Uche poskarżył się FIFIE!

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
bartol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2003
Posty: 126
Rejestracja: 28 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2003, 08:23

Kalu Uche chce rozwiązać konflikt z Wisłą z pomocą FIFY. To niby piłkarska federacja ma rozstrzygnąć, czy zawieszenie zawodnika było słuszne.
Jak dla mnie to Uche przegiął. Już nie pamięta ile zawdzięcza Wiśle. Gdyby nie ona to do dziś biegałby po stepach Nigerii bez butów.


JUVE RULLEZ!!!
Obrazek
Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2003, 08:59

Skarżypyta;):). a niech idzie w diabli , już i tak nie zagra dla Wisły , a szkoda. Poczuł większą kasiore. Ale jego wola.


juve21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2003
Posty: 599
Rejestracja: 26 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2003, 09:55

No cóz taka wola zawodnika.Ciekawi mnie jednak czy rzeczywiście Kalu ma rację i klauzula w jego kontrakcie jest prawdziwa.Chodzi mi o to czy rzeczywiście ten zawodnik miał prawo odejść gdy zgłosi sie klub który zapłaci 1,5 Mln Euro.Jeśli by tak bylo to stoje po stronie Kalu.Spójrzmy wprawdzie w oczy ,czy to on zawdzięcza dużo Wiśle ,czy może Wisła mu więcej.Gdyby nie Kalu to nie byłoby ubiegłorocznych sukcesów w pucharze UEFA.Każdy zawodnik marzy aby grać w wielkim Ajaksie ,więc ja mu sie wcale nie dziwie że on pragnie wyjechać ze skorumpowanej polskiej ligi.


Zawsze i wszędzie Juve w moim sercu będzie
kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2003, 09:55

byle Wisła coś dostała za tego piłkarza, bo już na pewno nie będzie grał dla wisły


Notch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 107
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2003, 10:23

Uche jest niewdziecznikiem to jedno, ale Wisla zachowuje sie jeszcze gorzej od Pilkarza. Pan Basalaj to teraz typowy pies ogrodnika sam nie zje i innym nie da ^^. Ja bym go puscil za sporo kasiore i kupil sobie Camoranesiego albo wymienil z Interem za Van der Meyde :D


stahoo pisze: To naprawdę mądra wypowiedź!
No baa
ForzaInter

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 80
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2003, 10:31

Mnie to sie wydaje ze on poszedl do FIFA bo mial w kontrakcie wlasnie taka klauzule, ze jesli ktos bedzie go chcial kupic za 1,5 mln euro to moze odejsc. Wilsa ta klauzule olala i zostawila go w klubie. Ja od poczatku bylem w tej sprawie po stronie Kalu i mysle ze Wisla jest tu winna!


Forza Ragazzi Fateci Sogniare
Inter Campeone
Obrazek
bartol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2003
Posty: 126
Rejestracja: 28 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2003, 11:05

juve20 pisze:Każdy zawodnik marzy aby grać w wielkim Ajaksie ,więc ja mu sie wcale nie dziwie że on pragnie wyjechać ze skorumpowanej polskiej ligi.
kurcze! trudno się z Tobą nie zgodzić.


JUVE RULLEZ!!!
Obrazek
Olszan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 942
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2003, 12:01

Przegłeś pałe Uche Poskarżenie się fifie napewno nie wyjdzie ci na dobre


Zawsze Wierni ! ! !
daj5stuff

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 sierpnia 2003
Posty: 138
Rejestracja: 05 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2003, 08:31

Eeeee ten Uche to mnie zaczyna juz denerwowac. Mysli ze kim jest kurde wielkim pilarzem?? Do Ajaxu sie chce-kolejny przyklad pilkarza ktoremu woda sodowa uderzyla do glowy. A FIFA mu i tak nie pomoze :D


Reggie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 621
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2003, 08:50

No cóż Wisła zamknęła mu drogę na zachód, tak to może za 2 lata grałby np.: w Deportivo albo PSG, a tak kibluje w zawieszeniu. :?
Nie może grać więc zaczął kablować.


"Ludzie wybierają najczęściej rozwiązania pośrednie, które są najgorsze ze wszystkich, a to dlatego, że nie potrafią być ani całkiem źli, ani całkiem dobrzy." Niccolò Machiavelli
RUDI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 maja 2003
Posty: 270
Rejestracja: 27 maja 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2003, 10:41

A neich spada do tego Ajaxu nawet za darmo i sie udlawi ta kasiora


FORZA JUVE
Chmura

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2003
Posty: 93
Rejestracja: 24 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2003, 01:11

Szkoda że kolejnemu dobrze zapowiadajacemu sie piłkarzowi odpija szajba. Teraz pograłby sobie jeszce w wisle, może nawet w lidze mistrzow, nabrałby wiekszego doswiadczenia i ogrania i za sezon wyladowal by w jeszce silniejsze lidze. A tak to jest zawieszony, co mu moze wyjsc tylko na złe. Przeciez w takich sytuacjach zawodnicy tylko tracili, mimo gdy fifa nawet wzieł ich strone.


Juve Rulezzzzzzzzzzzzzz!!!!!!!!!!!
East Side Is The Best !!!
Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2003, 01:06

Trochę mi to przypomina sytuację jak mały chłopczyk nie otrafi sobie poradzić z kolegą na podwórku to zaraz straszy go swoim starszym bratem.. :wink: Uche jest coś Wiśle winien a niestety o tym zapomniał - szkoda, bo po dzisiejszym przegranym meczu prezes pewno inaczej odniósłby się do sprawy. A jakby dzięki niemu udało się awansować to kontrakt może byłby do lepszego klubu niż Ajax? Ale to tylko moje gdybanie.... :wink:


JuveQL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2003
Posty: 539
Rejestracja: 10 marca 2003

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2003, 22:54

A ja mam nadzieje ze Uche przejdzie do Ajaxu i calkowicie zrujnuje sobie kariere. Chcialbym aby wogole tam nie gral, zeby nie miescil sie nawet na lawke rezerwowych. Moze to by go czegos nauczylo!!! :evil:
:evil: :evil:


Rasi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 461
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2003, 23:08

Znowu bambus w roli głownej !!! Coś mi się Afrykańskie "gwiazdy" coraz mniej podobają. Oli olewa reprezentacje, Makelele strajkuje w Madrycie, Davids kręci z kontraktem bo poczuł kase w Londynie no i teraz Uche. Gdyby go Henio Kasperczak nie wypatrzył to kopałby by piłke w jakimś zadupiu a występachw pucharach mógłby tylko snić !!! Miał szczęście, że trafił do Wisły. Dzięki niej miał szanse pokazania się w Eurpie. Rozumiem jego chęć zaistnienia w dużym klubie ale zastanówmy się: wiedział, że w tym roku Wisła będzie walczyła o LM. Jeśli by się nie zakwalifikowała to mógłby zgłaszać chęć odejścia. Lecz gdybyb Wisełka awansowała miałby szanse pokazać się największym klubom na starym kontynęcie !!!
W końcu tylko w rozgrywkach grupowych miałby szanse pokazać sie w 6 meczach. A wtedy może zgłosiłby sie po niego jakiś NAPRAWDE wielki klub ?
A może właśnie w tym problem? Może Uche wie, że w tym sezonie nie złapie już takiej formy jak rok temu? I się boi, że ci z Amsterdamu zrezygnują?


ODPOWIEDZ