FIFA 2006

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
Reggie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 621
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 09 października 2005, 11:34

A ja zapraszam wszystkich do pojedynków online. Przez połączenie bezpośrednie. Grałem już kilka razy z kumplem i gra sie naprawde fajnie.
Kontakt przez gg. :)


"Ludzie wybierają najczęściej rozwiązania pośrednie, które są najgorsze ze wszystkich, a to dlatego, że nie potrafią być ani całkiem źli, ani całkiem dobrzy." Niccolò Machiavelli
qba86

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 października 2004
Posty: 18
Rejestracja: 03 października 2004

Nieprzeczytany post 09 października 2005, 13:21

nedved11rulez musisz przeinstalowac fife i nie instaluj tego patcha


Juverulez!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 sierpnia 2003
Posty: 606
Rejestracja: 08 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 09 października 2005, 15:57

kto mi powie lepiej jakie ma statsy Del Piero? i reszta graczy Juve? Plizzz, podajcie to jak mozecie.


Obrazek
leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 09 października 2005, 16:07

Witam, oczywiście naszła mnie chęć zagrania w najnowszą Fifkę. Pojawiły się jednak dwa problemy - przy moim łączu podziękuje za ściąganie - drugi problem - Fifka jest na DVD (mam jedynie CD). Jednak słyszałem od Siewiera że da się to jakoś ominąć i poprzez spakowanie instalki podzielenie jej na odpowiednią ilość plików i wrzucenie na CD. Na allegro są wersje 6 płytowe na CD ale 20 złotych + koszt przesyłki nie będe wydawał. Tak więc czy ktoś kto ma już Fifę jest w stanie wysłać mi ją pocztą ? Wszelkie rachunki oczywiście zapłacę ja. Proszę o kontakt na PW.
EDIT. Już nieaktualne.
Ostatnio zmieniony 09 października 2005, 16:24 przez leniup, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 09 października 2005, 16:16

Yari kilka stron wcześniej pisze:Ibra teraz ma 91
Cannavaro 89 ( tu się ździwiłem mocno )
Thuram 91
Del Piero 89
Trezegeut 90
Zebina coś koło 70
Vieira chyba 92 , już nie pamiętam
Camoranesi ma mało , coś koło 80 .

Teraz każdy piłkarz ma również indywidualne cechy i pozycje na których najlepiej się czuje i na nich będzie prezentował najwyższą forme.

W nowej Fifie są świetne bonusy , ale o nich nie będe mówił , przekonacie się sami :).
Juverulez! pisze:kto mi powie lepiej jakie ma statsy Del Piero? i reszta graczy Juve? Plizzz, podajcie to jak mozecie.
:naughty:
Yari pisze:Oprócz tych 10 bramek i kart zawodników jest krótki ,,przegląd" ubiegłego sezonu w premiership , serie a , bundeslidze i w ligue 1 . Plus wywiad z Samuelem Eto . Nic po za tym nie ma ... , a szkoda. Chyba , że autorzy cos ukryli :).
A dałbym sobie głowę uciąć, że widziałem na jakimś filmiku możliwość oglądania archiwialnych bramek (wtedy pokazywali piękną bramkę Hagi'ego z World Cup'94) :roll: .
Yari pisze:Na moim radeonie wszystko smiga ładnie i bez artefaktów.
Ja widze dwa rozwiązania.
1. Masz stare sterowniki lub nie masz directa 9.0c
2. Podkręcałeś karte procesor lub pamięć w karcie :).
Chyba jednak sterowniki, bo nic nie podkręcałem :wink: . Zaraz będę ściągał nowszą wersję, mam nadzieję, że to pomoże :wink: .

Mam pytanie do wyzwań Fify. Otóż kiedyś włączyłem sobie mecz towarzyski Juve vs jakaś drużyna ze Szwecji, chciałem sprawdzić jak się gra na klasie światowej. Wygrałem bez problemu ( 8) ) i wyskoczyło mi okienko, że wykonałem zadanie (wygrałem na klasie światowej z drużyną ze Szwecji i nie miałem ani jednego spalonego). Do tej pory myślałem, że wyzywania obowiązują tylko w karierze. Następnie chciałem mieć 90% celnych strzałów przeciwko drużynie ze strefy 2 na poziomie początkującym. Grałem z Anderlechtem, cel osiągnąłem, punktów nie dostałem :roll: . Później chciałem zagrać z drużyną z 4 strefy na poziomie klasa światowa i wygrać w karnych. Punktów również nie dostałem :? . Wie ktoś o co w tym chodzi :roll: ?

Chciałem jeszcze zwrócić uwagę na jeden szczegół. Gdy strzeliłem bramkę Alexem, z trybun dało się słyszeć: "Alex Del Piero, il capitano" :shock: .


