Łęczna - Groclin 1:0

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2003, 19:10

No i ??? :D Jeszcze nie ubierajcie Groclinowi korony mistrza! :twisted: :twisted: :twisted:


Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2003, 19:21

Ja osobiście jestem w lekkim szoku , ale mistrzem kraju i tak będzie Wisła. Mimo ze odszedł Kuźba i kosowski Wisła dalej jest mocna. Groclin bedzie miał drugie miejsce.


Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2003, 19:29

Ogladałem ten mecz duzo nie wykorzystanych sytuacji Groclinu się zemściło, ale Łeczna był równożednym przeciwnikiem. Nie byli wcale gorsi od Grodziszczan. Ja tez mysle, że Wisła zotsanie misztrzem (ale i tak nieanwidze Żurawskiego :x ). Powracając Groclin jest bardzo dobry, ale nie dokońca zgrany. Namiesza duzo Wisle. Jesli Krakowianie nie beda mieli wachnięcia formy to Groclin nie będzie miał szans. Bardzo dobra dużyną wlidze polskjej będzie wedlug mni Gornik Zabrze, ktorego stac nawet na 3 mjejsce w lidze 8)


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
Yuwe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2003
Posty: 221
Rejestracja: 18 marca 2003

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2003, 19:29

Hyhy lider przegral .... kurde, fatalnie sie stalo ze nie wygrali . Tez jestem w lekkim szoku.


Obrazek
RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2003, 21:28

FORZA GORNIK ŁECZNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Długo na to czekaliśmy (ja, Biggi, Ti_Amo) i wkońcu drużyna od nas miesz w polskiej piłce :D :D .


srali muszki będzie wiosna
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2003, 21:30

Musze powiedziec ze jestem bardzo zaskoczony. Typowalem w groclinie, kandydata do tytulu. Ale kandydat nie przegrywa z druzyna pokroju Gornika Leczna. Niby jedna porazka to jeszce nie katastrofa ale teraz juz zwatpilem w sile tej druzyny


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1227
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2003, 22:35

E no panowie to jest dopiero początek sezonu dajmy sie zgrać chlopakom.

Ale i tak mistrza zdobedzie wisla!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :o :lol: :-D :D


Ironek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2003
Posty: 880
Rejestracja: 31 lipca 2003

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2003, 23:03

wicior pisze:
Ale i tak mistrza zdobedzie wisla!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :o :lol: :-D :D
wicior jak naprawdę jesteś z Sosnowca i kibicujesz wiśle to jesteś nienormalny, każdy normalny człowiek z Sosnowca kibicuje LEGII, ZAGŁĘBIU SOSNOWIEC i reszcie zgód.
A mistrza zdobędzie LEGIA na 1000000000000000000000000%
FORZA LEGIA!!!!!!!!!!!!!!!! :!: :!: :!: :D


Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2003, 23:23

Marcin-IRONEK pisze:
wicior pisze:
Ale i tak mistrza zdobedzie wisla!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :o :lol: :-D :D
wicior jak naprawdę jesteś z Sosnowca i kibicujesz wiśle to jesteś nienormalny, każdy normalny człowiek z Sosnowca kibicuje LEGII, ZAGŁĘBIU SOSNOWIEC i reszcie zgód.
A mistrza zdobędzie LEGIA na 1000000000000000000000000%
FORZA LEGIA!!!!!!!!!!!!!!!! :!: :!: :!: :D

No wisz każdy ma prawo kibicować komu chce. ja choć jestem z tarnowa to nie kbicuje unii tarnów czy Tarnovii:):") o ile wam te nazwy coś mówią:):). Kibic z Włoch mógłby sie równoznacznie dziwić czemu kibicuje Juventusowi a nie klubowi z Polski. Odpowiedź jest prosta , każdy ma swój gust. A po za tym nie lubie podziałów że np kibice osobnej drużyny są tacy i owacy. WSZYSCY kibice powinii sie przynajmniej szanować i być TOLERANCYJNI. Choć nie ukrywam że gdy widze kibica np manchesteru , albo interu to niedobrze mi sie robi :D :D , ale... tolerancja przede wszystkim :D .


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8864
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2003, 10:15

RadeKas pisze:FORZA GORNIK ŁECZNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Długo na to czekaliśmy (ja, Biggi, Ti_Amo) i wkońcu drużyna od nas miesz w polskiej piłce :D :D .
No to prawda, nareszcie ktoś z naszego regionu sie wybija :wink: Cieszy mnie postawa Łęcznej, po tej kolejce są na 2 miejscu :shock: Wkońcu to beniaminek a radzi sobie nadzwyczaj dobrze a to cieszy :wink: Oby tak dalej.


