zauważyłem, że nie ma Leonardo. Martinez jest niezły, ale szału nie ma.

Zastanawiam się, dlaczego fachowcy z PESa dali np. Felipe Melo możliwość gry na pozycji AMF, a Chielliniemu Wing Back?

Niedawno strzeliłem gola Amaurim z przewrotki :lol:
polecam PESEdit FIFA World Cup 2010 Patch. odświeżone menu, nowe piłki, stroje, stadiony, uaktualnieni zawodnicy, szersze rezerwy i dodane drużyny. łatwa instalacja i jest Bonucci ;)


Obrazek
Kuben

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2006
Posty: 916
Rejestracja: 19 marca 2006

Nieprzeczytany post 13 lipca 2010, 22:47

Poczekajmy do Października, premiera PES 11 :dance:

Trailer przedstawiający niesamowity gameplay nowego PESa
Drugi trailer zaprezentowany na targach E3
A tutaj galeria

A teraz nieco o nowinkach:
gry-online.pl pisze:Pro Evolution Soccer 2011 jest lepszy, większy, dokładniejszy, ładniejszy - gra otrzymała zestaw najbardziej radykalnych zmian w historii serii. Ten PES przypomina prawdziwą piłkę tak bardzo, jak to tylko możliwe.

Głównym przesłaniem, które towarzyszy nam przy zabawie z Pro Evolution Soccer 2011 jest wolność. Totalna. Każdy zawodnik na boisku wyposażony jest we wskaźnik mocy, dzięki któremu można posłać piłkę dokładnie tam gdzie się chce i z taką mocą, jaką się chce &#8211; lot łaciatej teraz w 100% zależy od poczynań gracza. Zmianom uległa także sztuczna inteligencja, której działania sprawiają, że wszystkie decyzje i ruchy zależą od dzierżącego kontroler osobnika. AI kolegów z drużyny nie interweniuje podczas rozgrywki &#8211; gracz musi sam oceniać zagrożenie i podawać piłkę w taki sposób, by doleciała do następnego zawodnika (podania już nie trafiają automatycznie do najbliższego nam piłkarza).

To wszystko jest możliwe dzięki zaprojektowanemu specjalnie dla tej odsłony systemowi kontroli. Teraz sprint przez środek boiska to rzecz praktycznie niemożliwa, a opanowanie dryblingu i kontroli nad piłką zajmuje dużo czasu nawet wyjadaczom serii.

Cechy gry:

:puck: Totalna kontrola: Gra posiada ulepszone podawanie 360 stopni, co zapewnia niespotykaną wcześniej kontrolę nad piłką. Gracze mogą teraz podawać piłkę na wolną przestrzeń boiska, a także muszą wyczuwać ruchy kolegów z drużyny i naciskać na przeciwnika, by ten stracił piłkę.
:puck: Miernik strzału i wytrzymałości: Dodatkiem do wskaźnika mocy jest nowy wskaźnik, który pokazuje dokładny poziom formy zawodnika. Ciągły sprint po boisku wyraźnie wpłynie na jakość gry danego piłkarza.
:puck: Nowa AI obrońców: obrońcy nie gonią już za każdą piłką, która wpadnie na ich obszar &#8211; teraz trzymają swoje pozycje naturalnie.
:puck: Animacja i fizyka zawodników: Zupełnie zmieniono system animacji, co ma jest wyraźnie widoczne jeszcze przed rozpoczęciem meczu. Płynne ruchy, realistyczne przyspieszanie i ulepszona interakcja między zawodnikami mają swój wkład w tworzenie atmosfery piłkarskiego widowiska. Dodatkowo każdy gracz ma posiada własny styl biegania.
:puck: Szybkość gry: nowy poziom kontroli oznacza, że PES 2011 chwali się lepszym tempem gry, które różni się w zależności od sytuacji na boisku. Można zaobserwować szybkie kontrataki i powolne budowanie skomplikowanych akcji.
:puck: Estetyka: PES 2011 przeskakuje poprzeczkę ustawioną przez poprzednika &#8211; 100 godzin sesji motion-capture zapewnia doskonały wygląd ponad 1000 zupełnie nowych animacji, a poprawione ruchy twarzy i motion blur w powtórkach sprawiają, że gra jest piękniejsza niż kiedykolwiek.
:puck: Taktyka i strategia: system &#8222;podnieś i upuść&#8221; umożliwia łatwiejszezarządzanie zespołem, a dodatkowe animacje podczas ustawiania drużyny pozwolają na sprawniejsze przewidzenie efektów na boisku.
:puck: Ustawienia manewrów mylących: PES 2011 umożliwia przypisanie ulubionych ruchów i zwodów do prawej gałki pada.
:puck: Master League Online: nowe wyzwania sprawiają, że wielu graczy zechce sprawdzić się w pojedynku z innymi managerami podczas rozgrywek w sieci.
M jak Masakra
:-D


Fiat 126p - Prawie jak Bugatti
Pegasus - Prawie jak PlayStation
Barcelona, ManU, inter... - Prawie jak Juventus
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 14 lipca 2010, 09:03

Ja śledziłem przygotwania nowych pesów nie tak dawno teraz już nie. Przed pesem 2008,2009 czy 2010 też obiecywano wielkie zmiany,ulepszenia a na czym się skończyło ? Wszyscy zawidzeni (no, może nie wszyscy) pes 2008 totalna klapa ;(
Chciałbym żeby pes2011 był tak jak napisłaeś wyżej ulepszony pod wieloma względami BUGI ?! w każdym pesie są :whistle:

