# 24 Daniele Rugani

Dyskutuj na temat aktualnych piłkarzy Starej Damy. Oceń formę zawodnika, jego rolę w drużynie, podziel się ciekawostkami.
ODPOWIEDZ
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 03 listopada 2017, 16:23

Bukol87 pisze:
Maly pisze:tak samo i ty możesz sobie pleść, że to wina tego, że na treningach ktoś się słabo prezentuje - nie masz wiedzy kolego ;)
Wyznacznikiem tej wiedzy jest sam fakt, że Rugani siedzi na ławce.
Ja+sztab szkoleniowy Juve vs. twoje dyrdymały
Myśl!
wpadłeś Panie Trenerze jak śliwka w kompot ;) po co ci te papiery skoro nie wiesz, że liczą się jeszcze kwestie taktyczne, zgranie i doświadczenie a nie sama forma na treningach? dlatego właśnie Rugani nie musi się słabo prezentować na treningach jak sugerujesz... myśl ;)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 04 listopada 2017, 10:19

Maly pisze:
Bukol87 pisze:
Maly pisze:tak samo i ty możesz sobie pleść, że to wina tego, że na treningach ktoś się słabo prezentuje - nie masz wiedzy kolego ;)
Wyznacznikiem tej wiedzy jest sam fakt, że Rugani siedzi na ławce.
Ja+sztab szkoleniowy Juve vs. twoje dyrdymały
Myśl!
wpadłeś Panie Trenerze jak śliwka w kompot ;) po co ci te papiery skoro nie wiesz, że liczą się jeszcze kwestie taktyczne, zgranie i doświadczenie a nie sama forma na treningach? dlatego właśnie Rugani nie musi się słabo prezentować na treningach jak sugerujesz... myśl ;)
Niewystarczająco dobrze by przekonać do siebie trenera.
Pasuje?


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 04 listopada 2017, 10:53

nie :) zwyczajnie Maksio woli doświadczonego emeryta niż zawodnika 25 letniego bez względu na formę co potwierdzało wystawianie Pirlo 2 lata temu, Evry rok temu i Barzy teraz

a jeśli nadal upierasz się, że słabo prezentuje się na treningach to jak wytłumaczysz, że gra najwięcej meczów spośród obrońców? ;) Max sabotuje mecze ligowe? ;)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 04 listopada 2017, 11:44

Max po prostu zbytnio przesadza z rotacją moim zdaniem. Rugani powinien grać z Chiellinim, a Barzagli powinien być już tylko rezerwowym.
No ale ja sobie tylko paplam. Nikt z zarządu tego nie przeczyta, nie siedze w szatni, nie uczestnicze w treningach, piłkarzy nie znam osobiście, więc oni wiedzą co robią :dance:


Bukol87 pisze:Ponadto, nikt tej waszej pisaniny w Turynie nigdy nawet nie przeczytał. Piszecie dla siebie i do siebie.
Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 04 listopada 2017, 13:32

Maly pisze:nie :) zwyczajnie Maksio woli doświadczonego emeryta niż zawodnika 25 letniego bez względu na formę co potwierdzało wystawianie Pirlo 2 lata temu, Evry rok temu i Barzy teraz

a jeśli nadal upierasz się, że słabo prezentuje się na treningach to jak wytłumaczysz, że gra najwięcej meczów spośród obrońców? ;) Max sabotuje mecze ligowe? ;)
Sugerujesz, że Max wystawia zawodnika słabszego w kluczowych meczach, bo taki ma kaprys i samemu robi sobie na złość?


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 04 listopada 2017, 13:45

Bukol87 pisze:
Sugerujesz, że Max wystawia zawodnika słabszego w kluczowych meczach, bo taki ma kaprys i samemu robi sobie na złość?

Wiadomo, że nie da się tego stwierdzić ale często tak to właśnie wygląda. Kolega wyżej słusznie wspomniał o Pirlo którego Maks za nazwisko wystawił w finale LM gdzie Markiz w tamtym czasie na regiscie po prostu nakrywał Andree czapką.


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 04 listopada 2017, 14:04

Poprostu pisze:
Bukol87 pisze:
Sugerujesz, że Max wystawia zawodnika słabszego w kluczowych meczach, bo taki ma kaprys i samemu robi sobie na złość?

Wiadomo, że nie da się tego stwierdzić ale często tak to właśnie wygląda. Kolega wyżej słusznie wspomniał o Pirlo którego Maks za nazwisko wystawił w finale LM gdzie Markiz w tamtym czasie na regiscie po prostu nakrywał Andree czapką.
Ale przecież wowczas caly sezon gralismy 41212, z Pirlo, Marchisio, Pogbą i Vidalem w pomocy ;). W finale rowniez wyszlismy takim ustawieniem. Odstawienie Pirlo więc nie oznaczałoby wskoczenia do skladu Marchisio, bo Claudio tak czy siak gral. No i w finale byl naszym najsilniejszym ogniwem jesli chodzi o pomoc.

