Lazio, Parmai Arsenal pytały o Kamare!!!!

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1227
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2003, 14:21

Agent piłkarza Modeny Diomasy kamary ujawnił żę jego klijentem są zainteresowane takie kluby jak :Lazio, Parma czy Arsenal.

Tą wiadomość pozyskałem ze strony piłka nożna!!


Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2003, 15:23

tTo tylko spekulacje. On się nigdzie nie ruszy w tym sezonie. A te gadania agenta. To tylko dla celow merketingowych. Czyli dla podbicia ceny pilkarza i żeby więcej mogł zarabiać. Bo przeciez np. Arsenak po co by chciał Kamare. Chyba, żeby buty podawał :lol: . Więc mysle poprostu, że to kolejna plota.


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1227
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2003, 15:34

Alexxxxx pisze:tTo tylko spekulacje. On się nigdzie nie ruszy w tym sezonie. A te gadania agenta. To tylko dla celow merketingowych. Czyli dla podbicia ceny pilkarza i żeby więcej mogł zarabiać. Bo przeciez np. Arsenak po co by chciał Kamare. Chyba, żeby buty podawał :lol: . Więc mysle poprostu, że to kolejna plota.
A ja chce alex żeby przeszedł i jak chcesz to sobie wejdz na sronw www.pilkanozna.pl i zobaczysz!!!


3d_man

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2003
Posty: 248
Rejestracja: 25 maja 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2003, 16:22

oferty i rozmowy z agentem moze i byly (to ze Lazio o niego pytalo to moge potwierdzic), ale Modena nie ma zamiaru go nigdzie puscic - chyba ze za spory wor pieniedzy - ktorego, moim zdaniem, nie jest wart


la Lazio é il rifugio di noi sognatori...
di noi innamorati, poeti, cantori...
di noi che incendiamo e spegnamo la sete...
per quell'esplosione all'ennesima rete...
Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2003, 16:35

wicior pisze:
Alexxxxx pisze:tTo tylko spekulacje. On się nigdzie nie ruszy w tym sezonie. A te gadania agenta. To tylko dla celow merketingowych. Czyli dla podbicia ceny pilkarza i żeby więcej mogł zarabiać. Bo przeciez np. Arsenak po co by chciał Kamare. Chyba, żeby buty podawał :lol: . Więc mysle poprostu, że to kolejna plota.
A ja chce alex żeby przeszedł i jak chcesz to sobie wejdz na sronw www.pilkanozna.pl i zobaczysz!!!
Rzozumiem cie :!: Ale wiesz agenci tez nie zawsze mowią prawde..Według mnie zrobiłto tylko dla podbicia ceny swojego klienta.

Ps. Czytałem to na piłce noznej :wink:


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1227
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2003, 22:45

Alexxxxx pisze:
wicior pisze:
Alexxxxx pisze:tTo tylko spekulacje. On się nigdzie nie ruszy w tym sezonie. A te gadania agenta. To tylko dla celow merketingowych. Czyli dla podbicia ceny pilkarza i żeby więcej mogł zarabiać. Bo przeciez np. Arsenak po co by chciał Kamare. Chyba, żeby buty podawał :lol: . Więc mysle poprostu, że to kolejna plota.
A ja chce alex żeby przeszedł i jak chcesz to sobie wejdz na sronw www.pilkanozna.pl i zobaczysz!!!
Rzozumiem cie :!: Ale wiesz agenci tez nie zawsze mowią prawde..Według mnie zrobiłto tylko dla podbicia ceny swojego klienta.

Ps. Czytałem to na piłce noznej :wink:
Dobra spoko rozumiem cie ale np.wiadomości o pozyskaniu mniej znanych piłkarzów przez bardziej znane kluby moim zdaniem zawsze okazują sie prawdą!!!


ODPOWIEDZ