Polska - Irlandia Północna 1-0

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
juve_faaan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lutego 2004
Posty: 164
Rejestracja: 29 lutego 2004

Nieprzeczytany post 28 marca 2005, 10:41

Jakie są wasze typy i oczekiwania co do tego meczu Biało-Czerwonych po rozgromieniu Azerbejdżanu ? Jaki stawiacie wynik ? Czy Paweł Janas wystawi do gry w I składzie Kosowskiego czy Smolarka ?

Moim zdaniem Polske uskrzydliła wysoka wygrana z Azerami. Stawiam wynik... e.... o.... a co mi tam 4-0 dla nas :!: :wink: Franek strzeli hattrika i wysunie się na prowadzenie klasyfikacji strzelców, a co :)


Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 28 marca 2005, 10:51

Irlandia Północna to na pewno nie drugi Azerbejdżan i Polacy muszą podejść do tego meczu z maksymalną koncentracją, aby nie było żadnych przykrości.

Mam nadzieje na spokojne zwycięstwo.
Mój typ- 3:0 dla Polski.


Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 28 marca 2005, 10:56

Wbrew pozorom, nie bedzie to łatwy mecz i najwazniejsze są tu 3 punkty, a nie to, iloma bramkami wygramy. Atak powinien stanowic Frankowski i Żurawski, a reszte to juz Janas ustawi. Wydaje mi sie, ze ustawienie takie jak z Azerbejdzanem byloby dobre. Mam nadzieje, ze nie popadną w euforię i nie odpuszczą, tylko podejdą do meczu skoncentrowani i znowu będziemy mogli zobaczyc dobrze grającą reprezentacje Polski.
2-0 to dla mnie wystarczający wynik, aczkolwiek gdy strzelą wiecej-nie obraze się :P


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 28 marca 2005, 11:01

juve_faaan pisze:Stawiam wynik... e.... o.... a co mi tam 4-0 dla nas :!: :wink: Franek strzeli hattrika i wysunie się na prowadzenie klasyfikacji strzelców, a co :)
Eee no szacunek, widze ze Twoj typ jest bardzo realistyczny! :roll: Oby, ja tam im zycze oczywiscie jak najwyzszego zwyciestwa (bo wygramy, no nie? :wink: ), ale mysle, ze ten mecz bedzie o wiele ciezszy niz ten z Azerbejdzanem.. chociaz optymizmem moze napawac fakt, ze na wyjezdzie wygralismy pewnie. Teraz gramy w Polsze. Mysle, ze bedzie 2:0. Powinnismy wygrac roznica dwoch bramek. No i Dudkiejew mam nadzieje ze zagra dobry mecz, bo z Azerami to nie mial za bardzo co bronic... Powodzenia, Polacy.


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 28 marca 2005, 11:05

No nie ma co liczyć ze rozbijemy Irlandie tak jak Azerów.
Jednak gdy nie bedą grali zbyt rozluźnieni i zmotywują sie dobrze to powinniśmy wygrać jakies 3,4 - 0 .
Bedzie komplet publicznosci, oby znow bez trąbek :wink:
Tak czy inaczej, najważniejsze są trzy punkty i mam nadzieje ze juz sie nie wystrzelali z Azerbejdżanem 8)


M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 28 marca 2005, 11:08

mnowomiejsky pisze:ale mysle, ze ten mecz bedzie o wiele ciezszy niz ten z Azerbejdzanem..
Masz rację. Mecz ten na pewno będzie cięższy od meczu z Azerami. Irlandczycy grają twardziej, nie przebierają w środkach, żeby zatrzymać rywala. Mam nadzieję, że Polacy po efektownym zwycięstwie nad Azerbejdżanem znajdą trochę motywacji i na mecz z Irlandią wyjdą odpowiednio skoncentrowani. Jeśli zdobędziemy kolejne trzy punkty to będzimy już jedną nogą w barażach (a może uda nam się awansować bezpośrednio do finałów z drugiego miejsca?). Tak czy inaczej mecz z Irlandią trzeba wygrać. Stawiam na 2:0 dla Polski.


:roll:
bartus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2004
Posty: 535
Rejestracja: 13 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 28 marca 2005, 11:15

no irlandia bedzie sie chciala zatrzec slabe wrazenia po ostatnim meczu eliminacji. nie bedzie to latwy mecz, ale mimo wszystko wygramy bo mamy mocniejsza druzyne :wink: mysle ze wystawi Smolarka, ale wole Kosowskiego. 3-0 dla nas...


