Pro Evolution Soccer - TUTAJ WSZYSTKO

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ

FIFA 2006 VS PRO EVOLUTION SOCCER 5 !!! KTÓRA Z TYCH GIER JEST LEPSZA ??

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
wojtek11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2009
Posty: 32
Rejestracja: 28 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2009, 16:24

jak przerobic bramki z PES na filmik ?? prosze o szybką odp


Juventus Football Club SpA – najbardziej utytułowany włoski klub piłkarski
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 18 lipca 2009, 16:09

Del Piero twarzą PES2010 we Włoszech
www.issonline.pl pisze:Wiecznie młody Alex Del Piero przedłużył kontrakt z Juventusem Turyn do 2011 roku. Wtedy to zapewne zakończy wspaniałą karierę, w której wygrał wraz z Juventusem Ligę Mistrzów oraz wraz z kolegami z reprezentacji Włoch triumfował podczas Mundialu w Niemczech.

Ten wszechstronnie utalentowany ofensywny piłkarz będzie zdobił okładkę włoskiej edycji PES 2010. Ikona "Starej Damy" uważa serię PES za najlepszą grę piłkarską i jest dumny z faktu, iż to właśnie on został wybrany na postać firmującą PES2010 w Italii.
Obrazek


Taka ciekawostka. :wink:


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Azrael

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 marca 2008
Posty: 1317
Rejestracja: 15 marca 2008

Nieprzeczytany post 23 lipca 2009, 17:35

tytus71 pisze:Del Piero twarzą PES2010 we Włoszech
www.issonline.pl pisze:Wiecznie młody Alex Del Piero przedłużył kontrakt z Juventusem Turyn do 2011 roku. Wtedy to zapewne zakończy wspaniałą karierę, w której wygrał wraz z Juventusem Ligę Mistrzów oraz wraz z kolegami z reprezentacji Włoch triumfował podczas Mundialu w Niemczech.

Ten wszechstronnie utalentowany ofensywny piłkarz będzie zdobił okładkę włoskiej edycji PES 2010. Ikona "Starej Damy" uważa serię PES za najlepszą grę piłkarską i jest dumny z faktu, iż to właśnie on został wybrany na postać firmującą PES2010 w Italii.
Obrazek


Taka ciekawostka. :wink:
Wow, jestem pozytywnie zaskoczony! Przyznam się szczerze, że PES to jedyna gra sportowa, w którą ostatnio mi się zdarza grać z kumplami ta informacja cieszy, ponieważ jest szansa, że Del Piero w nowym wydaniu "pesika" będzie naprawdę "dobry", a co za tym idzie cały Juventus. Fajna informacja!

Kiedyś gdzieś słyszałem także (dlatego nie wiem ile w tym prawdy), że firma KONAMI i jej sztandarowy produkt czyli PES, będzie głównym sponsorem Lazio Rzym i będą oni mięli na swoich koszulkach logo Pro Evo.


Pozdrawiam!
drozdi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2007
Posty: 1412
Rejestracja: 06 marca 2007

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2009, 19:46

mam pewien problem. Może mi ktoś wytłumaczyć co zrobić aby podmienić koszulki Juventusu na nowe? gdzieś je znalazłem i jakiś poradnik do tego... robię wszystko tak jak jest napisane ale nie działa :angry:


Obrazek
white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2009, 10:48

drozdi pisze:mam pewien problem. Może mi ktoś wytłumaczyć co zrobić aby podmienić koszulki Juventusu na nowe? gdzieś je znalazłem i jakiś poradnik do tego... robię wszystko tak jak jest napisane ale nie działa :angry:
http://forum.pesleague.pl/index.php?topic=55220.0 - weź sobie to posciagaj i zainstaluj (opis jest w readme). Bedziesz mial stroje + aktualne sklady (jedyny bol to menu z Premier League).


jacojaco

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2008
Posty: 70
Rejestracja: 13 października 2008

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2009, 21:18

HURRA bałem się że w tym roku KONAMI nie-daj boże wykupi licencje całej ligi angielskiej,a może nawet (boje się tego powiedzieć na głos) ligi niemieckiej albo portugalskiej. Jakby mi kazano grać niejaką Chelsea Londyn to bym nie wiedział o kogo chodzi a tak FORZA LONDON FC. Cieszy jedynie fakt że będzie Rep. Niemiec. Ehhh nie rozumiem przecież Konami stać chyba na kupno licencji jak potrafią stworzyć studio które zajmuje się jedynie produkcją PESa.


Gość

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 07 września 2009, 16:21

jak do tej pory pes 6 jest najlepszą odsłoną gier konami :) pes 2010 ma być powrotem króla a jak nie to znów będzie trzeba grać w pesa 6 :)


moje bramki z pesa 6 --> :C


Azrael

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 marca 2008
Posty: 1317
Rejestracja: 15 marca 2008

Nieprzeczytany post 19 września 2009, 01:17

Ja właśnie przed chwilą z nudów (bo jak już parę razy wspominałem uczę się do poprawki) ściągnąłem sobie demo najnowszego dziecka KONAMI czyli demo PES 2010. Wszystkim, którzy tak jak ja liczą na jakieś atrakcje w związku z pojawieniem się owej "demówki", a jeszcze nie ściągnęli jej na kompa, stanowczo odradzam podejmowania tej decyzji. Naprawdę nie warto zaśmiecać sobie dysku tym "czymś", bo to "coś" nie wnosi niczego ciekawego, a i podejrzewam, że diametralnie różni się od wersji ostatecznej.