Mi z wszystkich wersji pesów najbardziej się podoba PES6, z nim nic nie wygra ;) Aktualnie gram w niego...oczywiście najnowszy patch a no i ściągnąłem już Pepe,Stroriego,Martineza,Bonucciego,Motta,Krasic,Dzeko(wiem nie mogłem :prochno: )

PS.Po tych 2 filmikach ciekawie sie zapowiada ;) OBY :pray:


luks_wgs

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2006
Posty: 194
Rejestracja: 22 lutego 2006

Nieprzeczytany post 14 lipca 2010, 09:50

EA wydaje na pecety konsolową fifę. Jeśli faktycznie będzie to identyczna wersja jak next-genowa to zje pesa na śniadanie.


FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 14 lipca 2010, 10:04

Przecież ten Pes2010 jest totalnym crapem nie wiem co ludzie w nim widzą? Dobrze, że nabyłem go za 60zł ponieważ za większe pieniądze to po włożeniu płytki do napędu mógłbym się załamać. Konami od wielu lat obiecuje wielkie zmiany do tej pory nic nie zrobili, bramkarze to jakaś kpina, z 10 strzałów z dystansu 8 wchodzi. Dobrze, że panowie z EA rozwijają swoją produkcje.


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 14 lipca 2010, 21:24

Ciekawe rzeczy piszą o Pesie 2011 na Interii
Poza tym Konami ujawniło, że w "Pro Evolution Soccer 2011" pojawi się edytor stadionów, dzięki któremu będziemy mogli zbudować własny obiekt od podstaw, a później grać na nim mecze.

Rozwinięty zostanie tryb Become a Legend, w którym ponownie wcielimy się w młodego zawodnika u progu piłkarskiej kariery, ale tym razem będziemy nie tylko rozgrywali mecze, ale również chodzili na spotkania z menedżerami czy brali udział w treningach.
No no bardzo ciekawe ;) Własny satdion :dance:
Tylko jedna rzecz mnie wkurza, pewnie znowu nie zostanie wprowadzony tryb trenerski w pesie 2011 tak jak to jest/było w fifie; że moge zmieniać klub po sezonie w Master League :whistle: Szkoda :/


Swider10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 806
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 18 lipca 2010, 16:22

A ja mam takie pytanie czy wie ktoś z Was jak wychodzić bramkarzem przy rzutach rożnych? tzn. jest dośrodkowanie i jak wyjsc bramkarzem zeby ten np. wypiastkował piłkę bo standardowo stoi on na 2m i czeka na strzał, wiem ze mozna coś takiego zrobić widziałem jak kumpel to robi ale za żadne skarby nie chce mi powiedziać co trzeba zrobic zeby brmkarz wyszedł do wrzucającej piłki, napewno trzeba cos wcisnac (tak jak np. przy symulacji) tylko własnie co :P


"Pozytywne rezultaty to coś wspaniałego , ale istnieje coś większego: móc powiedzieć, że jest się kibicem Juventusu i być z tego dumnym."

"Dla tych barw niektórzy stracili swe życie"
dr.DeV

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2006
Posty: 980
Rejestracja: 10 maja 2006

Nieprzeczytany post 21 lipca 2010, 00:49

PES11 będzie śmierdział :p i przegra na wszystkich frontach z FIFA11 no może poza komórkami :D

do lektury:

http://www.fifapolonia.pl/News/2561.html
http://fifasite.pl/readarticle.php?article_id=50


Obrazek
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 27 lipca 2010, 15:19

Jest gameplay z pesa 2011
mecz barca vs man utd

Jeszcze znalazłem analize:

jest plus komentator wreszcie wymawia nazwy zespołów ;)

na tym gameplayu jakoś dziwnie uderzają piłkę :think: no ale to jeszcze niedokończona wersja...czekamy na wersje finalną


bibi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 marca 2005
Posty: 9
Rejestracja: 31 marca 2005

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2010, 16:48

Witam!
Słuchajcie macie jakiś pomysł, co by zrobić żeby był Krasic w Juve w PES2010, ale na PS3?? Bo nie ma tam CSKA... :( A do reprezentacji też się nie załapał :P


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2010, 19:49

bibi pisze:Witam!
Słuchajcie macie jakiś pomysł, co by zrobić żeby był Krasic w Juve w PES2010, ale na PS3?? Bo nie ma tam CSKA... :( A do reprezentacji też się nie załapał :P
Też go szukałem u siebie w wersji na PC. Poszukaj według Nationality, ja tak znalazłem.
http://forum.pesleague.pl/index.php/topic,76134.0.html
Na tym forum w tym temacie jest świetny patch do PES'a. Aktualne składy, koszulki, twarze (Bonucci, Motta itd). Proces instalacji banalny. Szczerze polecam :ok:


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
bibi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 marca 2005
Posty: 9
Rejestracja: 31 marca 2005

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2010, 22:11

Przecież pisałem, że w reprezentacjach też nie ma.. No chyba, że jest, ale nie w tej co powinien :P A Ty w jakiej go znalazłeś?
No tak, ale ten patch to chyba do wersji na PC prawda? A ja mam PS3..


ODPOWIEDZ