Młode talenty w CM 03/04 !!

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
CrissCross

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 6
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2004, 14:24

To może nie jest wielkie odkrycie ale w tym sezonie na lewej obronie wręcz wyśmienite oceny zdobywa... Sebastian Mila! Polecam!


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2004, 19:42

JUVEFANE_10 pisze:Salvadore Bruno z Ascoli,Adu
i nie wiem dlaczego nie ma w cm4 Kompany ja przynajmniej nie mam
JA nie mam Adu :(


Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2004, 00:38

Ja bym chciał wam polecić młodego 16 latka Alessandro Di lauro Wspaniały piłkarz jak mam teraz 5 sezon to jeszczze jeden i śmiało nedveda wygryzie i polecam wcześniej podany Montolivo już jest prawie lepszy od nedveda a przy Lauro pierwszy raz spotkałem si e żeby 16 latek miał już pare dwudziestek


climas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 stycznia 2004
Posty: 115
Rejestracja: 26 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2004, 18:19

Strąk, Chelidza - obrońcy
Rafał Grzelak, Aziz Ansak- pomocnicy
Karol Wójcik - napastnik


Nunez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2003
Posty: 113
Rejestracja: 05 lipca 2003

Nieprzeczytany post 14 lutego 2004, 05:10

jest paru graczy doloncze tych ktorych mam w skladzie jak narazie....

Albrechsten-fc copenhaga chyba
james mceveley
huddlestone
absalonsen
montalivo-atlanta
roncatto
pedersen-tromso
toledo-catamaro
mariano gonzalez
arteta mikel
dawson
fabio santos
schmeichel,k ....gk
eagles christopcher
burdisso

kazdy z nich zasluguje juz na gre w pierszej 11 jak ich sciagniecie....sa bardzo utalentowani i w meczu nie schodza przewaznie ponizej 8...
jak znajde kolejna dawke talentow to dopisze...


Panie Moggi jak panu zal kasy to my mozemy sie zlozyc(jako kibice juve)na transfer jakiegos obroncy typu..Lucio lub Mexes bo z ta to daleko nie zajdziemy.....
Nunez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2003
Posty: 113
Rejestracja: 05 lipca 2003

Nieprzeczytany post 14 lutego 2004, 05:11

jest paru graczy doloncze tych ktorych mam w skladzie jak narazie....

Albrechsten-fc copenhaga chyba
james mceveley
huddlestone
absalonsen
montalivo-atlanta
roncatto
pedersen-tromso
toledo-catamaro
mariano gonzalez
arteta mikel
dawson
fabio santos
schmeichel,k ....gk
eagles christopcher
burdisso

kazdy z nich zasluguje juz na gre w pierszej 11 jak ich sciagniecie....sa bardzo utalentowani i w meczu nie schodza przewaznie ponizej 8...
jak znajde kolejna dawke talentow to dopisze...


Panie Moggi jak panu zal kasy to my mozemy sie zlozyc(jako kibice juve)na transfer jakiegos obroncy typu..Lucio lub Mexes bo z ta to daleko nie zajdziemy.....
marul

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 grudnia 2003
Posty: 13
Rejestracja: 10 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 14 lutego 2004, 07:20

farid takrarit super napastnik po kilku latach, diego ale nie ten z santosu to jest lewy pomocnik, adu, fabio paim, anatolij todorov, chopra,
zaraz sprawdze kto jeszcze :D :-D a oni na poczatku majom po 16-17 latek takze sa za darmoi ale czeba poczekac 3-4 latka :wink: :wink: jeszcze lasha chelidze z kutaisi :oops: :oops:


Deithwen Addan yn Carn aep Morvudd
marul

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 grudnia 2003
Posty: 13
Rejestracja: 10 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 14 lutego 2004, 07:49

no i jeszcze LUNA, MIDO tylko ze czeba za niego ok. 8 baniek wywalic ale wymiata, PENNANT,ALIADIERE czy jakos tak, Sebastien/an LARSSON ci trzej to arsenal, anderson lewy obronca tylko klubu nie pamietam ale warto poszukac bo <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>.., :twisted: :evil:, ZOLA MAKONGO :D , PARKER,


Deithwen Addan yn Carn aep Morvudd
Bosssssss

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 stycznia 2004
Posty: 22
Rejestracja: 05 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 14 lutego 2004, 08:41

hehe pewnie nie wiecie czemu w cm03\04 nie ma ROBINHO.Otóz jest w opcjach jest coś takiego jak format bazy danych zmiencie go na duży(będzie wam komp wolniej chodził).Ah.. i jeszcze MARCIN BROŻEK niesamowity zawodnik w Meczy z Man Utd(liga mistrzów) strzelił mni gola dla Man Utd z połowy(od poprzeczki serio!!) kupiłem go za 1.5ml,a ARSENAL oferował mi go za 18!!!!!!!ml.


