Adriano-Robinho-Tevez

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ

Kto jest lepszy?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2004, 19:08

Robinho kupiło Chelsea a ta wypożyczyła go na 2 sezony do Benfiki Czyli nie jest słaby jak zainteresował się nim jeden z najlepszych klubów na świecie
ludzie no właśnie widzieliście jak on gra??!!!zapewne nie a co prawda ja widziałem jego tylko 1. mecz to i tak był świetny. Świetny drybling jeszcze lepsza szybkość i dobry sterzał ludzie nie piszcie jeśli nie oglądaliście jego meczy!!!!!!!!! :evil:


Spitfire

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2003
Posty: 457
Rejestracja: 31 maja 2003

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2004, 19:45

pizmak pisze:Tevez zrobił krok w tył przechodząc do SAO PAULO :( :( :( Powinien grać w takiej francuskiej,holenderskiej,portugalskiej albo w innej przeciętnej lidze :x By się ograł i byłby Ronaldo z czasów w Barcelonie 8)

Adriano jest poprostu genialny :roll: :roll: :roll: Technika,zwody,zwinność,motoryka,ustawianie się WSZYSTKO MA :!: :!: :!:
to on nie przeszedl do corinthians??

a najlepszy i tak jest zlatan :D a z tych trzech jegomosciów to adriano


tylko margaryna mleczna jest na ciążę skuteczna
ketchupinho

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 listopada 2004
Posty: 49
Rejestracja: 26 listopada 2004

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2004, 20:19

Ja jestem wielkim fanem talentu Robinha :D
Widzialem kilka meczy jeszcze z Copa Libertadores gdy jeszcze razem z Diego tworzyli duet nie do zatrzymania. Mowiecie ze nie osiagnie on niczego w footballu....Pewnie tak samo mowiliscie o Adriano kiedy byl w jego wieku. Mam takze kilka filmikow na kompie z Robinho. Najlepszy jest jak biegnie w pole karne i z naprawde niezla predkoscia macha nogami nad pilka (znow zapomnialem jak sie nazywa ten fajny triczek) obronca to nawet nie mogl nadazyc wzrokiem za jego nogami 8) A on sobie po prostu wpadl w pole karne ciagle machajac tymi nogami a obronca sie caly czas cofal nie wiedziac co z tym problemem zrobic :D Wiec po prostu Robinha bezczelnie podcial :lol: To byla najlepsza akcja jaka widzialem w ktorej bral udzial ale mial naprawde wiele podobnych. Robinho do JUVE :!: :!:


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2004, 20:34

Nigdy w akcji nie widziałem Teveza. Robinho widziałem tylko podczas felietonu o nim na Polsacie Sport, więc o tych dwóch pilkarzach zbyt wiele nie moge napisać, aczkolwiek świat się nimi zachwyca, więc może coż z nich będzie :wink: Natomiast Adriano jest znakomitym napastnikiem. Pokazał już wiele razy, że potrafi się znaleźć w polu karnym. Inter ma już w tej chwili z niego wielki pożytek i na pewno włodaże klubu zrobili świetny interes sprowadzając go do Mediolanu.


2MAN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2003
Posty: 344
Rejestracja: 14 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2004, 20:57

Adriano jest połaczeniem siłowej gry( idealne warunki fizyczne ) i wspaniałej techniki ( jak na takie warunki fizyczne :D ) .Na dzień dzisiejszy nie widze innego "talnetu" --> tylko że Adriano to już wielka gwiazda a nie objawienie :D ... i moge bardzo smiało i z wielką radościa powiedzieć że Ibrahimovic :evil: , nie dorasta mu do pięt ... w niczym :D

Adriano jest boski !!


"Dla wszytkich fanow Nintendo DS . Zapraszamy ! http://www.dsinfo.yoyo.pl/news.php
Rybeq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 597
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2004, 21:04

nie ma lepszego napastnika na świecie
pewien ukrainiec.
Czyli nie jest słaby jak zainteresował się nim jeden z najlepszych klubów na świecie
tekst roku.
a widziałem jego tylko 1. mecz to i tak był świetny
to wiele wyjasnia.
Mowiecie ze nie osiagnie on niczego w footballu.
pewnie ze nie osiagnie.
zginie na boisku grajac przeciwko komus takiemu jak stam.
ten dzieciak nie ma warunkow fizycznych do gry.
Mam takze kilka filmikow na kompie z Robinho
to jestes znawaca!