:roll:
JUVEpol

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 września 2005
Posty: 24
Rejestracja: 29 września 2005

Nieprzeczytany post 09 października 2005, 17:39

KOLEDZY grają w fife 2006 pl nieoriginał i CHCą grać online czy mogą ??czy sa jakies obejscia??


T-Bar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2005
Posty: 206
Rejestracja: 12 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 09 października 2005, 17:41

JUVEpol pisze:KOLEDZY grają w fife 2006 pl nieoriginał i CHCą grać online czy mogą ??czy sa jakies obejscia??
Raczej sie tak nieda bo dostajesz od EA klucz i jak chceż grać przez neta musisz zarejerstrować na stronie EA dlatego chyba sie nieda chociaż kto wie??? :think:


Mundek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lipca 2005
Posty: 53
Rejestracja: 19 lipca 2005

Nieprzeczytany post 09 października 2005, 17:48

a ja mam pytanie odnosnie połączenia bezposredniego ;/
jestem w sieci ,więc wszyscy w niej mamy takie same ip;/
próbowąłem w fifie 2005 ale nie dało rady zagrac z kims z po za sieci przez połaczenie bezposrednie;/
wie któs moze czy jest jakis sposób aby móc zagrac???


Nedved11rulez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 września 2004
Posty: 561
Rejestracja: 05 września 2004

Nieprzeczytany post 09 października 2005, 18:12

Wg. Mnie Raczej Sie Nie Da Z Ta Gra Bezposrednia :(

A Co Do Mojego Postu Bede Musieal Od Jakiegos Zioma porzyczyc Inna Wersje Tej Gierki Bo Nic innego Nie Pomoglo :(

Czekam Z Niecierpliwoscia na PES 5
:D :P :D :P :D :P

qba86 Dzieki Za Probe pomocy :D


Obrazek
I’m gonna run away and never wonder why...
I’m gonna run away and open up my mind...
zabekmj23

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 kwietnia 2005
Posty: 127
Rejestracja: 11 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 09 października 2005, 18:28

Panowie mam maly problem czy ktos moglby mi przeslac pliki albo dac linka skad moge sciagnac pliki dzieki ktorym moge zrobic obraz w daemonie?Bo te co ja mam cos nie chca dzilac.Z gory dziekuje za pomoc.


Jołki

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 maja 2004
Posty: 61
Rejestracja: 21 maja 2004

Nieprzeczytany post 09 października 2005, 18:39

Daj ktos linka to sciagniecia komentarza i jak to sie robi zeby byl ten polski komentarz???? Jesli juz bylo napsiane to prosze o dokladne odniesienie dzialajacego linka i dobrej instrukcji!!!!


P!otr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 listopada 2004
Posty: 248
Rejestracja: 14 listopada 2004

Nieprzeczytany post 09 października 2005, 18:41

Mam ogromną prośbę do wszystkich którzy posiadają part 53 do 56! Tylko tych mi brakuje żebym sobie mógł wreszcie pograć w upragnioną Fife 2006!
Prosze was wyślijcie je na megaupload lub coś tędy! Był bym ogromnie szczęśliwy i wdzięczny za pomoc!


Reggie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 621
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 09 października 2005, 18:44

Mundek pisze:a ja mam pytanie odnosnie połączenia bezposredniego ;/
jestem w sieci ,więc wszyscy w niej mamy takie same ip;/
próbowąłem w fifie 2005 ale nie dało rady zagrac z kims z po za sieci przez połaczenie bezposrednie;/
wie któs moze czy jest jakis sposób aby móc zagrac???
W fife 06 da sie grac przez bezpośrednie poza z innych ip napewno. A jeżeli jesteście w sieci to zamiast przez neta nie mozecie zagrać przez Lana? Obok opcji 'połączenie bezpośrednie' jest chyba opcja 'gra w sieci' (czy coś takiego)


"Ludzie wybierają najczęściej rozwiązania pośrednie, które są najgorsze ze wszystkich, a to dlatego, że nie potrafią być ani całkiem źli, ani całkiem dobrzy." Niccolò Machiavelli
MarcinB

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2005
Posty: 555
Rejestracja: 20 marca 2005

Nieprzeczytany post 09 października 2005, 18:44

Witam wszystich. Macie może jakiś programik czy coś z aktualnymi składami? Proszę was o pomoc :) I ewentualnie jak to wgrać.

Tutaj coś jest ale nie wiem jak się za to zabrać. Mógłby mi ktoś pomóc :?:
http://www.fifaserwis.com/?serwis=fifa0 ... ws&id=6460


zabekmj23

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 kwietnia 2005
Posty: 127
Rejestracja: 11 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 09 października 2005, 18:56

Panowie pomozcie potrzebuje takie pliki MINI_FIFA06.MDS oraz MINI_FIFA06.MDF. moze mi to ktos przeslac na maila zabekmj23@wp.pl lub na gg 3567486


ODPOWIEDZ