Maradona VS Ronaldinho

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 24 listopada 2004, 17:23

Znalazlem ciekawe porownanie tych dwoch, jakze wspanialych zawodnikow. Z jednej strony legenda pilkarska. Wspanialy pilkarz. Na przeciw ciagle jasniejaca i to z coraz wiekszym tempem gwiazda. Oboje z Ameryki S, 'kopalni diamentow' ;) Ktos ladnie porownal tych zawodnikow. Choc nie wiem czy mozna w ogole tak to porownywac. Inne style grania. To widac na tym filmiku. Futbol sie zmiania, rowniez zawodnicy sa na coraz wyzszym poziomie. Szczegolnie pokazana jest bajeczna technika obydwu zawodnikow. Jedyn slowem warto obejrzec, choc powiem, ze troszke to 'przydlugawe' ;) i wielkie. Zajmuje prawie 150 MB. Moze by to umiescic w dziale Download na stronce, bo link nie jest 'stworzony' przeze mnie, wiec w jakims dniu moze poprostu przestac dzialac :D

Link: Maradona.VS.Ronaldinho.Parte1.By.Master_Prime.wmv


RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 24 listopada 2004, 17:29

Z twojego opisu wynika ze bardzo ciekway i fajny filmik szkoda ze sciaga m i sie z szybkoscia 3.33 kb na sekunde.... Zostalo mi tylko 28 h.. :? :? Wiec chyba bede musial sie obejsc smakiem :oops: 8)


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
Szilom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 109
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 24 listopada 2004, 17:33

Jestem bardzo ciekawy wyniku tego porównania, wiec bede ściągał wytrwale :)


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 24 listopada 2004, 18:51

No trcohe sie to ściąga ale jakoś sie z tym uporałem.Fan Juventusu t ocoś słaby ten twój transfer u mnie max było 58,0 Kb

A co do Filmiku to bardzo ciekawy haha najbardziej rozbawiła mnei ostatnia akcja Ronaldinho w meczu z Valencią jak staną haha nie mogę! ale oboje grają nieziemsko !!! ale myślę że bardzo dobre porównanie obaj prezentują ciekawy footbol genialną technike brak słów


Łucja

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2003
Posty: 240
Rejestracja: 30 listopada 2003

Nieprzeczytany post 24 listopada 2004, 19:05

U mnie transfer się wahał w granicach 70 -80 kilo :]

filmik niezly, ale skrócił bym go spokojnie do 13 minut (jest 20).

Wydaję mi się, że Ronaldinho jest lepszy od Maradony bo:
- teraz obrońcy grają lepiej, a on i tak po nich jeździ
- gra czysto, bez żadnych dopingów (maradona jak wiecie nie bardzo)
- jego tricki są taki niewymuszone/spontaniczne - u maradony podobnie, ale to jednak nie to samo.
- Częściej dogrywa niż maradona gdy był w jego wieku.
Ostatnio zmieniony 25 listopada 2004, 02:37 przez Łucja, łącznie zmieniany 1 raz.


stazzorZ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lipca 2004
Posty: 199
Rejestracja: 07 lipca 2004

Nieprzeczytany post 24 listopada 2004, 19:06

no fajnie a moze porównamy ernesta pola z korzymem? :D


Obrazek
kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 24 listopada 2004, 20:56

Lucid_Dreamer pisze:filmik niezly, ale skrócił bym go spokojnie do 13 minut (jest 20)
rowniez to bym zmienial. Napisalem ze troszke to 'przydlugawe' i ostrzegam przed tym, ale nigdy za wiele bajecznych technik :) Ale z drugiej strony mniej miejsca by to zajmowalo.
Lucid_Dreamer pisze:jego tricki są taki niewymuszone/spontaniczne - u maradony podobnie, ale to jednak nie to samo
oraz Ronaldinho byl pokazany w calej palecie barwnych zwodow i akcji, a przy Maradonie odnioslem wrazenia kilku podobny i ciagle powtarzanych. Tak jakby poprostu musieli ten czas czyms wypelnic to dawali te same zwody. A Ronaldinho to poprostu bajka...
stazzorZ pisze:no fajnie a moze porównamy ernesta pola z korzymem? :D
Rzeczywiscie byloby to bardzo ciekawe. Tylez techniki...


leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 25 listopada 2004, 14:39

To 20 minutowe porównanie jest naprawde świetne. Jeden z lepszych filmików jakie widziałem. A Ronaldinho to już brak mi słów. Bóg futbolu. Wg. mnie obecnie najlepszy i najlepiej wyzkolony technicznie piłkarz świata, ale np. w Juve bym go nie chciał bo on nie pasuje do naszego stylu gry.A ta jego akcja na końcu filmiku to świetne :D


Obrazek
ODPOWIEDZ