Czat JuvePoland

• Maly28 sty 2022, 00:21
    Jak za chwile odejdzie jeden z najlepszych jesli nie najlepszy nasz zawodnik ostatnich lat za darmo to bedzie tylko lepiej ;)
  • Maly28 sty 2022, 00:21
    dominikowaty pisze:
    27 stycznia 2022, 23:41
    @vitoo No więc lodu, bo ktoś chwali zarząd za dobrą jak na razie robotę, a taką Cherubini z Arrivabene robią i lato również zapowiada się fajnie.
    zatrudnic allegriego za 9mln na 4 lata i za chwile powiedziec ze jednak limit plac to 7mln :D nastepnie kupic za jakies chore pieniadze 22 latka z 13 miesiacami na poziomie i dac mu maksyalny kontrakt w klubie ;) wszystko trzyma sie kupy, zarzad jest super ;)
  • mns27 sty 2022, 23:43
  • dominikowaty27 sty 2022, 23:41
    @vitoo No więc lodu, bo ktoś chwali zarząd za dobrą jak na razie robotę, a taką Cherubini z Arrivabene robią i lato również zapowiada się fajnie.
  • vitoo27 sty 2022, 23:39
    PS. Numer 28 dla Vlaho moim zdaniem jak najbardziej na tak, nie ma co nakładać na niego presji 9 czy 7, bo nastroje wydają się takie, że świeży 22-latek ma wziąć odpowiedzialność za cały atak i wprowadzić nas do LM
  • vitoo27 sty 2022, 23:37
    Lubie to!
    dominikowaty pisze:
    27 stycznia 2022, 23:37
    @vitoo Paratici sam przyznał, że to on prowadził politykę transferową po odejściu Marotty i nikt mu się nie wcinał. Był to błąd Agnellego, który po 1,5 roku naprawił sprowadzeniem Arrivabene do roli Marotty i Cherubieniego w rolę Paraticiego sprzed 2018.
  • vitoo27 sty 2022, 23:37
    @dominikowaty uwierz mi, cieszy mnie pożegnanie z CR, tak samo jak transfery Locatellego i Vlahovicia (mimo tego, że mam zastrzeżenia co do kosztów o jakich się mówi, no ale cóż, nie mój pieniądz), ja nawet transferu Keana broniłem ;) Mam nadzieje, że osoby, które teraz odpowiadają za transfery, będą to robiły bardziej z głową niż ich poprzednicy (chociaż imo transfery De Ligta i Chiesy też oczywiście na plus), zrobią porządek i zaczną nową, fajną i przyjemną dla oka erę (choć w to ostatnie wątpię z wiadomych powodów) ;)
  • dominikowaty27 sty 2022, 23:37
    @vitoo Paratici sam przyznał, że to on prowadził politykę transferową po odejściu Marotty i nikt mu się nie wcinał. Był to błąd Agnellego, który po 1,5 roku naprawił sprowadzeniem Arrivabene do roli Marotty i Cherubieniego w rolę Paraticiego sprzed 2018.
  • vitoo27 sty 2022, 23:33
    dominikowaty pisze:
    27 stycznia 2022, 23:31
    Duet Pipita - Dybala zabójczy. Paratici chciał Ronaldo, przekonał Agnellego, więc Marotta musiał odejść, bo go nie chciał.
    Owszem, był, o czym sam nieraz pisałem na forum ;) Znacznie bardziej podobał mi się Juventus HD niż ten z CR7. Niemniej kupiliśmy Pipite za 90 mln, po to żeby po dwóch dobrych latach wciskać go jak piąte koło u wozu komu popadnie. Pomysł był czyj był, oceniam całościowo działania zarządu ;)
  • dominikowaty27 sty 2022, 23:33
    vitoo pisze:
    27 stycznia 2022, 23:31
    Co do duetu Cherubiniego i siwego z Ferrari to nie oceniam, na razie ich transfery wyglądają spoko jeśli o to Ci chodzi ;)
    Paratici sprowadził Ronaldo. Przez duże koszty utrzymania musiał ratować pomoc półśrodkami (Rabiot, Ramsey) i wymieniać Pjanicia na chorych warunkach. Do tego wielka kasa za de Ligta, kompletnie niepotrzebnie. Rozbuchany budżet płacowy i chore pieniądze za piłkarzy to jego wina, ale też Agnellego, bo oddał mu władzę nad transferami, którą wcześniej kontrolował Marotta
  • vitoo27 sty 2022, 23:32
    dominikowaty pisze:
    27 stycznia 2022, 23:30
    @vitoo Jak w ogóle bycie mistrzem kraju przez 9 kolejnych lat i pobijanie kolejnych rekordów może przestać sprawiać radość?
