co myślicie o Groclinie?

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2003, 20:07

ja myślie że w Pucharze UEFA nie zajdą daleko ale w przyszłym sezonie będą naprawde mocni


daj5stuff

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 sierpnia 2003
Posty: 138
Rejestracja: 05 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2003, 20:21

Myślę że w przyszłym sezonie zagrożą Wiśle i kto wie czy nie zdobędą mistrzostwa :)


JUVEJAH90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 czerwca 2003
Posty: 121
Rejestracja: 23 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2003, 20:36

Myślę że są jednym z kandydatów do tytułu.(Oczywiście nie PU :wink: )


Czy jestem prawdziwym kibicem? Trudne pytanie...Myślę że niedokońca:(
Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2003, 20:44

Groclin to według mnie taki wiejski klubik w który ktoś wpompował kupę kasy i teraz liczy na kokosy. A jak (daj Panie Boże! ;)) się coś w tym sezonie nie uda - to się rozleci w pył, a w następnym sezonie cóż....spadek.... :twisted:
Oczywiście nie mam nic do ludzi którzy im kibicują, chodzi mi tylko o takie sztuczne tworzenie klubów bez tradycji....Ale cóż - przepraszam jeśli ktoś się poczuł urażony.. :wink:


IGI

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 594
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2003, 20:48

Groclin to mo ulubiony polski klub, wedłóg mnie mają silniejszy skład od Wisły... Gdyby ktoś jeszcze umiał to poukładać ( Ktoś taki jak Kasperczak ). Martwi trochę fakt, że w takiej drużynie nie ma zespołu rezerw...


Obrazek
Mania

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2003
Posty: 383
Rejestracja: 17 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2003, 20:51

Groclin to według mnie taki wiejski klubik w który ktoś wpompował kupę kasy i teraz liczy na kokosy. A jak (daj Panie Boże! ) się coś w tym sezonie nie uda - to się rozleci w pył, a w następnym sezonie cóż....spadek....
Oczywiście nie mam nic do ludzi którzy im kibicują, chodzi mi tylko o takie sztuczne tworzenie klubów bez tradycji....Ale cóż - przepraszam jeśli ktoś się poczuł urażony..
Jeżeli kluby z tradycją nie robią nic żeby tą tradycję podtrzymać, musi się w końcu pojawić coś nowego, coś z ambicjami. Jestem pewna że w tym sezonie spokojnie dadzą sobie radę z Wisłą Kraków, a potem- jeśli nie zaczną sprzedawać zawodników (jak wiadomo kto...) to kto wie, może Europa :D :?:

Agnieszka


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8864
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2003, 22:11

Groclin? Niewątpliwie wielkie odkrycie. Dobry poukładany zespół. W lidze napewno będzie walczył z wisłą o koronę mistrza w pucharach zobaczymy narazie jest calkiem dobrze...


Obrazek
Peja48

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 575
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2003, 22:27

w Polsce NR 1 jest WISŁA a to dzięki zeszłorocznej edycji Pucharu Uefa
na miejscu 2 jest LEGIA zawsze tak było Groclin jest 3 ale może zagrozić Wiśle i Legii ale spojrzeć na budżet klubu z Grodziska Wielkopolskiego aż ciarki przexchodzą


Solo Grazie Grande Forza Juve :D :8
Ironek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2003
Posty: 880
Rejestracja: 31 lipca 2003

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2003, 22:36

Dlaczego będzie walczył z wisłą przecież walka będzie pomiędzy groclinem, LEGIĄ i ....ŚWITEM :D


wojtek123

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 42
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2003, 22:42

Johnny777 pisze:Groclin to według mnie taki wiejski klubik w który ktoś wpompował kupę kasy i teraz liczy na kokosy. A jak (daj Panie Boże! ;)) się coś w tym sezonie nie uda - to się rozleci w pył, a w następnym sezonie cóż....spadek.... :twisted:
Oczywiście nie mam nic do ludzi którzy im kibicują, chodzi mi tylko o takie sztuczne tworzenie klubów bez tradycji....Ale cóż - przepraszam jeśli ktoś się poczuł urażony.. :wink:
Widzę, że słabo się orientujesz w tym, co się dzieje w polskiej lidze. Prezes Groclinu pan Drzymała już od kilku ładnych lat stara się zbudować w Grodzisku mocny klub. I wcale nie pompuje w niego kupy kasy. Drodzy zawodnicy, jakich kupił, to chyba tylko Niedzielan i Moskała. Jestem pewien, że nawet jeśli nie wszystko pójdzie po jego myśli nie przestanie inwestować w ten "wiejski klubik" jak nazwałeś Dyskobolię. A jeśli nawet klub z Grodziska nie ma tradycji to co. Obecni piłkarze ją stworzą.
A co do możliwości Grodziszczan, to według mnie stanowią obecnie drugą, po Wiśle, siłę piłkarską w naszym kraju. Mają wielu młodych, perspektywicznych piłkarzy, dobrego trenera (żałuję, że odszedł "Bobo" Kaczmarek) oraz mądrego prezesa, który zadbał o świetną organizację klubu. Według mnie tegoroczna przygoda Grodziszczan z europejskimi pucharami nie będzie ostatnią. Jestem pewien, że będą rokrocznie tam występować.


