Pro Evolution Soccer - TUTAJ WSZYSTKO

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ

FIFA 2006 VS PRO EVOLUTION SOCCER 5 !!! KTÓRA Z TYCH GIER JEST LEPSZA ??

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
dzodzik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2004
Posty: 361
Rejestracja: 01 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 22 października 2009, 22:35

jacojaco pisze:Jutro premiera nowego PESa. geniusze z KONAMI uznali że piractwo umiera więc aby zwiększyć ilość kopii ściąganych z internetu ustalili cenę gry na ok 160 zł. Brawo!! Rok temu sporo edycji kolekcjonerskich nowych gier tyle kosztowało. Tragedia....
Przecież na konsole większość premierowych wydań jest w graniach tej ceny. Więc nie rozumiem o co chodzi, na PC- ta gierka kosztuje 100 zł., więc w cale nie jest tak źle.

Co do samej gry to po paru godzinach męczenia jej mogę powiedzieć, że mi przypadła do gustu. Po zupełnie nie udanych wydaniach z 2008 i 2009 roku dostajemy naprawdę dobrą grę.

Zalety to przede wszystkim grywalność i dynamizmy samej rozgrywki. W zasadzie akcja przenosi się z pod jednej bramki na drugą- tego mi brakowało w dwóch poprzednich wydaniach.

Wad na razie nie dostrzegam, chociaż jak zapewne dłużej pogram to jakieś znajdę.
Miałem tutaj na początku wymienić spieprzone poziomy gry, gdyż zdecydowanie za łatwo przychodziły mi zwycięstwa, ale jak dostałem bęcki od Interu (na poziomie professional) w półfinale ligi mistrzów to jednak nie pokuszę się o taką tezę;)

i coś na deser.

pierwszy patch
http://www.filefront.com/14772425/PESEd ... h-0.3.rar/

Oto co zawiera jego beta 0.3:

* Prawdziwe stroje dla drużyn EPL.
* Poprawne nazwy drużyn, pucharów, lig i zawodników.
* Dodane loga dla zespołów.
* Twarze takich piłakrzy jak: Misimovic, Salihovic, Dzeko, Ibisisevic, Tymoschuk i Novakov.


Panowie, umarł król (PES 6), niech żyje król (PES 10).


"Szybki jak wiatr, cichy jak las, zażarty jak ogień, niewzruszony jak góra"
Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 22 października 2009, 22:51

Co do numerów to nie wiem, ale są problemy z Grosso i Almironem co jest trochę niezrozumiałe. Gra jest miodna, nie wiem jak można się ekscytować tą śmieszna Fifą. Jak słysze zachwyty jednego kumpla w szkole nad Fifą 10 to mi sie zbiera.
Jest więcej lig, są licencje ale co z tego? PES wymaita.

Option File z prawdziwymi nazwami i herbami już jest, teraz jeszcze czekam tylko na takiego z koszulkami i zaczynam ostro grać. Jeszcze spolszczenie by się przydało, na jeden ze stron poświęconych grze już ktoś tam tworzy, bo tryb Master League bardzo rozbudowany, nie chce niczego przeoczyć.


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 23 października 2009, 01:03

Bobek1991 pisze:Co do numerów to nie wiem, ale są problemy z Grosso i Almironem co jest trochę niezrozumiałe. Gra jest miodna, nie wiem jak można się ekscytować tą śmieszna Fifą. Jak słysze zachwyty jednego kumpla w szkole nad Fifą 10 to mi sie zbiera.
Jest więcej lig, są licencje ale co z tego? PES wymaita.
Pewnie też zapomniałeś o Caceresie 8) Ja dwa dni gram i przypomniał mi się teraz podczas spokojnego oglądania Juve-Maccabi :prochno:
Ach te licencje i aktualizacje składów w PES... Ale zapewne niedługo powstanie jakiś patch aktualizujący.
Nowy PES jest trudniejszy :roll:


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 23 października 2009, 07:33

Brutalo pisze:Nowy PES jest trudniejszy :roll:
Zdecydowanie, myślałem, ze tylko ja to zobaczyłem. W 2009 grałem na 6 poziomie i wygrywałem :doh: Teraz na 4 gram Become a Legend i łatwo nie jest. Jest trudniej, tak jak za czasów poprzednich części.

Jeden Option File który kpiujemy do dokumentów, i jest wszystko, od składów, przez poprawne nazwy i loga, po stroje. Narazie jest jakiś nijaki, bez strojów jeszcze. Dzisiaj z kumplem planuje wypróbować multiplayer :D


speisi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 listopada 2004
Posty: 114
Rejestracja: 15 listopada 2004

Nieprzeczytany post 23 października 2009, 21:22

od zawsze było trudniej na poziomach 3-4 niż na 6 , drużyny na niższych poziomach po prostu grały zachowawczo. i podzielam pogląd że pes 10 znowu rządzi od czasu pesa 6 nie było porządnego pesa. gdyby troszke odmulili rozgrywke... ale nareszcie coś wartego uwagi


jacojaco

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2008
Posty: 70
Rejestracja: 13 października 2008

Nieprzeczytany post 24 października 2009, 13:35

Bobek1991 pisze:Co do numerów to nie wiem, ale są problemy z Grosso i Almironem co jest trochę niezrozumiałe.
Pewnie z miesiąc po premierze dadzą patcha uaktualniącego do pobrania z manu gry jak było rok temu. Wiidać niecodzienna taktyka KONMAI aby piraci nie mieli pełnej dopieszczonej gry tylko musieli się męczyć z kitserverami. Podobno już firma knuje jakąś mini łątkę z jakimiś rzeczami.



