1/8 Pucharu Polski - sensacje

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Ulisses

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 673
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 17 września 2003, 18:46

1/8 Pucharu Polski jeszcze nie dobiegła końca, a już są niespodzianki. Dumny jestem, bo zespół z mojego miasta - KS Raków Częstochowa gra dalej :!: :shock: :!: Nie byłoby nic dziwnego w tym gdyby nie to, że gramy w 4. lidze, a zawodnicy to moi koledzy. Przedział wiekowy to 19-22 lata :!: Dziś zostałem wyciągnięty na mecz przez kumpli, bo jak wiadomo nie interesuje sie piłką polską, ale muszę przyznać, że widowisko było ładne jak na polskie realia :shock: Chłopaki wyeliminowali 2 ligowe Aluminum Konin 2-1, a runde wcześniej drugoligowe Podbeskidzie :shock: W innych meczach też padły ciekawe wyniki. Jagiellonia Białystok wyeliminowała po dogrywce Pogoń Szczecin (1-0), a 3 ligowy Kolporter Kielce uporał się z Odrą Wodzisław (1-0). Mało brakowało, a niespodziankę sprawiłaby Flota Świnoujście, która przegrała minimalnie z Amicą Wronki (3-4). Pozostały jeszcze dwa mecze: Arka-Dospel i Odra Opole-Górnik Polkowice.


Olszan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 942
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 17 września 2003, 18:48

Ulisses pisze:1/8 Pucharu Polski jeszcze nie dobiegła końca, a już są niespodzianki. Dumny jestem, bo zespół z mojego miasta - KS Raków Częstochowa gra dalej :!: :shock: :!: Nie byłoby nic dziwnego w tym gdyby nie to, że gramy w 4. lidze, a zawodnicy to moi koledzy. Przedział wiekowy to 19-22 lata :!: Dziś zostałem wyciągnięty na mecz przez kumpli, bo jak wiadomo nie interesuje sie piłką polską, ale muszę przyznać, że widowisko było ładne jak na polskie realia :shock: Chłopaki wyeliminowali 2 ligowe Aluminum Konin 2-1, a runde wcześniej drugoligowe Podbeskidzie :shock: W innych meczach też padły ciekawe wyniki. Jagiellonia Białystok wyeliminowała po dogrywce Pogoń Szczecin (1-0), a 3 ligowy Kolporter Kielce uporał się z Odrą Wodzisław (1-0). Mało brakowało, a niespodziankę sprawiłaby Flota Świnoujście, która przegrała minimalnie z Amicą Wronki (3-4). Pozostały jeszcze dwa mecze: Arka-Dospel i Odra Opole-Górnik Polkowice.
Ja sie ciesze głównie ze zwycięstwa Jagielloni bo to mój region :D


Zawsze Wierni ! ! !
Ulisses

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 673
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 17 września 2003, 19:05

Olszan pisze:Ja sie ciesze głównie ze zwycięstwa Jagielloni bo to mój region :D
Gratuluje. Chętnie mój zespół by trafił na Jagiellonie, bo są duże szanse na jej wyeliminowanie i na 1/2 Pucharu Polski :D


Pavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 czerwca 2003
Posty: 96
Rejestracja: 21 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 17 września 2003, 19:05

Olszan pisze:
Ulisses pisze:1/8 Pucharu Polski jeszcze nie dobiegła końca, a już są niespodzianki. Dumny jestem, bo zespół z mojego miasta - KS Raków Częstochowa gra dalej :!: :shock: :!: Nie byłoby nic dziwnego w tym gdyby nie to, że gramy w 4. lidze, a zawodnicy to moi koledzy. Przedział wiekowy to 19-22 lata :!: Dziś zostałem wyciągnięty na mecz przez kumpli, bo jak wiadomo nie interesuje sie piłką polską, ale muszę przyznać, że widowisko było ładne jak na polskie realia :shock: Chłopaki wyeliminowali 2 ligowe Aluminum Konin 2-1, a runde wcześniej drugoligowe Podbeskidzie :shock: W innych meczach też padły ciekawe wyniki. Jagiellonia Białystok wyeliminowała po dogrywce Pogoń Szczecin (1-0), a 3 ligowy Kolporter Kielce uporał się z Odrą Wodzisław (1-0). Mało brakowało, a niespodziankę sprawiłaby Flota Świnoujście, która przegrała minimalnie z Amicą Wronki (3-4). Pozostały jeszcze dwa mecze: Arka-Dospel i Odra Opole-Górnik Polkowice.
Ja sie ciesze głównie ze zwycięstwa Jagielloni bo to mój region :D
Mój też :D


Artur

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2003
Posty: 84
Rejestracja: 28 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 17 września 2003, 19:12

