Nakata blisko Lazio!!

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1227
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2003, 14:05

Lazio rzym jest bliskie wypożyczenia japońskiego pomocnika Hidetoshiego Nakaty z Parmy.Negocjacje miedzy klubami trwają!!

Jak chcecie tą informacje znalazłem na dwóch stronach mianowicie na interii i piłce nożnej.Jak nie wierzycie to sprawdzcie!!!
Ostatnio zmieniony 25 sierpnia 2003, 14:38 przez Wicior, łącznie zmieniany 1 raz.


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2003, 14:44

no jeżeli przejdzie do Lazio, to mimo kłopotów finansowych w poprzednim sezonie , które mogą być również także w tym, Lazio może być poważnym kandydatem do mistrzostwa


Mania

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2003
Posty: 383
Rejestracja: 17 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2003, 14:48

Skąd masz tą informację? Na drugi raz może podaj źródło- bo niezbyt jestem przekonana co do jej wiarygodności :? Jeśli nawet przejdzie do Lazio- chyba to byłoby dla niego lepsze.

Agnieszka


RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2003, 14:54

Wicior, jesteś tu jakiś czas, to chyba mogłeś się nauczyć, gdzie sie jakie tematy wstawia :roll:

A pozatym to troche dziwne. Czy Parma ma aż takie problemy, że sie wyprzedają :?:


srali muszki będzie wiosna
Mario_166

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2003
Posty: 244
Rejestracja: 24 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2003, 15:18

Ja tam slyszalem ze nakata ma isc do milanu a tu lazio chce go kupic a przeciez mili takie problemy w zeszlym roku. Szkoda mi troche parmy bo troche lubie ten klub a odzchodza oniego czolowi gracze- Mutui teraz Nakata (o ile to prawda) :wink:


Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2003, 15:29

a_gu_nia pisze:Skąd masz tą informację? Na drugi raz może podaj źródło- bo niezbyt jestem przekonana co do jej wiarygodności :? Jeśli nawet przejdzie do Lazio- chyba to byłoby dla niego lepsze.

Agnieszka
Tak dla ciebie agnieszka to z lazio.glt.pl :D . Poprwacając do tematu niewiem dlaczego wszyscy uwazają Nakate za tak dobrego zawodnika :?:
Jak grzał ławe w Parmie tak samo bedzie w Lazio. Nie wiem po co im taki zawodnik :roll: . Maja problemy finansowe a wymnieniają zwodnikow jakby kosztpowali po 30euro. Nie powinni tak mieszac do tegojak maja problemy finansowe. Mam nadzieje, że wyjdzie im to na dobre( w końcu nienawidze Romy :twisted: ). Zobaczymy jak się ta sprawa potoczy. Tylko mam jedno pytanko skąd oni mają tyle ksy jak Nakata był za drogi dla Milanu :?: :roll:


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
Yuwe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2003
Posty: 221
Rejestracja: 18 marca 2003

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2003, 15:36

Nakata do dobry zawodnik, z tym ze nie rowny. Ma fenomenalne mecze tak samo czesto jak i te nieudane. Ale mimo wszystko sadze ze w Lazio nie bedzie pierwszym zawodnikiem . Sa w tej druzynie lepsi pilkarze i ten transfer Lazio wcale nie jest potrzebny zeby z powodzeniem walczyc o czolowe lokaty w Serie A. A osobiscie zyczylbym sobie zwyciestwa Juve nad nimi w lidze , czego juz dawno nie bylo :roll: .


Obrazek
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2003, 15:37

Juz mila grac w milanie, teraz ma grac w Lazio. A ja sadze ze i tak zostanie w Parmie. Jakos nie za bardzo wiedze go w Rzymie, po za tym czy Lazio ma takie fundusze :?: . Czy bedzie mialo pieniadze zeby placic nie mala pensje Japonczykowi :?: Watpie. Duzo sie mowi mniej robi. Taki okres. Dlatego ja nie wierze w przejscie Nakaty do Lazio


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
3d_man

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2003
Posty: 248
Rejestracja: 25 maja 2003

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2003, 16:41

hehe widze ze czekacie na potwierdzenie fachowca w temacie 8) :P

a wiec Nakata jest w Lazio na powiedzmy 80%
kluby juz sie dawno dogadaly - teraz po prostu czekamy na zgode samego Hidetoshiego - jutro powinno wszystko zostac zalatwione (choc niektorzy mowia ze Nakata czeka az Lazio pokona Benfice i awansuje do LM)

w kazdym badz razie Nakata bedzie musial sobie zapracowac na miejsce w podstawowym skladzie - narazie ma przed soba Albertiniego. Jesli zas chodzi o jego umiejetnosci - to tak jak ktos powiedzial - on ma spore mozliwosci, ale jest dosyc chimeryczny - choc mysle ze Mancio go odrodzi (pamietam zwlaszcza te swietne bomby z daleka w stylu Nedveda)

jesli chodzi o finanse - mowi sie tylko o wypozyczeniu a dodatkowo Lazio zamiast pieniedzy zamierza dac jakichs zawodnikow w zamian.
Co do jego iscie "krolewskiej" pensji - jego sponsorzy zwracaja duza czesc kosztow utrzymania, wiec damy rade

co do sponsorow -> to jest jeden z powodow sprowadzenia Japonczyka do Lazio - ktore wciaz nie ma oficjalnego sponsora na koszulce (mowie Wam -nie ma to jak koszulka bez zadnego logo - prezentuje sie wysmienicie (grali w takiej przeciw Benfice)). Krotko mowiac - jesli przyjdzie Nakata do Lazio to znajdzie sie takze chetny sponsor - Sony, Subaru czy Toyota.

