Vieri woli do Chelsea!

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
JUVEFANE_10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2003
Posty: 555
Rejestracja: 12 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2003, 12:52

Włoski napastnik Interu Mediolan Christian Vieri ostro zareagował na wieść, że Hernan Crespo ma odejść z włoskiego klubu do Chelsea Londyn.

Inter podobno zgodził się na sprzedanie 28-letniego napastnika za 25,7 miliona euro. To o 0,3 mln mniej niż Inter zapłacił za niego rok temu Lazio.

Nerwowo zareagował na wiadomość o prawdopodobnym sprzedaniu Crespo, jego kolega z linii ataku Christian Vieri. - Wolę żeby klub sprzedał mnie, niż Hernana - powiedział. - Co ja tu robię? Zostaję żeby po raz kolejny zająć drugie, albo trzecie miejsce? Zamiast się wzmacniać, znowu się osłabiamy - dodaje piłkarz.


JESTEM OSZUSTEM
Rasi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 461
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2003, 16:46

Buahahaha :D . Jeśli on tak naprawde powiedział to kara go nie minie. Tak samo jak niedawno Toldo powiedział prawde (może z jadny wyjatkiem :niesadze żeby Inter był wyżej niż 4 miejsce :D ). Biedny Inter z taka polityką transferową daleko nie zajadą. Nie dziwie się Vieremu, że tez by chciał odejść. Może do Juve ? :wink:


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2003, 16:50

jeżeli tam jest już tak ostro, a Vieri chce odejśc i chce zdobyć mistrzostwo, a juve szuka napastnika i mają pieniądze, to chyba już każdy wie do czego zmieżam. Powinni wyłożyć troche więcej pieniędzy i zamiast Klose kupiś Vieri'ego!!


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2003, 17:32

No coz to Inter nie Juve, tam nie ma wspanialej i milej atmosfery :D :D Ale powaznie nie dziwie sie Vieriemu chcac cos osiagnac powiini sie wzmacniac a oni sprzedaja jednego ze swoich najlepszych graczy. Ale to naszczescie problem cupera nie Lippiego.
Ostatnio zmieniony 24 sierpnia 2003, 15:51 przez juveluck, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2003, 17:45

No właśnie marnuje się w Interze najlepjej jagby z tamtąd odszedł. Bo mozna powiedziec, żę Cuper rozwalił Inter(emocjonalnie). Tak samo Moratti . Cos podobnego do Barcelony :wink: . Najlepjej jak rozwiązę kontrakt z Interem i przejdzie do Juventusu. Potem Rome zdegradują i wiadomo Totti wybierze Juve. I to w nastepnym sezonie :!: Ale może i w tym :twisted: I potem bedą mowić w więksozści klubów z Europy i Świata: "Dobra nie ma co wydwac na bilety aby zgrać z Juve i tak czołg "marzeń" Totti-Vieri-Del Piero- Nedved demolują wszystkich lepjej sie nie upokarzajmy udajmy, że mamy zkażenie. Ty a może zpłacimy im dwa miliardy abyśmy przegrali tylko 2000:0 w końcu byśmy byli lepsi od Realu oni w koncu przegrali 50:0, no i od Chelsea,Barcelony,Mnu,Arsenalu,Deportivo,Bayernu Maonachium. Już njie pamietam ile przegrali ile to bnyło miliard dwa dobra nie chce mi sie liczyć nie umiem do tylu"-0 działacze innych klubow. :D


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
Olszan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 942
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2003, 19:56

Nie dziwie sie Vieremu ciekawe kiedy mu sie kontrakt kończy wtedy by mógł za darmo przejść do Juventusu


Zawsze Wierni ! ! !
Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1227
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2003, 22:25

I z kim Juve bedzie walczyło o mistrza Włoch znowu bedzie bezkonkuręcyjne ale ja sie nie ciesze że Crespo przechodzi do chealse wole zeby grał we włoszech i pokazywał że dzieki takiemu zawodnikowi jak on liga Włoska wedlug mnie jest najlepsza na świecie.A w dodatku nie wiadomo jak sprawdzi sie w Anglii!!??


