The Sun: Dudek graczem meczu!

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2003, 15:46

Jerzy Dudek został uznany przez dziennikarzy The Sun najlepszym zawodnikiem meczu Aston Villa - Liverpool, w którym padł bezbramkowy remis. Polak otrzymał notę 8.

Reprezentant Polski ratował kilka razy The Reds od utraty bramki, bronił ze szczęściem jednak skutecznie. Oprócz Dudka w zespole z Anfield Road noty 8 otrzymali Hyppia i Riise.

Noty The Sun:


Aston Villa: Sorensen 8, Delaney 7, Mellberg 7, Johnsen 7, Samuel 8, Hendrie 7 (De la Cruz 5), McCann 7, Barry 7, Whittingham 7, Angel 7 (Dublin 5), Vassell 7.

Liverpool: Dudek 8, Carragher 7, Henchoz 6, Hyypia 8, Riise 8, Diouf 6, Murphy 6 (Biscan 5), Gerrard 7, Kewell 4, Heskey 5 (Baros 5), Owen 6

Wiadmość znlazłem na portalu onet.pl
-------------------------------------------------------------------------------------

Bravo Dudek :!: :!: :D


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2003, 16:04

Dudek wraz z Buffonem i Toldo, są najlepszymi zawodnikami na tej pozycji na świecie.


Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2003, 16:13

kouba pisze:Dudek wraz z Buffonem i Toldo, są najlepszymi zawodnikami na tej pozycji na świecie.

Zgadzam się!!!!!!. Ktoś mógłby dodać Kahna ale nie ja. Kahn jest moim zdaniem mocno przereklamowany. Może i dobrze bronił na mistrzostwach ale teraz jest już cieniem tego bramkarza jakim był. A tak przy okazji to gratulacje dla Jurka. Oby tak dalej , trzymam kciuki.


3d_man

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2003
Posty: 248
Rejestracja: 25 maja 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2003, 16:37

no chyba troche przesadziliscie - choc Dudzio jest b dobrym bramkarzem to do czolowej 3 czy 5 jeszcze mu troche chyba brakuje.

Wlasciwie to ta ocena mnie troche dziwi bo Jerzy mial sporo szczescia w tym meczu, ale nie da sie ukryc ze powoli wraca do formy sprzed 2 lat.

Forza Dudek :!: :wink:


la Lazio é il rifugio di noi sognatori...
di noi innamorati, poeti, cantori...
di noi che incendiamo e spegnamo la sete...
per quell'esplosione all'ennesima rete...
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8864
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2003, 17:20

To już 2 z rzędu dobre noty dla polskiego reprezentanta. Widać, że Dudek jest obecnie w dobrej formie i chce zmazać plamę z tamtego sezonu. Oby więcej takich występów, które napewno utwierdzają Hulliera, że dobrze robi stawiając na Dudka a nie Kirklanda.


Obrazek
Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1227
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2003, 22:34

Dudi to dobry gracz niech gra jak gra to może awansuje na chociaż 4 pozycje!!!! Tak dalej Dudi!!!!!


Sylwia

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 168
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2003, 23:00

kouba pisze:Dudek wraz z Buffonem i Toldo, są najlepszymi zawodnikami na tej pozycji na świecie.

Buffon i Toldo to się zgodzę!!!!!!! ale na dudka nigdy!!!!!!!


Na giełdzie drzewa nie rosną do nieba!.
Podatek zabije giełdę!.
Prezes Wiesław Rozłucki 4ever!!!.
Co jest prawem zezwolone jest prawem zabronione. - J.J.
www.gpw.com.pl
www.parkiet.com.pl
Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2003, 23:23

Sylwia pisze:
kouba pisze:Dudek wraz z Buffonem i Toldo, są najlepszymi zawodnikami na tej pozycji na świecie.

Buffon i Toldo to się zgodzę!!!!!!! ale na dudka nigdy!!!!!!!



Czemu nie zgodzisz sie na Dudka nigdy??? .To że miał wpadke w meczu z manchesterem i szwecją , nie znaczy że jest cienki. Na wyspach Dudek jest bezkonkurencyjny moim zdaniem. W sezonie 2001/02 najmniej puszczonych bramek w poprzednim nie grał dużo ale i tak niźle mu szło ( nie licząc 1-2 kiksów). A w tym sezonie zbiera w każdym meczu pochwały i jest typowany do najlepszego gracza meczu. ( z ajaxem , chelsea i aston villą).


Chmura

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2003
Posty: 93
Rejestracja: 24 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2003, 23:59

Ciesze sie Dudek znowu w formie. Może nareszcie pokaze co potrafi, zmyje plame z poprzedniego sezonu i udowodni swoja klase. Wydaje mi sie ze jest przynajmniej jednym z 5 najlepszych bramkarzy na swiecie. Oczywiscie bezwarunkowo najlepszy jest Buffon. :D Natomiast nie zgadzam sie z tym ze Kahn jest przereklamowany. Co jak co ja szanuje go za jego klase i umiejetnosc i dla mnie zajmuje on w tym rankingu 2 miejsce.3 jest Toldo. :D


Juve Rulezzzzzzzzzzzzzz!!!!!!!!!!!
East Side Is The Best !!!
Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2003, 00:14

Sylwia pisze: Buffon i Toldo to się zgodzę!!!!!!! ale na dudka nigdy!!!!!!!
Heh...jakoś wchodząc na ten topic wiedziałem że znajdę tu Twojego posta... :wink: Nie obraź się ale czy jest coś co Cię może wyleczyć z tej Dudkofobii :?: Bo ja go lubię...może nie twierdzę że już jest w najlepszej 5 bramkarzy na świecie (może i nigdy do niej nie wejść) ale nie jest znów taki kiepski żeby go tak niecierpieć..


Olszan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 942
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2003, 00:48

Z Chelsea też był najlepszym graczem Liverpoolu
Chciałbym żeby to sie przełożyło na reprezentacje
A Kewel tylko 4 dostał...a taki talent :-D :lol:


Zawsze Wierni ! ! !
daj5stuff

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 sierpnia 2003
Posty: 138
Rejestracja: 05 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2003, 08:10

Wow to fajnie ze Dudek znow dobrze broni. On broni strasznie w kratke. Raz moze zagrac cudownie a raz beznadziejnie. Dobrze ze zostal graczem meczu :) Oby tylko w reprezentacji bronil tak dobrze jak w Liverpoolu :D.
Pamietacie co powiedzial po meczu ze Szwecja: "Mialem zly dzien" A to dobre HAHAHAHAHAHA!!!!!!!!!!!!!!!


3d_man

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2003
Posty: 248
Rejestracja: 25 maja 2003

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2003, 15:24

Olszan pisze:Z Chelsea też był najlepszym graczem Liverpoolu
Chciałbym żeby to sie przełożyło na reprezentacje
A Kewel tylko 4 dostał...a taki talent :-D :lol:
Kewell gral z lekka kontuzja wiec jest "usprawiedliwiony".

natomiast dla mnie zdecydowanie najlepszym bramkarzem premiership to Carlo Cudicini (i pomyslec ze kiedys gral w Lazio)


la Lazio é il rifugio di noi sognatori...
di noi innamorati, poeti, cantori...
di noi che incendiamo e spegnamo la sete...
per quell'esplosione all'ennesima rete...
Andy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 32
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2003, 15:49

Jurek wychodzi z dołka . Jeszcze kilka dobrych meczy i będzie nasz Dudek z eliminacji . Ponad to widać w Jurku profesjonalistę i to nie tylko na boisku ale i poza nim . Brawo Jurek aby tak dalej .


ODPOWIEDZ