Łęczna-Dospel 4:1

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 14 września 2003, 19:43

To był pierwszy mecz, rewelacji tego sezonu, ktory oglądałem. Szacuneczek sie należy. Świetny jak na polskie warunki stadion i niezła druzyna. Mecz specjalnie wspanialy nie byl, ale padło duzo bramek . Biggi mozesz mi powiedziec ile lat ma monsiuer Bugała? Naprawde świetny pilkarz. Życze od tej pory jak najlepiej druzynie z Łecznej i bede sledzil wszystkie ich mecze. Uwazam, ze Intertoto a nawet UEFA jest w ich zasiegu. Byleby tylko nie uszla z chlopakow para. 8)


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 14 września 2003, 19:45

dobrze że przegrali, chociaż kibicuje GKS -ie , to dobrze ze przegrali ,bo niewybacze im tego że zwolnili Żurka :evil:


Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 14 września 2003, 20:10

Jak długo Łęczna będzie tak dobrze grać?? :-D :-D . Jak narazie im idzie świetnie. Ciekawe jak wypadną z Wisłą , albo Groclinem. Ale zgadzam sie że puchar UEFA jest w zasięgu. A może nawet będą mistrzami kraju?? :D :D :D :D :D .


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 14 września 2003, 22:57

Yari pisze:Jak długo Łęczna będzie tak dobrze grać?? :-D :-D . Jak narazie im idzie świetnie. Ciekawe jak wypadną z Wisłą , albo Groclinem. Ale zgadzam sie że puchar UEFA jest w zasięgu. A może nawet będą mistrzami kraju?? :D :D :D :D :D .
Groclin uległ w ŁĘCZNEJ 0-1, a Legia w Wa-wie 0-0......a z tego meczu sie ciesze, równiez go oglądałem ale niestety nie byłem na stadionie....ahh te kłopoty z biletami...GÓRNIK IDZIE NA MISTRZA !!!!


fanka-juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 września 2003
Posty: 96
Rejestracja: 07 września 2003

Nieprzeczytany post 15 września 2003, 16:24

no co wy Górnik mistrzem?? chyba was pograło co wy juz w nastepny weekend dostana i tyle bedzie Górnika niech no oni tylko zagraja z Wisła Kraków to dostana i im sie odechce grac...Gornik moze byc rewelacja ale nigdy nie zdobeda majstra napewno nie w tym sezonie to za wczesnie...


P.S.
Lorens stracil prace...
Równie szybko jak przybyl tak szybko nastapilo rozstanie. Edward Lorens nie jest juz trenerem Dospelu. W poniedzialek szkoleniowiec i prezes Piotr Dziurowicz rozwiązali umowe...
ja sie mu nie dziwie

źródło: piłkanożna.pl


FORZA JUVE !!!
TREZEGUET IS THE BEST !!!
RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 15 września 2003, 16:28

Oto slowa Engela - Górnik Łęczna znowu wygrał mecz z silnym przeciwnikiem, wysoko i łatwo. Traktuję tę drużynę podobnie jak Jagiellonię Białystok, która przoduje w II lidze. To syndrom beniaminka, który dobrze rozpoczyna sezon i łapie wiatr w żagle, a potem jest trudny do zatrzymania. Łęczna jest na takim gazie, że może nawet wygrać rundę jesienną. Na koniec sezonu mogą być niżej, ale co zdobędą, to ich.

Komu jak komu ale Engelowi trza wierzyc 8) 8) A Gornik wygral juz z wicemistrzem i 3 druzyna. Moze z Wisla nie wygra, ale na pewno latwo sie nie da :wink: FORZA GOOOOOOOOOOOOOOOORNIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


srali muszki będzie wiosna
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8864
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 15 września 2003, 16:42

No Łęczna ostro jedzie. Złapali naprawdę dobrą formę i do tego nieprzegrali żadnego meczu. Bardzo mieszają w czołówce i sprawiają psikusy faworytom. Myślę, że już na 100% niespadną do 2 ligi.