Obrazek
farmer16

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2004
Posty: 369
Rejestracja: 12 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 28 marca 2005, 11:34

No w pierwszym meczu Polska rozjechała Irlandię 3-0 odrazu kojarzy mi się śmieszny gol Macieja Żurawskiego jak trafił z Rzutu Rożnego 8) Dla nas może będzie nieco lepsza sytuacja my jesteśmy podnieceni zwycięstwem nad Azerbejdżanem a oni sa podłamani porażka z Anglikami 8) może być cięzko , ale wydaje mi się że wygramy :D stawiam na 3-0 dla Polaków tak jak w pierwszym meczu :-D


Alessandro Del Piero 202 gole! i wszystko jasne !
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 28 marca 2005, 11:42

farmer16 pisze:oni sa podłamani porażka z Anglikami
Wobec czego Irlandia bedzie mysle bardzo zdeterminowana i bedzie chciala sie odegrac i za porazke z Anglikami i z Polska w pierwszym meczu.
farmer16 pisze:my jesteśmy podnieceni zwycięstwem nad Azerbejdżanem
...i mam nadzieje, ze to nas nie zgubi... :|


ola465

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2004
Posty: 76
Rejestracja: 08 października 2004

Nieprzeczytany post 28 marca 2005, 11:56

Oczywiście w ataku Zurawski i Frankowski. Postawiłabym na ta sama jedenastke co rozpoczynała spotkanie z Azerami...no moze z małym wyjątkiem JANAS DAJ SE SPOKOJ Z TYM RZASA on chyba nie wie jakie jest zadanie obroncy, bo w ostatnim spotkaniu to mu sie chyba pomyliły kierunki- czuł sie jak napastnik, a conajmniej pomocnik. W drugiej połowie wsadziłabym Saganowskiego. Bedzie 3:0 dla nas. Strzela Frankowski, Żurawski Saganowski :-D


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 28 marca 2005, 12:05

Myśle że wszyscy biało-czerwoni będą rozluźnieni po ''zmiarzdżeniu'' Azerów i napewno się rozluźnią , to naszczeście profesionalisci i nie odpuszczą napewno wynik nie będzie taki jak z Azerami , chciaż tego że Irlandia to zespół z nizszej półki. 2-0 to najniższy wymiar kary według mnie ostatecznie stawiam na 4-0 , Dudek znów będzie miał dobry humor po zachowaniu czystego konta szkoda tylko że już 5 Kwietnia ten humor mu sietroche popsuje :twisted:


Boss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2004
Posty: 285
Rejestracja: 01 listopada 2004

Nieprzeczytany post 28 marca 2005, 17:35

Polska mecz z Irlandia powinna wygrać i jest to niemal obowiązek naszych reprezentantów. Nie gramy z wirtuozami futbolu, mamy lepszych piłkarzy niz Irlandczycy i poprostu Polacy musza wyjśc na boisko w pełni skoncrentowani i odnieść zwycięstwo, ktore przybliży nas do drugiego miejsca w grupie i dalszej walki o pierwsze. Jeśli nie zlekceważymy przeciwnika i zagramy na miare swoich możliwości to Polska powinna wygrać 2 lub 3 :0. Irlandia jest rozbita do tego po dotkliwej porażce z Anglią 4:0 8)


matt16

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 stycznia 2005
Posty: 184
Rejestracja: 27 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 28 marca 2005, 17:39

Ja myśle, ze nasze 'orzełki' powinny sobie bez problemu poradzić z bądź co bądź słabszą Irlandią. Mój typ - 2:0


juve_faaan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lutego 2004
Posty: 164
Rejestracja: 29 lutego 2004

Nieprzeczytany post 28 marca 2005, 17:44

mnowomiejsky pisze:
juve_faaan pisze:Stawiam wynik... e.... o.... a co mi tam 4-0 dla nas :!: :wink: Franek strzeli hattrika i wysunie się na prowadzenie klasyfikacji strzelców, a co :)
Eee no szacunek, widze ze Twoj typ jest bardzo realistyczny! :roll:
Spokojnie zobaczymy kto będzie miał rację... Nie pień się tak. Przekonamy się.


Kali

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2004
Posty: 84
Rejestracja: 17 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 28 marca 2005, 17:51

Myśle że nasi powinni wygrać ten mecz, ale nie będzie tak łatwo jak się wydaje. Wygrana z Azerami napewno nas uskrzydliła i dodała pewności. ALE!! może być różnie. Jestem dobrej myśli i obstawiam 3-1 dla Polski.

A co do Kosowskiego i Smolarka to (moim zdaniem) powinien zagrać Smolarek od początku, ale trener Janas pewnie podtawi na Kosowskiego.


Ti Amo Juve!
ODPOWIEDZ