A ja się cieszę waszym szczęściem!!!!!!!!!!!!!!!! FORZA JUVE


Rasi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 461
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 18 września 2003, 08:09

A ja nie mam powodów do radości :cry: Moja Areczka przegrała z GKSem. Tak fatalnej gry piłkarzy z gdyni dawno nie widziałem. Na pięć 100% sytuacji nie tylko bramki nie strzelili ale nawet w światło bramki :shock:
Jest jeszcze gorzej bo nasi kibice też się nie popisali :cry: Na mecz przyjechało około 400 sympatyków Gieksy i wspaniale dopingowali swoj zespół, bez wulgaryzmów, obelg itd. A nasi kibice ich zwyzywali. :shock: Mam nadzieje, że jest to pierwsze i ostatnie tak prostackie zachowanie kibiców Arki :!:


RUDI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 maja 2003
Posty: 270
Rejestracja: 27 maja 2003

Nieprzeczytany post 18 września 2003, 08:58

No rzeczywiscie senasacje byly (Rakow , Kolporter)
A swoja droga to myslalem ze gornik wygra z legia albo przynajmniej troche jej utrudni zycie :(


FORZA JUVE
juve21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2003
Posty: 599
Rejestracja: 26 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 18 września 2003, 10:00

Cieszę się razem wami chłopaki. Tym bardziej że moja Legia też awansowała :)


Zawsze i wszędzie Juve w moim sercu będzie
swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 18 września 2003, 10:22

Ulisses pisze:1/8 Pucharu Polski jeszcze nie dobiegła końca, a już są niespodzianki. Dumny jestem, bo zespół z mojego miasta - KS Raków Częstochowa gra dalej :!: :shock: :!: Nie byłoby nic dziwnego w tym gdyby nie to, że gramy w 4. lidze, a zawodnicy to moi koledzy. Przedział wiekowy to 19-22 lata :!:
Raków jeszcze wszystkim pokaże :!: :D


Obrazek
Semi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 246
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 18 września 2003, 14:21

Odra Opole - Górnik Polkowice 1:2
Arka Gdynia - Dospel Katowice 0:1
Więc w dwóch ostatnich meczach bez niespodzinki. Ciesze się zwłaszcza że Polkowice wygrałem, bo dzięki temu wygrałem 40 zł :-D


Juve4ever

gg 3417094
kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 18 września 2003, 16:19

brawo Dospel, tak trzymać :!: choć Arka nie była wymagającym rywlem jak na pierwszoligowca, to dobrze że przeszli dalej bo jak sie skączy u nich kryzys to zaczną naprawde dobrze grać :!: i wtedy będą naprawde dobrzy :!: :D


Rasi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 461
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 18 września 2003, 16:32

kouba pisze:brawo Dospel, tak trzymać :!: choć Arka nie była wymagającym rywlem jak na pierwszoligowca, to dobrze że przeszli dalej bo jak sie skączy u nich kryzys to zaczną naprawde dobrze grać :!: i wtedy będą naprawde dobrzy :!: :D
I tu się mylisz. Arka była wymagającym przeciwnikiem dla Gieksy.
byłem na tym meczu i powiem ci, że rzucała się w oczy FATALNA forma
OBU ekip. Arka grała beznadziejnie ale.... i tak lespiej niż GKS.
Goście stworzyli 2 ( słownie : DWIE ) sytuacje bramkowe i jedna wykorzystali. Areczka miała 5 czy 6 dogodych sytuacji ale nasi kopacze(bo trudno ich piłkarzami nazwać ) w światło bramki trafić nie mogli !
A o tym, że Arka może być wymagającym rywalem niech świadczy fakt, że w pierwszej rundzie w gdyni poległa Wisła grająca w NAJSILNIEJSZYM składzie. I jak twierdzili obserwatorzy wygrała zasłużenie.


Mee_too

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2003
Posty: 169
Rejestracja: 07 lutego 2003

Nieprzeczytany post 18 września 2003, 16:33

Moj sokol Sieniawa tez wygral :D
LKS Adamowka - MKS Sokol Sieniawa 0:1 piekny mecz jak na nasze realia :D :D


I think love is something we create to make ourselves feel better
'Dandelion'
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 18 września 2003, 16:50

A mój Motór :D też wygrał 2-0 z Sandecją na wyjeździe... 8)


P_I_O_T_R_E_K

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 czerwca 2003
Posty: 6
Rejestracja: 03 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 18 września 2003, 17:18

Hehe Raków bedzie gral z Jaga wiec sie zapowiada fajne widowisko, nie sadze zeby zawodnicy z czestochowy mieli duze szanse z nami w koncu Jaga jest liderem 2 ligi i idzie im calkiem niezle. Jednak zycze wam wszystkiego naj i szybkiego powrotu do ekstraklasy!! JAGA RULEZZZ


ODPOWIEDZ