Zna ktoś jakiegoś patcha do strojów premier ligue oraz la liga itd. ale bez używania kit servera?


oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 05 listopada 2009, 23:43

Mam prośbę ponieważ odkryłem klasyczną Brazylię i klasyczną Italię i mam po przekręcane nazwiska. Nie wiecie gdzie znajdę listę z normalnymi nazwiskami? Oczywiście PES 10.


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 06 listopada 2009, 13:00

Gra ktoś w to cudo na ps3? Można prosić o mini-recenzję?


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
dzodzik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2004
Posty: 361
Rejestracja: 01 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 06 listopada 2009, 13:44

oliver pisze:Mam prośbę ponieważ odkryłem klasyczną Brazylię i klasyczną Italię i mam po przekręcane nazwiska. Nie wiecie gdzie znajdę listę z normalnymi nazwiskami? Oczywiście PES 10.
Zdaje się, że jeszcze nie wyszedł, żaden patch zmieniający nazwiska w klasycznych drużynach. Albo musisz uzbroić się w cierpliwość i poczekać, aż coś wyjdzie, albo spróbować samemu pozmieniać:-)


"Szybki jak wiatr, cichy jak las, zażarty jak ogień, niewzruszony jak góra"
Filip

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 08 listopada 2009, 13:00

Jest już dużoooo patchy zmieniających nazwiska :)

Polecam :
http://pes2008editing.blogspot.com/
(niech Cię nie zmyli nazwa domeny)

:)


PaulCone

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 sierpnia 2008
Posty: 332
Rejestracja: 13 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 08 listopada 2009, 14:24

Miałby ktoś jakiegoś sensownego lina do PESa 2010 na PS2?? (do ściągnięcia oczywiście)


luks_wgs

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2006
Posty: 194
Rejestracja: 22 lutego 2006

Nieprzeczytany post 08 listopada 2009, 17:20

PaulCone pisze:Miałby ktoś jakiegoś sensownego lina do PESa 2010 na PS2?? (do ściągnięcia oczywiście)
ja ciągnę z torrenta, ale przy 70% <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, za 1-2dni myślę, że nie będzie problemów z dociągnięciem do końca;)


Kuben

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2006
Posty: 916
Rejestracja: 19 marca 2006

Nieprzeczytany post 14 listopada 2009, 11:59

Ja nie wiem co ta gra ma w sobie, ale przyciąga mnie jak magnes :-D

w BAL gram już drugi sezon, po pierwszym meczu (bramka w 90') kontrakt zaproponowało mi Chievo, Siena i Lazio. Wiadomo Kogo wybrałem :P
Udało mi się zdobyć króla asyst i w okienku transferowym ofertę przedstawiła mi między innymi Viola. Ale zostałem w Lazio ze względu, że zająłem 3'cią lokatę premiowaną LM, a Viola grała tylko w LE.
Teraz po pierwszych meczach zajmuje 2'gą lokatę w lidze i po sezonie liczę na transfer do lepszego klubu (Juve :pray: ).

Co do ML, rzeczywiście gra się trudniej. Trzeba bardzo uważać na wysokości kontraktów piłkarzy bo mogą szybko doprowadzić do 'Game Over'.
Poroniony pomysł jak na moje jest z tym trybem negocjacji... nie możesz przedstawić konkretnej oferty, tylko się pytasz i po 4 kolejkach otrzymujesz odpowiedź, że za słabiaka żądają ze 30mln ojro :roll:
Te punkty też są do bani. Masz zawodnika który gra nominalnie na AMF ale może i grać jako SS. Stawiasz go w pomoc ma 88 wrzucasz na atak i ma 75 :shock:
Po co było to zgapiać od słabej Fify ? Nie wiem...


Fiat 126p - Prawie jak Bugatti
Pegasus - Prawie jak PlayStation
Barcelona, ManU, inter... - Prawie jak Juventus
Niasty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 815
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 16 listopada 2009, 21:23

Ostatnio grywam w Pesa 09, czy u was też są takie problemy z nabyciem piłkarza w trybie 'liga mistrzów'. Pytam bo ni w ząb nie mogę tego obczaić. Moja popularność to 'S', a nawet jeśli na raporcie piszę, że możliwość nabycia danego gracza jest duża, a wynagrodzenie i suma są najwyższe, to zawsze z transferu nici. Tylko raz udało mi się zakupić gracza, ale to był jakiś pachołek z Atalanty. Inaczej jest z wypożyczeniami, w ten sposób mogę pozyskać każdego za każde pieniądze, cóż z tego skoro to tylko pół sezonu :roll:


Obrazek
CzarnyZkultury

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2006
Posty: 1011
Rejestracja: 28 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 20 listopada 2009, 23:53

jak zmienic tradycyjny scoreboard na SKY Sport Scoreboard v2.0?
jestem zielony w temacie..


ODPOWIEDZ