Obrazek
RUDI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 maja 2003
Posty: 270
Rejestracja: 27 maja 2003

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2003, 10:36

NApewno ktos sprzedal mecz i wydzial dyspcypliny napewno jzu bada ta sprawe :):):)


FORZA JUVE
Ironek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2003
Posty: 880
Rejestracja: 31 lipca 2003

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2003, 10:40

Yari pisze:
Marcin-IRONEK pisze:
wicior pisze:
Ale i tak mistrza zdobedzie wisla!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :o :lol: :-D :D
wicior jak naprawdę jesteś z Sosnowca i kibicujesz wiśle to jesteś nienormalny, każdy normalny człowiek z Sosnowca kibicuje LEGII, ZAGŁĘBIU SOSNOWIEC i reszcie zgód.
A mistrza zdobędzie LEGIA na 1000000000000000000000000%
FORZA LEGIA!!!!!!!!!!!!!!!! :!: :!: :!: :D

No wisz każdy ma prawo kibicować komu chce. ja choć jestem z tarnowa to nie kbicuje unii tarnów czy Tarnovii:):") o ile wam te nazwy coś mówią:):). Kibic z Włoch mógłby sie równoznacznie dziwić czemu kibicuje Juventusowi a nie klubowi z Polski. Odpowiedź jest prosta , każdy ma swój gust. A po za tym nie lubie podziałów że np kibice osobnej drużyny są tacy i owacy. WSZYSCY kibice powinii sie przynajmniej szanować i być TOLERANCYJNI. Choć nie ukrywam że gdy widze kibica np manchesteru , albo interu to niedobrze mi sie robi :D :D , ale... tolerancja przede wszystkim :D .
dobra, dobra niech ci będzie z tą toleracją, ale dla mnie i tak to jest nienormalne. A wracając do tematu to Łęczna nieźle gra, ale mistrzem i tak będzie LEGIA, a Górnik może być drugi, a trzeci Świt hehehe :D


Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2003, 10:55

Marcin-IRONEK pisze:
Yari pisze:
Marcin-IRONEK pisze:
wicior jak naprawdę jesteś z Sosnowca i kibicujesz wiśle to jesteś nienormalny, każdy normalny człowiek z Sosnowca kibicuje LEGII, ZAGŁĘBIU SOSNOWIEC i reszcie zgód.
A mistrza zdobędzie LEGIA na 1000000000000000000000000%
FORZA LEGIA!!!!!!!!!!!!!!!! :!: :!: :!: :D

No wisz każdy ma prawo kibicować komu chce. ja choć jestem z tarnowa to nie kbicuje unii tarnów czy Tarnovii:):") o ile wam te nazwy coś mówią:):). Kibic z Włoch mógłby sie równoznacznie dziwić czemu kibicuje Juventusowi a nie klubowi z Polski. Odpowiedź jest prosta , każdy ma swój gust. A po za tym nie lubie podziałów że np kibice osobnej drużyny są tacy i owacy. WSZYSCY kibice powinii sie przynajmniej szanować i być TOLERANCYJNI. Choć nie ukrywam że gdy widze kibica np manchesteru , albo interu to niedobrze mi sie robi :D :D , ale... tolerancja przede wszystkim :D .
dobra, dobra niech ci będzie z tą toleracją, ale dla mnie i tak to jest nienormalne. A wracając do tematu to Łęczna nieźle gra, ale mistrzem i tak będzie LEGIA, a Górnik może być drugi, a trzeci Świt hehehe :D

tia hehe górnik 2 a świt 3 , dobre:). dorzuce na 4 miejsce górnik polkowice:).


ForzaInter

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 80
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2003, 12:02

No w sumie to sie ciesze, bo po pierwsze Groclin traci punkty :-D , a po drugie nie smuci juz tak remis Legi z Gornikiem Leczna! :-D :D


Forza Ragazzi Fateci Sogniare
Inter Campeone
Obrazek
miloo7

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 czerwca 2003
Posty: 185
Rejestracja: 12 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2003, 13:40

jestem w szoku i wcale nielekim myslałem ze groclin bedzie długo niepokonany a tu takia niespodzianka no to naprawde szok


ODPOWIEDZ