Hiob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 września 2003
Posty: 37
Rejestracja: 07 września 2003

Nieprzeczytany post 14 lutego 2004, 13:39

Oto nowa gwiazda! Nazywa się Jose Culian de la Cuesta z Atletico Nacional. Jest to środkowt bądź lewy obrońca. Ma 21 lat i jest warty śmieszne pieniądze. Ja go sprowadziłem w przerwie zimowej 2 sezonu prawem Bosmana. Jeszcze nigdy nie zszedł mi poniżej 7 (a 7 miał tylko jeden raz). Grałby w pierwszym składzie, gdyby nie uznanie dla Zambrotty. A może sprzedam Zambrottę za wielkie pieniądze, a lewą obronę zajmie młody Kolumbijczyk?


Jest tylko jeden klub dla którego warto żyć - JUVE i nie zmienia się nic!!!!!!
www.worldfootball.w.pl
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 14 lutego 2004, 14:40

Gram 3 sezon i ściągnąłem za darmo piłkarza o nazwusku Lucio Sambino. Jest on 17 letnim Argentyńczykiem grającym na defensywnej pomocy. Myśle, że warto zwrócić na niego uwage gdyż u mnie spisuje się jak narazie bardzo dobrze


Jaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 621
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 14 lutego 2004, 16:52

Jeśli chodzi o młode talenty to mogę kilka takich podac ale pod kątem CM4 bo CM 2003/2004 jeszcze nie mam.Może w najnowszej odsłonie CM będą tak dobrzy jak w poprzedniej.


Manuel Iarrusso(ur.1987,atakujący prawy pomocnik)-znakomity gość,w wieku 18 lat można go już wsadzić na prawą pomoc,a później się tylko delektować jego grą(średnia 8.31)

Cristiano Ronaldo(ur 1985,napastnik lewy,prawy,środkowy)-niby napastnik ale tam się nie spisuje tak jak w lini pomocy,średnia powyżej 8.10

Andrea Gasbarroni(ur 1981,napastnik l,p,ś)-macie go od początku więc nie musicie go szukać,jego talent wybuch około 22 roku życia,najlepiej spisuje się na tych samych pozycjach co Cristiano,średnia 8.77(wiele dziesiątek i tytułów najlepszego gracza meczu)

Mario Di Giulio(ur 1988,środkowy obrońca)-na razie go dobiero wprowadzam do pierwszej drużyny ale w dziesięciu meczach ma notę 8.00 I dwa razy był piłkarzem meczu

Gianluca Poggi(ur 1987,lewy obrońca)-kilka razy zagrał w pierwszym składzie na lewej obronie i nawet dobrze mu poszło-nota 7.50

Raffaele Ruggeri(ur 1990,środkowy pomocnik)-na razie gra w mojej młodzieżówce ale zapłaciłem za niego 1mln euro i czekam aż wybuchnie,ma rewelacyjne wspólczynniki

Matteo Paro(ur.1983,prawy bądź środkowy pomocnik)-wychowanek Juve,od 20 roku życia można go powoli wprowadzać do pierwszego składu a efekty powinny przyjść same

Daniel Alves da Silva(ur.1983,prawy obrońca)-Gościu z powodzeniem może zastępować Trurama-uzyskuje bardzo podobne noty do niego ale trzeba się o niego trochę potargować bo macierzsty klub za bardzo nie chce go puścić.

Maurizio Domizzi(ur 1980,prawy,lewy,środkowy obrońca)-może nie jest taki młody ale bardzo dobry i tani,średnia sezonowa około 8.00

Fernando Cavenaghi(ur 1983,środkowy napastnik)-jeszcze go nie sprowadziłem do Juve bo żal by mi było go sadzać na ławce,ale był na wypożyczeniu w Romie i grał znakomicie-ponad jedna bramka na mecz,średnia około 8.00.Trzeba jednak za niego sporo wyłożyć...


Coldsoul

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 578
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 17 lutego 2004, 10:27

Lasha Chelidze, Fabio Paim, Gaven, Diego, Osaze Odemwingie


mich111

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 40
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 17 lutego 2004, 11:09

1. Dominques
2. Mexes
3. jest kilku z Ajaxu ( obroncy i pomocnicy prawie wszyscy warci kupienia)
4. Cerci
5. Ronaldo ( ale ten z Man Utd, super zawodnik ale trzeba troche wydac)
6. Reyes ( super skuteczny napastnik)
7. Torres ( napastnik - drogi ale czego sie nie robi dla fanow :wink: )


mich111

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 40
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 17 lutego 2004, 11:09

1. Dominques (obronca lewy - skuteczny)
2. Mexes
3. jest kilku z Ajaxu ( obroncy i pomocnicy prawie wszyscy warci kupienia)
4. Cerci
5. Ronaldo ( ale ten z Man Utd, super zawodnik ale trzeba troche wydac)
6. Reyes ( super skuteczny napastnik)
7. Torres ( napastnik - drogi ale czego sie nie robi dla fanow :wink: )


ODPOWIEDZ