Respekt dla Vittoria! Zawsze będziemy o Tobie pamiętać!
Piłka nożna to taki sport, w którym po boisku biega 22 zawodników a i tak zawsze wygrywa Juventus!
Obywatelu posłowie piją za twoje!
Mario_166

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2003
Posty: 244
Rejestracja: 24 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2003, 23:10

Ja kibicuje Legii ale gra Groklinu mi sie ppodoba zgadzam sie w Pucharze UEFA nic nie zwojuja ale w liodze mogo pokonac Legie i Wisle i wedlug mnie terzuy zespoly zamia podium :)


Notch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 107
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2003, 23:13

Jak to Dyskobolia klubem bez tradycji? Mozna powiedziec ze bez tradycji jest Szczakowianka czy Swit Nowy dwor, ale Dyskobolia? Mimo ze ten klub gra w ekstraklasie od niedawna to nie znaczy ze jest bez tradycji. Jest to juz starszy klub, ktory co prawna w przeszlosci nigdy nic wielkiego nie osiagnal ale jest byl i bedzie(cos jak Arka Gdynia, czy Flota Swinouscie). A ze znalazl sie sponsor to juz szczesliwy przypadek i zycze temu klubowi by nie skonczyl jak moja ukochana Pogon, ktora miala dobrego sponsora, ale nie dogadali sie z miastem w sprawie dzialeczek z buraczkami wokolo stadnionu. Ale pan Drzymala jest chyba bardziej zaradnym czlowiek od pana Bekdasa i sponsoruje klub dla reklamy i dla samego futbolu a nie dla terenow wokol statnionu. Groclin jest dobrym klubem z ambicjami i w tym sezonie powinni zajsc daleko (przewiduje cwiercfinal PU i mistrzostwo polski). Bo juz niestety Wisla nie jest taka silna(ktora w porownaniu z Cracovia jest wiejskim klubem bez tradysji).


Uff ale sie napisalem ^^


stahoo pisze: To naprawdę mądra wypowiedź!
No baa
Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2003, 02:13

A napiszę..co tam.. :D Polską ligę obserwuję już długie lata i jakoś nie sądzę aby Groclin zaistniał jako coś więcej niż "meteor"...ale nie mam patentu na prawdę :D W pucharach to ja bym się tym jedynym jak dotychczas występem nie zachwycał, bo poza bramkami to niczym specjalnym się grodziszczanie nie wykazali. A w lidze...cóż - na polskie warunki skład mają obiecujący, ale ileż razy tak było że montowano "dream team" a potem wychodziło z tego polskie dno....Więc poczekałbym z fetowaniem mistrza Polski w Grodzisku do końca sezonu, bo ja nie sądzę aby wygrali ligę.
A tradycje...życzę im aby obecni piłkarze ją stworzyli bo klubów typu Wronki czy Świt..to cóz ...nie skomentuję bo mi się znowu oberwie.... :D


Reggie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 621
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2003, 04:53

Widziałem tylko jeden ich mecz i naprawde mi zaimponowali (oczywiście nie tak jak Juve) myślę że to będzie mistrz kraju a w UEFA odpadną 1/16


"Ludzie wybierają najczęściej rozwiązania pośrednie, które są najgorsze ze wszystkich, a to dlatego, że nie potrafią być ani całkiem źli, ani całkiem dobrzy." Niccolò Machiavelli
Rybeq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 597
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2003, 07:24

Notch pisze:Jak to Dyskobolia klubem bez tradycji?
Tak to. Tradycję to mają starsze zasłużone kluby. Groclin dopiero pnie się na szczyt.


[']rybeq[']
20.II.2003-3.III.2005
cos sie konczy, cos sie zaczyna.
ODPOWIEDZ