Juve i HIV!

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
bartol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2003
Posty: 126
Rejestracja: 28 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2003, 08:23

Po przeczytaniu tego tekstu kopara mi opadła. Wiem że to tylko insynuacje, ale trzeci akapit mnie szokuje!!! Przecież w Turynie nie ma wielu drużyn!!! Cytuję Gazetę Wyborczą:
"Napięcia nie udało się też uniknąć wśród mistrzów kraju, ulubieńców Włochów i Włoszek, piłkarzy Juventusu. Raban podniósł się, kiedy lekarz drużyny Riccardo Agricola zlecił zawodnikom wykonanie testu na obecność wirusa HIV. Broniąc się przed atakami, Agricola złożył oświadczenie: ?Znam przypadek seropozytywnego piłkarza, który grał w jednej z drużyn na południu. Przypuszczam, że są inni?. Piłkarz (nazwany umownie ?Bomberem?) pozostał anonimowy. Wiadomo, że przyjechał do Włoch latem 1999 roku, a wyjechał parę miesięcy temu, grał w kadrze swojego kraju, cenionej na rynku międzynarodowym (strzelił parę bramek), ma raczej egzotyczną urodę (?oczy o kolorze smoły?) i jest dobrze zbudowany (190 cm, 90 kg, ?koszulka XL opina go niczym body?).

Po raz pierwszy zaczęto mówić o przypadkach AIDS wśród piłkarzy włoskich w 1996 roku, kiedy w wieku 38 lat zmarł były bramkarz Napoli (z zespołu Maradony) Giuliano Giuliani. Ale temat zawodników z wirusem HIV wciąż pozostaje tabu: jeden z nich został odesłany przez ?zespół z północy? do domu, inny leczył się przez dłuższy czas za granicą.

Wielu tłumaczy przypadki HIV wśród piłkarzy praktykami homoseksualnymi. Niektórzy nazywają wręcz piłkę nożną sportem ?homoseksualnym?. Sami mężczyźni - na boisku, w szatni, na zgrupowaniach. Zawodnicy, którzy całują się, dotykają, poklepują, obejmują. Epatują fryzurami, biżuterią... Franco Grillini, prezes honorowy włoskiego towarzystwa Arcigay, przekonuje jednak, że prawdziwym problemem wśród piłkarzy nie są stosunki homoseksualne, ale niebezpieczne zabawy z prostytutkami. Tiziana Maritano, była właścicielka agencji Viva Lain z Turynu, potwierdza: ?Prawie żaden ze sportowców, którzy odwiedzali moje dziewczyny, nie używał prezerwatywy. Nawet podczas orgii?. "


Ironek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2003
Posty: 880
Rejestracja: 31 lipca 2003

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2003, 08:50

Jakaś gów..na plota, a gazeta wyborcza to jest głupi brukowiec, ale nie gorszy od PS- bo to jest wogóle siano!!! :D


RUDI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 maja 2003
Posty: 270
Rejestracja: 27 maja 2003

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2003, 09:59

Marcin-IRONEK pisze:Jakaś gów..na plota, a gazeta wyborcza to jest głupi brukowiec, ale nie gorszy od PS- bo to jest wogóle siano!!! :D
Nie maja co pisac w wakacje to glupoty wymyslaja z reszta oni sie tak znaja na sporcie jak ja na chodowli burakow cukrowych ( z wyjatkiem pana Lipinskiego ,ktory czase mda jaksi artykul)


FORZA JUVE
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8864
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2003, 12:11

Hehehe do pośmiania to ten tekst jest dovry ale nic modręgo niewnosi do głowy czytelnika :evil: To jakiś nonsens. Lepiej pozostwić to bezkomentarza :?


Obrazek
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2003, 13:35

Przeciez to ze kilku naszych pilkarzy korzystalo z uslog prostytutek zostalo udowodnione. Skoro wiec istnieje mozliwosc ze ktorys z graczy ma HIV(watpie ale, skora sa potwierdzone przypadki) to moim zdaniem nalezy taka kontrole przeprowadzic. A tak wogole moge wiedziec z jaka data jest ta wyborcza z tym artykolem :?: :?:


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2003, 13:48

Ja bym się przeraział gdyby ktoryś zawodnika miał Hiva.Ale mam nadzieje , że tak nie będzie.Lepjej nie mowmy o tym temacie :evil: :evil: :evil: :?


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
JUVEJAH90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 czerwca 2003
Posty: 121
Rejestracja: 23 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2003, 14:07

EEEEEEEEE, takie texty są tyulko po to aby wzbudzić sensancje.nie jest to nikomu potrzebne


Czy jestem prawdziwym kibicem? Trudne pytanie...Myślę że niedokońca:(
Mania

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2003
Posty: 383
Rejestracja: 17 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2003, 17:16

Hmm... moje zdanie na temat złapania hiva podczas kontaktu z prostytutką (czy w skrajnych sytuacjach- podczas używania nieczystej igły) jest proste: "gdyby kózka nie skakała itd..." Mam więc nadzieję że jeśli już ktoś z Juve będzie się zadawał z prostytutką to skorzystka z prezerwatywy... :roll:

Czy Inzaghi nie jest przypadkiem gejem? On wygląda trochę jakby był na coś chory...

Agnieszka


RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2003, 17:30

juveluck to jest w dzisiejszej Gazecie Wyborczej. Artykuł nazywa sie arivederczi Roma(pisze tak jak czytam). Tam jest o oszustwie Rom, o tym HIV i o Kaddafim.


srali muszki będzie wiosna
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8864
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2003, 20:11

a_gu_nia pisze: Czy Inzaghi nie jest przypadkiem gejem? On wygląda trochę jakby był na coś chory...

Agnieszka
Nie nie, w Bravo Sport kiedyś nzwali go ,,Idolem kobiet'' :D To jest gazeta niema co :wink:


Obrazek
Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2003, 01:57

Artykuł "szmatławy", ale nie wiem czemu w nim się tak skupili nad tym żeby zawodnicy robili testy na HIV. Przecież zdażyc się może jakiś brutalniejszy faul typu rozcięty łuk brwiowy i kontakt z zakażoną krwią gotowy..Cóż, lekarza obowiazuję tajemnica lekarska, ale dla bezpieczeństwa na boisku powinien o tym wiedzeć.


Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2003, 13:05

Ktoś koniecznie szuka sensacji. Nie majac pojecia o futbolu. Ja bym tą gazete po prostu wyrzucił. Nie wiem kto kupuje wyborcza. To jest dopiero szmatławiec.


Reggie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 621
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2003, 15:39

Piłka nożna sportem homoseksualnym???
Jakieś uściski i poklepywania??
Przecież to niedorzeczne i śmieszne, a co robią siatkarze?
A ta właścicielka burdelu sprawdzała każdego sportowca czy wziął gumkę.
:-D :-D :-D


"Ludzie wybierają najczęściej rozwiązania pośrednie, które są najgorsze ze wszystkich, a to dlatego, że nie potrafią być ani całkiem źli, ani całkiem dobrzy." Niccolò Machiavelli
daj5stuff

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 sierpnia 2003
Posty: 138
Rejestracja: 05 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2003, 21:04

Eeeee....zatkało mnie... Kto wymyśla takie głupoty... I z tą szefową burdelu co wie że żaden z piłkarzy nie używa prezerwatyw ŻAŁOSNE!!!


ralf

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 29
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2003, 21:13

Hehehe do pośmiania to ten tekst jest dovry ale nic modręgo niewnosi do głowy czytelnika To jakiś nonsens.


ODPOWIEDZ