Baggio wygrał nagrodę

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
lipa

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 248
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2003, 21:31

Roberto Baggio zdobył nagrodę Złotej Stopy jako najlepszy piłkarz wszechczasów wybrany przez fanów.

W głosowaniu wzięło udział 30.000 internautów, a nagroda została wręczona na specjalnej ceremonii w Monte Carlo.

Były zawodnik Juventusu Turyn pokonał 9 pozostałych kandydatów: Gabriela Batistutę, Luisa Figo, Ryana Giggsa, Olivera Kahna, Paolo Maldiniego, Pavela Nedveda, Roberto Carlosa, Romario oraz Zinedine Zidane'a.

Najwięcej głosów Baggio otrzymał od internautów z Rosji :shock: oraz Japonii :shock: :shock: .


Baggio Rulez :!: :D


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8864
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2003, 21:47

Bardzo się cieszę, że to Baggio wygrał tę nagrodę....złotej stopy :D , śmieszna nazwa. Czuję do Baggio wielki sentyment, wiadomo dlaczego :wink: A w pokonanym polu pozostawił niebyle kogo bo gwiazdy dziesiejszej piłki. Serdeczne gratulacje dla historii JUVE Roberto Baggio.


Obrazek
RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2003, 21:54

Ale zaraz. Jak to najlepszy piłkarz wrzechczasów. A gdzie Maradona?? A gdzie Pele?? Zoff, Platini. Powiedzmy to szczerze. Baggio był genialny ale na pewno nie najlepszy w historii. Choć z piłkaży nominowanych, to chyba tak. Choć Pavelek go może jeszce przegoni :)


srali muszki będzie wiosna
Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2003, 21:58

Mimo że nie przepadam za Roberto to również sie ciesze z jego wygranej ( chociaż bardziej widziałbym tu Nedveda:):)). Baggio w czasie swojej długiej kariery naprawde zrobił nie tylko dużo dla Juve ale i całej piłki włoskiej. Gratuluje Mu z całego serca.


Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2003, 22:13

RadeKas pisze:Ale zaraz. Jak to najlepszy piłkarz wrzechczasów. A gdzie Maradona?? A gdzie Pele?? Zoff, Platini. Powiedzmy to szczerze. Baggio był genialny ale na pewno nie najlepszy w historii. Choć z piłkaży nominowanych, to chyba tak. Choć Pavelek go może jeszce przegoni :)

Oczywiscie, jeszcze Boniek. Monsieur Pele nie dorasta Robbiemu do piet. Zoff, Platini owszem świetni gracze, ale daleko im do Baggio. Jeden Maradona może sie z nim rownać 8) . A i jeszcze jedno piłkaRZy ! :-D


KwiAtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 czerwca 2003
Posty: 544
Rejestracja: 19 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2003, 22:21

RadeKas pisze:Ale zaraz. Jak to najlepszy piłkarz wrzechczasów. A gdzie Maradona?? A gdzie Pele?? Zoff, Platini. Powiedzmy to szczerze. Baggio był genialny ale na pewno nie najlepszy w historii. Choć z piłkaży nominowanych, to chyba tak. Choć Pavelek go może jeszce przegoni :)

z tego co widze to chodzilo o pilkarzy jeszcze grajacych, a Pavelek - no moze kiedys :wink:


"Gypsy, give me your tears. If you will not give them to me, I will take them from you!"
JuveQL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2003
Posty: 539
Rejestracja: 10 marca 2003

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2003, 22:29

Bardzo sie ciesze iz to wlasnie Baggio zdobyl ta nagrode. Na pewno na nia zasluzyl. Zycze mu jeszcze wielu "zlotych stóp" :wink: i innych nagrod bo jest to pilkarz ktory wiele wniosl do wloskiej pilki.


Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1227
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2003, 22:51

No szkoda że tylko tak nagrodzili jego gre powinni dać mu wille gdzieś w jakimś egzotycznym kraju i już!!!!! /////Respekt/////:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P


BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2003, 23:00

Bardzo sie ciesze,że Roby wygrał Złotą Stope,ale dziwi mnie grono w jakim się znalazł,,wszystko to świetni piłkarze,ale jak juz ktos wspomniał brakuje takich piłkarzy jak Pele,Maradona,Platini...Złota stopa pasuje mi na bardziej na nagrode za najlepszego piłkarza 10-lecia niż wszechczasów.


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
RUDI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 maja 2003
Posty: 270
Rejestracja: 27 maja 2003

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2003, 23:03

gratuluje . Baggio i jego kucyk to byl pilkarz :) Oprocz tego ze dobry pilkarz to takze rozsadny czlowiek. Zasluzone zwyciestwo


FORZA JUVE
Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2003, 23:05

Super.Super.Super. To Baggio nalezało się nie był o innego rozwiąnia. Dobrze za rok konczy swoja kariere pełna wzlotów i upadkow. Napewno był abrdzo uradowany w swym sercu, że kibice o nim pamietają. Baggio był nie watpliwe jednym z najwiekszych pilkarzy dotychczas na swiecie. Grałw tylu renomowanych klubach jak Juventus Turyn czy Inter Mediolan. Teraz pogrwa w Bresci Calcio w ktorej gra dotychczas. Sezon 2003/2004 bedzie jego ostatnim seonem w Serie A i jego karierze, mam ndzieje, że mus ie powiedzie i godnie zkończy sezon jak na jego klase przystało. Mam tylko jedno pytnako dlaczego nie było Del Piera on by ze wszystkimi wygrył, oczywiście oprócz Baggio bo on o wiele dłużej gra w piłke, ale mam ndzieje, że za dwa, trzy lata Del Piero bedzie miał jeszcze większy szacunek i uznanie , ktorym przewyzszy nawet Baggio i to on bedzie najwekszym i najlepszym zawodnikiem Azzurich i ligi Włskjej w historii. :)


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
3d_man

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2003
Posty: 248
Rejestracja: 25 maja 2003

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2003, 01:41

wicior pisze:No szkoda że tylko tak nagrodzili jego gre powinni dać mu wille gdzieś w jakimś egzotycznym kraju i już!!!!! /////Respekt/////:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P
hehh nie musisz sie o niego martwic - kasy mu bynajmniej nie brakuje...

w kazdym badz razie gratulacje Codino :wink:

ps
wie ktos gdzie (jaki portal) bylo to glosowanie ??
w koncu 30.000 to nie duzo ludu...


la Lazio é il rifugio di noi sognatori...
di noi innamorati, poeti, cantori...
di noi che incendiamo e spegnamo la sete...
per quell'esplosione all'ennesima rete...
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2003, 12:50

Z graczy ktorzy kandydowali to napewno zasluzyl najbardziej. Baggio to chyba najlepszy pilkarz swiata lat 90 a napewno najlepszy jaki w tych latach gral w Juve. Ja podobnie jak BIANCINERI bardzo jestem zdziwiony pilkarzami kandydujacymi do nagrody


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
jaro10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 czerwca 2003
Posty: 196
Rejestracja: 19 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2003, 12:57

co tam robił Nedved ????? Gdzie Ronaldo, Del Piero ????


zawsze Del Piero
ForzaInter

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 80
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2003, 10:44

Mmmmmmm. Bardzo fajnie strasznie sie ciesze z takiego obrotu sprawy.


Forza Ragazzi Fateci Sogniare
Inter Campeone
Obrazek
ODPOWIEDZ