Obrazek
kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 15 września 2003, 16:45

wreszcie :!: :!: teraz przeczytałem widomość o dymisi Lorensa :!: :!: Może powróci Żurek :?: Ale ponoć nie wchodzi sie dwa razy do tej samej rzeki :!:
http://sport.onet.pl/799446,wiadomosci.html


Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 15 września 2003, 16:53

BIGGI pisze:
Yari pisze:Jak długo Łęczna będzie tak dobrze grać?? :-D :-D . Jak narazie im idzie świetnie. Ciekawe jak wypadną z Wisłą , albo Groclinem. Ale zgadzam sie że puchar UEFA jest w zasięgu. A może nawet będą mistrzami kraju?? :D :D :D :D :D .
Groclin uległ w ŁĘCZNEJ 0-1, a Legia w Wa-wie 0-0......a z tego meczu sie ciesze, równiez go oglądałem ale niestety nie byłem na stadionie....ahh te kłopoty z biletami...GÓRNIK IDZIE NA MISTRZA !!!!

uu sorrka za błęda , ale polska liga mnie nigdy nie interesowała tak bardzo :-D :-D . Ale od niedawna doszedł 3 klub któremu bede kibicował w naszej lidze:):). Czyli Górnik Łęczna :D :D


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 15 września 2003, 17:13

fanka-juve pisze:no co wy Górnik mistrzem?? chyba was pograło co wy juz w nastepny weekend dostana i tyle bedzie Górnika niech no oni tylko zagraja z Wisła Kraków to dostana i im sie odechce grac...Gornik moze byc rewelacja ale nigdy nie zdobeda majstra napewno nie w tym sezonie to za wczesnie...



źródło: piłkanożna.pl
Nie mów HOP, z Legią w Wawie zremisowali to za tydzien z Odrą tez przynajmniej powinien być remis.A z Wisła jak przegrają to co ?? Jedna porazka niczego nie zmieni. A grać to im sie nie odechce, nie licz na to.....


Maggie Del Piero

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 682
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 15 września 2003, 19:30

Wiedziałam że Biggi będzie tu królował w tym topicu :D No i się nie myliłam :D Mam nadzieję że dobrze pociągną ci twoi z Łęcznej ale GKS ostatnio cieniutko cieniutko....więc nie ma co popadać w euforię :-D


Najtańszy Show na jaki stać ten utytłany w szmirze świat ....
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 15 września 2003, 19:33

Maggie Del Piero pisze:Wiedziałam że Biggi będzie tu królował w tym topicu :D No i się nie myliłam :D Mam nadzieję że dobrze pociągną ci twoi z Łęcznej ale GKS ostatnio cieniutko cieniutko....więc nie ma co popadać w euforię :-D
HEHE no i miałas racje :D , a co do Górnika to jakby to była pierwsza kolejka to bym nie popadał w euforie ale kolejek było juz 5 :D Apetyty rosną :D :D :twisted:


Ironek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2003
Posty: 880
Rejestracja: 31 lipca 2003

Nieprzeczytany post 15 września 2003, 23:25

brawo Lęczna. Gratuluje Gówrnikowi i jego fanom. Dobrze, że wygrali i niedali się wiśle wyprzedzić.


- Bartek -

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 października 2002
Posty: 12
Rejestracja: 09 października 2002

Nieprzeczytany post 16 września 2003, 01:23

fanka-juve pisze:no co wy Górnik mistrzem?? chyba was pograło co wy juz w nastepny weekend dostana i tyle bedzie Górnika niech no oni tylko zagraja z Wisła Kraków to dostana i im sie odechce grac...Gornik moze byc rewelacja ale nigdy nie zdobeda majstra napewno nie w tym sezonie to za wczesnie...
Na razie jest tylko jedna druzyna ktorej pilkarzom odechcialo sie grac... ta ktora dostala baty od Anderlechtu. A Gornik trudno bedzie zatrzymac, bo to absolutny debiutant... polskie Chievo :wink:


Sadek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 lipca 2003
Posty: 128
Rejestracja: 31 lipca 2003

Nieprzeczytany post 16 września 2003, 19:53

Gratulacje dla Łecznej dobrze sobie poczynaja w ekstraklasie, ale moim zdaniem nie zdobądą Patery mistrzowskiej.Zdobedzie ja ktos z 4:Legia,Amica,Groclin,Wisła K.


ODPOWIEDZ