Reggie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 621
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2003, 22:54

Dobrze mówi, ja też bym się wkurzał, to z kim ma on grać jak sprzedadzą Crespo, przecież sam nie strzeli wczystkich goli.


"Ludzie wybierają najczęściej rozwiązania pośrednie, które są najgorsze ze wszystkich, a to dlatego, że nie potrafią być ani całkiem źli, ani całkiem dobrzy." Niccolò Machiavelli
Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2003, 00:27

Rysiek pisze:Dobrze mówi, ja też bym się wkurzał, to z kim ma on grać jak sprzedadzą Crespo, przecież sam nie strzeli wczystkich goli.
Dokładnie - w końcu to głównie właśnie Crespo stanowił w zeszłym sezonie o sile napadu Interu


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2003, 00:39

Johnny777 pisze:
Rysiek pisze:Dobrze mówi, ja też bym się wkurzał, to z kim ma on grać jak sprzedadzą Crespo, przecież sam nie strzeli wczystkich goli.
Dokładnie - w końcu to głównie właśnie Crespo stanowił w zeszłym sezonie o sile napadu Interu
Tu sie nie moge zgodzic. Wkoncu to Vier byl krole strzelcow Serie A, nie Crespo. On rowniez strzelal dla nich wiele bramek, zwlaszcza w LM, ale jednak to Vieri byl i bedzie ich najlepszy strzelec


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2003, 00:56

juveluck pisze:
Johnny777 pisze:
Rysiek pisze:Dobrze mówi, ja też bym się wkurzał, to z kim ma on grać jak sprzedadzą Crespo, przecież sam nie strzeli wczystkich goli.
Dokładnie - w końcu to głównie właśnie Crespo stanowił w zeszłym sezonie o sile napadu Interu
Tu sie nie moge zgodzic. Wkoncu to Vier byl krole strzelcow Serie A, nie Crespo. On rowniez strzelal dla nich wiele bramek, zwlaszcza w LM, ale jednak to Vieri byl i bedzie ich najlepszy strzelec
No fakt - masz rację. Co nie zmienia faktu że w Interze się bur.. zrobił a nie dobry zespół na miarę walki o scudetto :D


BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2003, 12:15

Mnie bardzo ździwiła ta wypowiedź..Nie jestem oczywiscie fanem Interu,ale myśle,że taki piłkarz jak Vieri nie powinien poddawać się przed rospoczęciem sezonu.W ataku obok Vieriego może przecież grac młody Martins,ktory niedługo może stac się na prawde świetnym napastnikiem.


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2003, 19:50

Nie sadze żeby po odejsciu Crespo Inter cos jeszcze osiagnal. Szkoda kolejny gracz opuszcza Włochy i to naprawde dobry pilkarz. :( :evil:


Reggie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 621
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2003, 20:29

Podobno już decyzja zapadła i Crespo przechodzi do Chelsea


"Ludzie wybierają najczęściej rozwiązania pośrednie, które są najgorsze ze wszystkich, a to dlatego, że nie potrafią być ani całkiem źli, ani całkiem dobrzy." Niccolò Machiavelli
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8864
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2003, 21:13

W sumie to się Vieriemu niedziwię. Przywiązał się do Crespo, dobrze grało im sie razem w ataku(z wyjątkiem tamtego sezonu bo mineli się kontuzjami) i ma prawo czuć się rozgoryczony. Mnie tam kłopoty Interu nieobchodzą ale szkoda mi ich. Walczą o scudetto cały czas przegrywają(JUVE jest za dobre 8) :D ) a tu takie osłabienia. W tym sezonie nic niezwojują.


Obrazek
ODPOWIEDZ