Pozdrawiam!
Krystek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2009
Posty: 707
Rejestracja: 28 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 19 września 2009, 09:30

A moim zdaniem Pes 2010 jest 100razy lepszy od fify na kompa.
Ale oceniam po demach. Mam xboxa360 i wiem ze fifa jest zupełnie inna na konsole. Ten pes to najlepsza grafika w grach piłkarskich na świecie. Ogólnie gra mi sie bardzo podoba.


Tu link do dema:

http://szybkidownload.pl/download/2919/ ... -demo.aspx


Forza Juve!
Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 19 września 2009, 11:07

Ukazało się demo PES 2010 które można ściągnąć np z www.peb.pl i... mam nadzieję że poprawią jeszcze wiele rzeczy (choć jak twierdzą demo to 70% ukończonej gry) Wprawdzie grafika na high i wysokiej rozdzielczości jest miodna (dużo ładniejsza niż w 09) to już sterowanie zawodnikami, granie z pierwszej piłki, podawanie czy strzelanie jakoś nie przypada mi do gustu. Gra się dziwnie, mam wrażenie że to Fifa a nie PES.... Oby do 20.10.2009 naprawili te błędy bo hamburgerowy oddech FIFY czuć na plecach...


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
jacojaco

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2008
Posty: 70
Rejestracja: 13 października 2008

Nieprzeczytany post 19 września 2009, 11:51

Brutalo pisze:Ukazało się demo PES 2010 które można ściągnąć np z www.peb.pl i... mam nadzieję że poprawią jeszcze wiele rzeczy (choć jak twierdzą demo to 70% ukończonej gry) Wprawdzie grafika na high i wysokiej rozdzielczości jest miodna (dużo ładniejsza niż w 09) to już sterowanie zawodnikami, granie z pierwszej piłki, podawanie czy strzelanie jakoś nie przypada mi do gustu. Gra się dziwnie, mam wrażenie że to Fifa a nie PES.... Oby do 20.10.2009 naprawili te błędy bo hamburgerowy oddech FIFY czuć na plecach...
Twórcy widać chcieli żeby nie było sytuacji gdzie takim Kaką przechodzisz całe boisko, potem bramkarza a potem strzelasz z półobrotu. Dlatego zwolnili grę. Spróbuj grać trochę podaniami na wyjście bo to przede wszystkim poprawili. Poza tym te błędy które wymieniałeś to jest denerwująca sprawa (przynajmniej zanim się odzwyczaisz od sposobu gry z poprzednich PESów) ale demo PESa 2009 też było niedopracowane więc sądzę że dopieszczą grę.


Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 20 września 2009, 22:50

Kupując nowego PESa masz pewność, że granie ci się znudzi po 2 dniach. To co robi KONAMI robi się nieciekawe. PES był zawsze przeciwieństwem FIFy. 3,4,5,6 to klasyki, później zaczął się robić z PESa coraz większy syf aż mamy kumulacje.. 2010 jest badziewny, przynajmniej demo. KONAMI poszło w kierunku FIFy otrzymując prawie tak żenującą grę jak cała seria EA Sports razem wzięta. Wątpię, żeby coś zmienili, do wymiany musiałby pójść cały silnik, go gra w każdym aspekcie leży.


Gość

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 21 września 2009, 12:27

UWAGA!!! do tych co są zarejstrowani na pesleague.pl--> http://forum.pesleague.pl/index.php/topic,59404.0.html !! w tym temacie jest ankieta jaki ma być ostatni zespół w patchu do pesa 2010 demo !! Głosujcie na juve bo chyba każdy chce sobie pograć juventusem :) głosowanie trwa do 17 więc sie śpieszcie !


Swider10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 806
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 21 września 2009, 14:20

Również odpaliłem demo newego PES-a i tak jak wiekszosci nie podoba mi sie to co Konami zrobili fakt jest to tylko demo niby 70% mozliwosci pelnej gry ale to co zobaczylem nie napawa optymizmem samo menu nie jest zle wedlog mnie za duzo opcji przed meczem robi sie z tego powoli PES Manager.. (a to dopiero demo) kolejny minus to brat wykresów umiejetnosci zawodnika tak jak to bylo w poprzednich wersjach teraz tego nie ma a to wedłóg mnie duzy minus, bo pod kolejnym wzgledem PES upodabnia sie do Fify.. dynamika gry troche wolniejsza niz w poprzedniej edycji, jednak z ostateczna ocena poczekałbym do momentu wyjscia pełnej wersji bo tak naprawde tylko wteyd bedziemy mogli powiedziec co jest lepsze Fifa czy PES


"Pozytywne rezultaty to coś wspaniałego , ale istnieje coś większego: móc powiedzieć, że jest się kibicem Juventusu i być z tego dumnym."

"Dla tych barw niektórzy stracili swe życie"
ODPOWIEDZ