[']rybeq[']
20.II.2003-3.III.2005
cos sie konczy, cos sie zaczyna.
gorczas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2003
Posty: 326
Rejestracja: 30 listopada 2003

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2004, 21:16

Najlepiej niech wszyscy dają dowody na to co piszą i dają linki do jakichś fajnych filmików, bo ja widziałem tylko adriano w akcji no i moge powiedziec że średniakiem to on nie jest :-D. Zatem do wszystkich apel: "Linki pliz :D "


leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2004, 21:36

Temat sie rozkręcił bo zawsze można coś napisać kto jest lepszy. Więc i ja do tego dołącze choć sprawa jest oczywiście jasna - najlepszy z tych piłkarzy jest obecnie Adriano. To piłkarz kompletny posiadający wszystko. Oczywiście powiedzenie że jest najlepszym napastnikiem to gruba przesada. Są inni lepsi od niego. A co do reszty piłkarzy to jak zwykle są młodzi gdzieś się pokazali dobrym meczem i już wszyscy się nimi podniecają i do najlepszych klubów dają. Ci młodzicy nie będą sławami futbolu na 99%. Chyba że zdarzy się cud(ten 1%). Ale to mało prawdopodobne.
PS. No i jak tu nie lubić Rybeq. On swojimi wypowiedziami wymiata bardziej niż Dionizos :D Aż warto poczytać jak tępi innych użytkowników :D hehe


Obrazek
białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2004, 21:42

według mnie najlepszy z tych zawodników jest Adriano. jak gra każdy widział i nie trzeba za wiele pisac o tym piłkarzu. pozostali też są nieźli, ale do umiejętności Adriano jeszcze trochę im brakuje...


PiontaS

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 września 2003
Posty: 204
Rejestracja: 30 września 2003

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2004, 21:50

Moim zdaniem najlepszy jest Adriano jest on w porównaniu do Robino bardzo dobrze zbudowany co jest duzym atutem u napastnika . Jak gra kazdy wie i co najwazniejsze strzela dużo bramek :-D Co u napastnika jest rzecza najwazniejsza :-D


ketchupinho

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 listopada 2004
Posty: 49
Rejestracja: 26 listopada 2004

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2004, 23:11

Rybeq pisze:
Mowiecie ze nie osiagnie on niczego w footballu.
pewnie ze nie osiagnie.
zginie na boisku grajac przeciwko komus takiemu jak stam.
ten dzieciak nie ma warunkow fizycznych do gry.
A Giuly albo del Piero to jakies kolosy sa :?: No mi sie wydaje ,ze nie a jednak mimo slabych warunkow fizycznych potrafia okiwac i najsilniejszego obronce, a takze osiagneli na prawde wiele w footballu (no dobra moze Giuly nie tak wiele ale kto wie gdyby nie ta kontuzja w finale lm.......)


Rybeq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 597
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2004, 05:55

robinho to maly i wychudzialy pilkarz. nie ma budowy sportowca do takiej gry jak pilka nozna.


[']rybeq[']
20.II.2003-3.III.2005
cos sie konczy, cos sie zaczyna.
Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2004, 20:12

Rybeq pisze:robinho to maly i wychudzialy pilkarz. nie ma budowy sportowca do takiej gry jak pilka nozna.
potrafisz tylko krytykować :evil: może byś przedstawił swoje zdanie kto jest najlepszy i poparł to jakimiś sensownymi argumentami



EDIT:zapewne daciemi karteczke za atakowanie osoby a nie jego opini (no chyba że się myle) ale niemoge z nim wytzymac. Człowieku czy tylko budowa ciała jest ważna w piłce :?: :evil:


Rybeq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 597
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2004, 21:19

kto jest najlepszy i poparł to jakimiś sensownymi argumentami
nie trzeba zadnych argumentow zeby stwierdzic kto jest najlepszy z tej trojki.
Człowieku czy tylko budowa ciała jest ważna w piłce
nie ale jest jedna z wazniejszych cech.
bo co mu z jego techniki przy 59kg wagi.
zreszta sam przyznales ze widziales jego jeden mecz, wiec nie wypowiadaj sie na temat spraw o ktorych nie masz pojecia.


[']rybeq[']
20.II.2003-3.III.2005
cos sie konczy, cos sie zaczyna.
Vojtimar

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 października 2004
Posty: 807
Rejestracja: 14 października 2004

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2004, 21:22

Rybeq a wiesz kto to Paulo Rossi? Bo chyba nie skoro mówisz, że Robinho nie ma warunków na piłkarza. Zobacz sobie Rossiego kiedy był piłkarzem. Jakie miał warunki fizyczne a jak świetnie grał!


Z Juve na dobre i złe!
ODPOWIEDZ