    Nie mówię, że nie sprawiały jej w ogóle, ale z roku na rok coraz mniej - trochę przez nieatrakcyjną piłkę Allegrego, trochę przez brak rywali w postaci Milanu i Interu
  • dominikowaty27 sty 2022, 23:31
    vitoo pisze:
    27 stycznia 2022, 23:30
    Koncepcji na trenera nie było żadnej od momentu wywalenia Allegrego (a w sumie już jego siedzenie po Cardiff wyglądało na brak pomysłu), wielkie transfery, które w teorii były spoko, ale w sumie potem zarząd sam się przyznawał, że jednak były pomyłką (Pipita) albo które wywróciły klub do góry nogami (CR). No nie przesadzajmy, że te lata były miodem i mlekiem płynące a zarząd był och i ach
    Duet Pipita - Dybala zabójczy. Paratici chciał Ronaldo, przekonał Agnellego, więc Marotta musiał odejść, bo go nie chciał.
  • vitoo27 sty 2022, 23:31
    Co do duetu Cherubiniego i siwego z Ferrari to nie oceniam, na razie ich transfery wyglądają spoko jeśli o to Ci chodzi ;)
  • dominikowaty27 sty 2022, 23:30
    @vitoo Jak w ogóle bycie mistrzem kraju przez 9 kolejnych lat i pobijanie kolejnych rekordów może przestać sprawiać radość?
  • vitoo27 sty 2022, 23:30
    Koncepcji na trenera nie było żadnej od momentu wywalenia Allegrego (a w sumie już jego siedzenie po Cardiff wyglądało na brak pomysłu), wielkie transfery, które w teorii były spoko, ale w sumie potem zarząd sam się przyznawał, że jednak były pomyłką (Pipita) albo które wywróciły klub do góry nogami (CR). No nie przesadzajmy, że te lata były miodem i mlekiem płynące a zarząd był och i ach
  • vitoo27 sty 2022, 23:28
    Może niepotrzebnie się wtrąciłem, bo w sumie niezbyt chce mi się po 23 znowu pisać na ten temat ;) 9 scudetti fajna sprawa (chociaż gdzieś tak od mistrzostwa 15/16 bawiły coraz mniej), 2 finały też fajna sprawa (szkoda że Cardiff przerżniete w żenującym stylu). Mam po prostu wrażenie, że mieliśmy w pewnym momencie otwartą drogę do zagoszczenia w top 5 Europy na dłuższy czas, a koncertowo to spierdzieliliśmy. Od 2016 roku odpadamy z LM co roku w mniej lub bardziej żenujący sposób i pocieszenia szukamy w tym, że no walczyliśmy po 0:3 w pierwszym meczu
  • Sorek2127 sty 2022, 23:27
  • dominikowaty27 sty 2022, 23:26
    Marat87 pisze:
    27 stycznia 2022, 23:24
    Pewnie, lepiej stworzyc ich kosciółek, jak to zrobiliscie z Maksiem. Piwka na spokojnie lozna sie napic ogladajac wyborne zawody z Milanem.
    W sensie mam krytykować całkowicie zmieniony zarząd za sprowadzenie za darmo na dwa lata Locatellego i teraz wzięcie najlepszego napastnika Serie A?
  • Marat8727 sty 2022, 23:24
    Pewnie, lepiej stworzyc ich kosciółek, jak to zrobiliscie z Maksiem. Piwka na spokojnie lozna sie napic ogladajac wyborne zawody z Milanem.
  • dominikowaty27 sty 2022, 23:22
    vitoo pisze:
    27 stycznia 2022, 23:20
    dominikowaty pisze:
    27 stycznia 2022, 23:18
    jackop pisze:
    27 stycznia 2022, 21:47
    Chcesz ufać Zarządowi, proszę bardzo, tylko później przypomnij sobie swoje słowa i nie płacz ;)
    9 scudetto z rzędu mało
    LM 0 :<
    Dlatego zarząd się nie nadaje, bo stworzył ekipę, która w trzy lata dostała się do finału tylko dwa razy. Sami nieudacznicy w tym klubie rządzą :/
Legenda – kolory grup: Redaktorzy, Aadministratorzy