A, ze temat jest o Ruganim to ja tylko tutaj dodam, ze w mojej opinii mimo jeszcze niestabilnej formy, Rugani w tym sezonie gra calkiem fajnie ;). Mial kilka slabszych momentow, ale w sumie oceniam go pozytywnie.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 04 listopada 2017, 14:17

jakku1 pisze:
Poprostu pisze:
Bukol87 pisze:
Sugerujesz, że Max wystawia zawodnika słabszego w kluczowych meczach, bo taki ma kaprys i samemu robi sobie na złość?

Wiadomo, że nie da się tego stwierdzić ale często tak to właśnie wygląda. Kolega wyżej słusznie wspomniał o Pirlo którego Maks za nazwisko wystawił w finale LM gdzie Markiz w tamtym czasie na regiscie po prostu nakrywał Andree czapką.
Ale przecież wowczas caly sezon gralismy 41212, z Pirlo, Marchisio, Pogbą i Vidalem w pomocy ;). W finale rowniez wyszlismy takim ustawieniem. Odstawienie Pirlo więc nie oznaczałoby wskoczenia do skladu Marchisio, bo Claudio tak czy siak gral. No i w finale byl naszym najsilniejszym ogniwem jesli chodzi o pomoc.
Zgadza się ale przez pewien czas jak Pirlo był kontuzjowany to graliśmy znacznie lepiej z Markizem na jego pozycji.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 04 listopada 2017, 17:57

Pirlo nie zagrał meczu przed finałem przez miesiąc bo był połamany, wyszedł na finał prosto z gabinetu rehabilitacji i tu był przede wszystkim problem

@Bukol87: ja nic nie sugeruję bo pewnie on myśli, że robi dobrze ale jak napisał Poprostu tak to właśnie wygląda... swoją drogą jeśli nie sabotował meczu ze Sportingiem to zasabotował z Milanem bo przecież Rugani taki słaby czyż nie? ;)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 04 listopada 2017, 18:46

Maly pisze: @Bukol87: ja nic nie sugeruję bo pewnie on myśli, że robi dobrze ale jak napisał Poprostu tak to właśnie wygląda... swoją drogą jeśli nie sabotował meczu ze Sportingiem to zasabotował z Milanem bo przecież Rugani taki słaby czyż nie? ;)
Wygląda tak dla kogo? Dla Ciebie i innych kolesi z forum?
Jesteście zabawni.
Na pewno trener z taką wiedzą i doświadczeniem nie zauważył czegoś co zauważyli eksperci z JP :)


Co do pytania związanego z Rugani to chyba sam wiesz, że robisz z siebie głupa i ta emotka jest potwierdzeniem, więc nie będę komentował.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 04 listopada 2017, 19:21

nie robię tylko wyciągam wnioski z twoich słów ;] skoro był za słaby na Sporting to niestety i był za słaby na Milan, nie da się inaczej... albo wystawił na silnego ligowego rywala słabego obrońcę, który nie nadaje się do wąchania trawy w LM albo Rugani nie taki słaby jak go malujesz

EDIT:
specjalnie dla Pana Trenera słowa Maksia z konferencji przed jutrzejszym meczem:
Maks Allegri pisze:co innego widzieć piłkarzy podczas treningów a co innego w trakcie meczu
;)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 04 listopada 2017, 20:12

Mały- prowokujedz i trollujesz, udając głupiego.
Dobrej zabawy, ale będę mnie.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 04 listopada 2017, 22:07

Typowy Bukol, przy merytorycznych argumentach wycieczka osobista w stronę dyskutanta (bo najłatwiej) albo ucieczka (bo najłatwiej). SŁABO.

Rugani... Daje sobie paznokieć uciąć, że na wiosnę w środku będziemy regularnie w ważnych spotkaniach grywać środkiem Rugani - Chiellini.


Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 05 listopada 2017, 09:16

szczypek pisze:Typowy Bukol, przy merytorycznych argumentach wycieczka osobista w stronę dyskutanta (bo najłatwiej) albo ucieczka (bo najłatwiej). SŁABO.
Gdzie Ty tam znalazłeś merytoryczne argumenty? Mały jak to Mały. W swojej durnej logice gadał sam ze sobą, suergując, że jeśli Allegri wypuścił w jednym meczu Ruganiego a w innym nie, to sabotował zespół.

Jak się można do tego odnieść? "Typowy Bukol" to taki, który nie dyskutuje z idiotycznymi stwierdzeniami. Ceni swój czas i klawiaturę.
Maly pisze:skoro był za słaby na Sporting to niestety i był za słaby na Milan, nie da się inaczej...
Przecież nikt o zdrowych zmysłach nie dopytywałby o kwestię, znając rangę obu meczów.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 05 listopada 2017, 10:24

Kolakow pisze: Lipi też na mundial w 2010 zabrał dziadków swoich i tak się nie mylił że Quagriarella był zbawcą na boisku.
Upraszczasz. Wziął Cannę i Grosso, nie wziął Aleksa i Tottiego (choć prasa namawiała go do nakłaniania Romanisty do reaktywacji kariery reprezentacyjnej). Wziął też świeżaków - Boncciego, Criscito, Bochettiego. Każdy z nich miał ledwie kilka meczów w kadrze przed wyjazdem na turniej.

Z ciekawostek - wiecie, że Rugani, przy niemal tym samym wzroście, jest 10 kg cięższy od Caldary?


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
ODPOWIEDZ