Schalke zainteresowane Morientesem!!!!

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1227
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2003, 14:14

Drużyna Schalke 04 zamierza pozyskać rezerwowego napastnika Realu Madryt-Fernando Morientesa.Choć sam piłkarz nie ma zamiaru odchodzić ze stadio Bernabeu to i tak to będzie końiecznością!!!!!


daj5stuff

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 sierpnia 2003
Posty: 138
Rejestracja: 05 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2003, 14:22

O kurcze no slyszalem ze Morientes nie chce juz grac w Realu bo caly czas grzeje lawe.. Ale do Shalke odchodzic?? Do Bundesligi?? Ja bym myslal o SerieA. Przeciez liga Hiszpanska i Niemiecka to dwie rozne bajki... nie wiem czy Morientes sie odnajdzie w Shalke. Poczekajmy na oficjalne potwierdzenie transferu. :D :D :D


JUVEFANE_10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2003
Posty: 555
Rejestracja: 12 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2003, 14:34

niech nie przechodzi do bundesligi bo się zmarnuje liga włoska,angielska tam się napewno odnajdzie


JESTEM OSZUSTEM
RUDI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 maja 2003
Posty: 270
Rejestracja: 27 maja 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2003, 14:41

Liga niemiecka to raczej nie najlepsze miejsce dla hiszpanow przyzwyczajonych do technicznej gry a w niemczech stosuje sie bardziej futbol silowy. ALe moze da sobie rade


FORZA JUVE
Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2003, 15:29

Nie przachodź do ligi niemieckjej :!: :!: :!: Tam się zmarnujesz. Nie rob tego. Mimo , że nie cierpie Realu to nie chce aby tak klasowy marnował się w bundelsidze i do tego w tak słabiutkim klubie jak Schalke. Jak tam przejdzie to to bedzie swiadczyc o dwoch, żeczach. Zmarnuje się i jeszcze raz poświadczy się, że działcze Realu nie maja rozumu i leca tylko na kase (tak jak w przypadku Beckham).


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
Sadek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 lipca 2003
Posty: 128
Rejestracja: 31 lipca 2003

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2003, 16:51

Schalke porozumiało się z Realem w sprawie transferu Morientesa!

Schalke 04 Gelsenkirchen jest bardzo bliskie pozyskanie hiszpańskiego napastnika Realu Madryt Fernando Morientesa - pisze jeden z hiszpańskich dzienników.

Działacze niemieckiego klubu porozumieli się bowiem z Jorge Valdano, dyrektorem Realu Madryt, w sprawie transferu reprezentanta Hiszpanii.

27-letni napastnik powinien kosztować Schalke 9-10 milionów euro.

Teraz trwają negocjacje działaczy Schalke z samym zawodnikiem, który najprawdopodobniej otrzyma roczną gażę w wysokości 3 mln euro.

żródło:Onet.pl

No to ciekawie jak zaprezentuje sie Fernando mysle, że zaprezentuje wysoki poziom na boisku i dorówna golami do czołowki strzelców.


Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2003, 00:57

Właściwie to chciałem tu napisać tylko buhahahahaha!! Ale nie mogę bo moderatorzy "wsiądą" na mnie za pisanie głupot :wink: Ale do rzeczy - pomysł nie najlepszy bo wydaje mi się że styl (nie mówiąc o poziomie obecnym) ligi niemieckiej i hiszpańskiej jest tak różny że nawet jeśli Morientes przejdie do Schalke to ciężko mu będzie się zgrać z ekipą i przyzwyczaić do niemieckiej ligi...No ale cóż...jeśli Abramowicz może to dlaczego nie Schalke.... :wink: :twisted:


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2003, 13:50

"Szalone" żądania Morientesa

Napastnik Realu Madryt Fernando Morientes z pewnością nie będzie występował w niemieckim Schalke 04 Gelsenkirchen. Menedżer tego klubu Rudi Assauer po rozmowie z gwiazdą reprezentacji Hiszpanii nie mógł powstrzymać się od komentarza.

"Nigdy publicznie nie wypowiadam się o konkretnych liczbach, ale jego żądania to szaleństwo" - sarkastycznie oznajmił Assauer.

Astronomiczne kwoty tak bardzo przeraziły menedżera Schalke, że szybko zapomniał o Morientesie i znalazł sobie już nowy cel transferowy. Jest nim napastnik reprezentacji Finlandii i FC Chelsea Mikael Forssell.

źódło : pilkanozna.pl


ODPOWIEDZ