jakies pytanka ?? :wink:


la Lazio é il rifugio di noi sognatori...
di noi innamorati, poeti, cantori...
di noi che incendiamo e spegnamo la sete...
per quell'esplosione all'ennesima rete...
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2003, 14:09

Według ostatnich doniesień Hidetoshi Nakata, pomocnik Parmy, odrzucił ofertę Lazio Rzym.

Klub ze stolicy Włoch poszukuje nadal rozgrywającego. Kolejnym na liście Roberto Manciniego jest zawodnik Interu - Stephan Dalmat.

Zrodlo: PILKANOZNA.PL

Nasuwa mi sie tu tylko jedno zdanie: a nie mowilem :D :D . Przypuszcam ze za niska pensje mu zaoferowali a on sie nie zgodzil. A kolega Laziata tak zapewnial ze beda mieli pieniadze na pokryc jego transferu i wyplate pensji. Oczywiscie nie wiadomo czy ta pewno informacja. Ale ja od poczatku do konca watpie w przejscie Japonczyka do Lazio


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
JUVEFANE_10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2003
Posty: 555
Rejestracja: 12 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2003, 14:13

juveluck pisze:Według ostatnich doniesień Hidetoshi Nakata, pomocnik Parmy, odrzucił ofertę Lazio Rzym.

Klub ze stolicy Włoch poszukuje nadal rozgrywającego. Kolejnym na liście Roberto Manciniego jest zawodnik Interu - Stephan Dalmat.

Zrodlo: PILKANOZNA.PL

Nasuwa mi sie tu tylko jedno zdanie: a nie mowilem :D :D . Przypuszcam ze za niska pensje mu zaoferowali a on sie nie zgodzil. A kolega Laziata tak zapewnial ze beda mieli pieniadze na pokryc jego transferu i wyplate pensji. Oczywiscie nie wiadomo czy ta pewno informacja. Ale ja od poczatku do konca watpie w przejscie Japonczyka do Lazio
masz racje on chce zostać w parmie na następny sezon i odrzucił oferte lazio


JESTEM OSZUSTEM
Alex

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2002
Posty: 81
Rejestracja: 23 listopada 2002

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2003, 14:15

Lazio jest niebezpieczne, a z Nakatę byłoby jeszcze bardziej niebezpieczne.


daj5stuff

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 sierpnia 2003
Posty: 138
Rejestracja: 05 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2003, 14:18

Eee..kurde Lazio sie wzmacnia. Zeby nie bylo ze Scudetto zdobeda!! I tak Juve jest lepsze chcby Lazio i 3 takich jak Nakata kupilo. Hidetoshi nie jest wcale taki rewelacyjny :) :D My mamy lepszych pomocnikow!!


3d_man

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2003
Posty: 248
Rejestracja: 25 maja 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2003, 17:22

juveluck pisze:Według ostatnich doniesień Hidetoshi Nakata, pomocnik Parmy, odrzucił ofertę Lazio Rzym.

Klub ze stolicy Włoch poszukuje nadal rozgrywającego. Kolejnym na liście Roberto Manciniego jest zawodnik Interu - Stephan Dalmat.

Zrodlo: PILKANOZNA.PL

Nasuwa mi sie tu tylko jedno zdanie: a nie mowilem :D :D . Przypuszcam ze za niska pensje mu zaoferowali a on sie nie zgodzil. A kolega Laziata tak zapewnial ze beda mieli pieniadze na pokryc jego transferu i wyplate pensji. Oczywiscie nie wiadomo czy ta pewno informacja. Ale ja od poczatku do konca watpie w przejscie Japonczyka do Lazio
tak tak potwierdzam ze zawodnik nie zgodzil sie na transfer, ale NIE MA TO ZWIAZKU z pieniedzmi, po prostu Nakata powiedzial (dzis w radiu) ze jego przejscie mialo byc jedynie chwytem marketingowym (wg niego) i woli probowac swoich szans w parmie (zwlaszcza teraz jak odeszli Mutu i Lamouchi).

p.s.
A kolega Laziata
-> nastepnym razem wolalbym "laziale" jesli to nie problem. :wink:


la Lazio é il rifugio di noi sognatori...
di noi innamorati, poeti, cantori...
di noi che incendiamo e spegnamo la sete...
per quell'esplosione all'ennesima rete...
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2003, 19:18

3d_man pisze:
A kolega Laziata
-> nastepnym razem wolalbym "laziale" jesli to nie problem. :wink:
Nie ma problemu, nie wiedzialem wlasnie za bardzo jak cienazwac. Ale juz wiem, drogi Laziale :D


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
ODPOWIEDZ