Killy Gonzalez!!

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
ForzaInter

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 80
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2003, 10:52

Jak sie dowiaduje Inter jest bliski pozyskania napastnika Valenci - Killego Gonzaleza. Z zawodnikiem jest juz wszystko ustalone i zostaje jeszcze klub. Chcialbym poznac wasze opinie na temat tego zawodnika(jezeli chce wam sie komentowac). Ja osobiscie uwazam ze to doby zawodnik. Mozna nawet powiedziec bardzo dobry. :-D :-D


Forza Ragazzi Fateci Sogniare
Inter Campeone
Obrazek
RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2003, 10:59

Wszystko cacy, tylko że to jest pokój o JUVE!!!, a nie o wszystkich transferach świata. Ale rozumiem cie. Mi też sie zdażało :)

A co do Kilego (czy jak to sie pisze), to chyba dobry napastnik, ale ja bym sie zastanawiał czy ten transfer nie ma związku z Crespo i Chelsey :twisted:


srali muszki będzie wiosna
Rasi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 461
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2003, 11:03

Też mi sie wydaje, że może to oznaczać odejście Crespo do Chelsea.
Zawodnik dobry ale do Crespo mu daleko. Jeśli ma byś on jego następcą to Inter raczej na tym straci.


Notch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 107
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2003, 11:06

Jezeli strzela gole w duzej ilosci to bedzie chyba lepszy od Crespo. On ostatniego sezonu nie mogl zaliczyc do dobrych. Tak mi sie zdaje, ale moze to ma zwiazek z taktyka Cupera, ktory zrobil z Crespo podajacego?


stahoo pisze: To naprawdę mądra wypowiedź!
No baa
Alex

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2002
Posty: 81
Rejestracja: 23 listopada 2002

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2003, 11:17

Według mnie to zła wiadomość, ponieważ Inter ma dużo dobrych napastników: Vieri, Cerspo, Kallon, Martins, Recoba no i Kily. Wydaje mi się, że Mediolan opuści Crespo( zawodnik, którego najbardziej cenię w Interze obok Coco).


ForzaInter

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 80
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2003, 11:24

A propo odejsci Crespo. Nie jest to do konca przesadzone. Crespo mowi ze podoba mu sie w Interze i chcialby tu zostac, ale mowi ze tak samo bylo z Parma, ze mu sie tam podobalo a 10 minut pozniej byl w samolocie do Mediolanu. No coz pewnie gdy przyjdzie Killy to odejdzie Crespo. CHociaz to troche dziwne bo Killy w wywiadzie powiedzial ze chcialby dolaczyc do reszty argentynczykow. Nie bylbym tak pochopny z decyzjami ze Inter straci na tym transferze i odejsciu Crespo(lubie go; dobry jest) bo nie widomo do konca jak bedzie gral Killy.


Forza Ragazzi Fateci Sogniare
Inter Campeone
Obrazek
Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2003, 11:36

Szczerze powiedziawszy gra Kileyego mi się za bardzo nie podoba. Ostatnio specjalnie obejzalem kilka sparingó i powtorek meczow z sezonu Valencii. I naprawde nie grał jakoś wspaniale. A tak wogoole mowicie, żę Killy to napastnik,a w wiekszości meczów w Valenicii grał na prawym skrzydle zminiając się z Vicente. Ale nie rozumiem po co on Interowi :?: :? Przeciez maja wiele lepszych napastnikow od niego. I do tego na prawym skrzydle mają kapitalnie grajacego Luciano(wiem bo oglądałem kilka jego meczu,a ostatnie to jak grał w pucharze Tim). Ja uwazam, że on nie jest w żadnym stopniu potrzebny Interowi, może tylko do grzania ławy i podawania piłek(z tymi pilkami to taki zarcik :lol: ) :wink:


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
RUDI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 maja 2003
Posty: 270
Rejestracja: 27 maja 2003

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2003, 11:51

Kily kiedys gral wiele lepiej . Teraz jest o wiele slabszy. A jego transfer to Interu bedzie napewno powiazony z odejsciem jednego z z napastinkow druzyny z Mediolanu


FORZA JUVE
Gianluigi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 226
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2003, 12:02

Po pierwsze jak powiedzial Alexxx to on jest prawym pomocnikiem ,a nie napastnikiem . Po drugie Moratti widac ze wziąl sobie do serca to co mowili po sezonie ze brakuje im skrzydlowym , bo teraz kupil samych skrzydłowych prawie :-D .Po trzecie to będzie duze wzmocnienie dla Interu ,ale i tak nie pomoze on w walce z Juventusem .Wg. Tribafootball jest on na 80 % pilkarzem Interu.


Sempre a Solamente Juventus!!!
Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2003, 12:16

ForzaInter pisze: Crespo mowi ze podoba mu sie w Interze i chcialby tu zostac, ale mowi ze tak samo bylo z Parma, ze mu sie tam podobalo a 10 minut pozniej byl w samolocie do Mediolanu.
Po drodze grał jeszcze w Lazio. Kolejny przecietniak. No coż ktos musi plakać. Akurat padlo na Kily'ego!


Ironek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2003
Posty: 880
Rejestracja: 31 lipca 2003

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2003, 12:17

RadeKas pisze:
A co do Kilego (czy jak to sie pisze), to chyba dobry napastnik :twisted:
Gonzales to raczej lewy, ofensywny pomocnik, a nie napastnik.
Ja powiem tak kiedy CUPER ternował Valencię był jednym z moich ulubionych trenerów i moim zdaniem Valencia wtdey zasłóżyła na zwycięstwo w LM, a mieli pecha i wtedy KILLY był jednym z najlepszych zawodników Valencii, później po odejściu CUPERA(teraz już go prawie nie lubie) KILLY złapał poważną kontuzję i jak na razie nie jest jeszcze w swojej szczytowej formie, ale uważam, że to dobry zakup, chociaż wątpie żeby w interze złapał formę, bo piłkarze VALENCII (nie wiem dlaczego) marnują się w e włoszech np. Mendieta, Claudio Lopez(no teraz już jest w formie). :D


ODPOWIEDZ