Ekstraklasa 2011/2012

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ

Kto zostanie mistrzem w sezonie 2011/2012?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2012, 16:23

jareckijuve pisze:
it doesn't matter pisze:
Szybciej zrobia fuzje z Termalicą, o ktorej to fuzji zaczyna sie mowic coraz glosniej :twisted:
Fuzja Termalicy i Cracovi?
Nie. Termalici i Legii. :roll:

Tak, tak Niecieczy i Cracovii. Termalica nie ma stadionu na Ekstraklase... ale co z tego wyjdzie... kij wie.


Obrazek
jareckijuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2008
Posty: 105
Rejestracja: 26 lipca 2008

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2012, 16:39

Niby w najlepszej sytuacji jest Piast - atut własnego boiska, no ale zobaczymy jak będzie po ostatniej kolejce, bo co najmniej 4-5 zespołów z pierwszej ligi ma szanse na awans.


Z Juventusem od 2004 roku!
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2012, 22:21

Jaki piękny wynik Legii, mecz taki sobie, przez 90 minut wyglądał tak samo, Legia ciśnie (chociaż nic z tego za bradzo nie wynikało) a Lech się broni. Bardzo mnie ten wynik cieszy bo Ruch nadal ma szanse na majstra, wiem że w CL lepiej poradzi sobie Legia ale nic mnie to nie obchodzi :lol: Jeszcze jest Śląsk, ale nam się zrobiła "końcuffka" w naszej rodzimej ekstraklasie.
RUCH RUCH HKS!


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2012, 16:22

Jak czytam tego typu rzeczy to zastanawiam się, czy tacy ludzie mają syf we łbach odziedziczony po kimś, czy to nabyte?


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2012, 20:27

deszczowy pisze:Jak czytam tego typu rzeczy to zastanawiam się, czy tacy ludzie mają syf we łbach odziedziczony po kimś, czy to nabyte?
Nie wiem za bardzo jaki to ma związek z tematem "Ekstraklasa 2011/12" bo jak znowu zamierzasz wylewać pomyje na kibiców/kiboli to powiem Ci tyle, że wybryk 3 <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, pewnie urżniętych, w szalikach Legii nie sprawia, że odpowiedzialni są wszyscy, którzy kibicują tej drużynie. Do tego zastanawiam się na ile ten artykuł jest zgodny z prawdą.

Cracovia definitywnie spada z ligii a bramkę, jak na ironię, strzela im Melikson :lol: Na szczycie tabeli za to mamy wyjątkowo nieinteresujący wyścig po mistrza w którym zaskakująco duże szanse ma Lech Poznań aczkolwiek tytuł trafi najpewniej do Legii albo Ruchu.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2012, 21:23

Mietson pisze:
deszczowy pisze:Jak czytam tego typu rzeczy to zastanawiam się, czy tacy ludzie mają syf we łbach odziedziczony po kimś, czy to nabyte?
Nie wiem za bardzo jaki to ma związek z tematem "Ekstraklasa 2011/12" bo jak znowu zamierzasz wylewać pomyje na kibiców/kiboli to powiem Ci tyle, że wybryk 3 <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, pewnie urżniętych, w szalikach Legii nie sprawia, że odpowiedzialni są wszyscy, którzy kibicują tej drużynie. Do tego zastanawiam się na ile ten artykuł jest zgodny z prawdą.
Ale to dość mocno żenujące. Nie sądzisz? Ocenę tych ludzi zostawię odpowiednim organom. Ja mogę tylko wyrazić mój... niesmak. Są pewne granice.

I czekam na publiczną odpowiedź naszego najtwardszego z twardych i najgroźniejszego z groźnych - olivera. Ciekawe, czy będzie na tyle odważny, że powtórzy swoją tyradę publicznie, czy tylko stać go na pisanie PW-ków ;)
Mietson pisze:Cracovia definitywnie spada z ligii a bramkę, jak na ironię, strzela im Melikson :lol: Na szczycie tabeli za to mamy wyjątkowo nieinteresujący wyścig po mistrza w którym zaskakująco duże szanse ma Lech Poznań aczkolwiek tytuł trafi najpewniej do Legii albo Ruchu.
W końcu.

Mam nadzieję, że będzie to jednak Legia. Jakieś tam doświadczenie w końcu już mają. Liczę, że poradzą sobie lepiej, niż zielony w pucharach Ruchu.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2012, 23:00

Nareszcie!! Nareszcie Cracovia w I lidze, tak długo na to czekałem. Już rok temu i dwa lata temu grali fatalnie a dawali rade się utrzymać. Zasłużyli na ten spadek jak mało kto.
Szkoda że Ruch nie wygrał w sobote bo teraz byliby liderem.

Ależ nasza liga jest atrakcyjna! 5 drużyn walczy o majstra na dwie kolejki przed końcem :bravo: :prochno:


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2012, 23:15

z tym fetowaniem Cracovii w I lidze to poczekajcie... prof. Filipiak po meczu widziany na trasie Kraków - Nieciecza :lol: :C


Obrazek
Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2012, 23:30

Ja bym bardzo chciał, żeby wygrał Ruch. Może to będzie jakiś impuls do większego zaangażowania w rozwój klubów ze Śląska, tak utytułowanych, a dziś już prawie zapomnianych. Mniejsza o LM - dziś żadna polska drużyna tam nie awansuje i nieważne czy zbłaźni się Ruch, Legia czy inny Śląsk Wrocław...


Azazel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2010
Posty: 880
Rejestracja: 03 lipca 2010

Nieprzeczytany post 01 maja 2012, 17:07

Są wśród nas jacyś kibice krakowskiej Wisły? Bo szykują się gruntowne zmiany w Wiśle Kraków. Ciężko mi ocenić czy to dobrze, jakoś nigdy mnie oni specjalnie nie interesowali, a od czasów Żurawskiego nijak się nie podobali. Choć nie ukrywam, że jestem cichym zwolennikiem "Polski dla Polaków", bo doprowadza to do sytuacji gdy zdolna polska młodzież kisi się w rezerwach, a na boiskach grają mocno przeciętny cudzoziemcy :doh: .


strong return

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2008
Posty: 1510
Rejestracja: 14 lipca 2008

Nieprzeczytany post 03 maja 2012, 20:03

1. By prowadzić w polskiej lidze przed ostatnią kolejką wystarczy mieć wypracowane stałe fragmenty gry, nie mieć ataku pozycyjnego za bardzo, można grać bez napastników, być skłóconym w środku rundy itd.
2. Można nic nie grać przez 2/3 sezonu i załapać się do pucharów, gdy strzelec wyborowy ma kryzys, a kibice chcą wszystkich wcześniej pozwalniać i wyłupać z hukiem, bo nepotyzm, bo złe transfery, bo żydzenie.
3. Odkrycie ligi przegrywa z Widzewem, który chciał się zrehabilitować za pyknięty mecz w poprzedniej kolejce i chciało mu się biegać.
4. A murowany mistrz może spaść ostatecznie z podium z największą liczbą powołanych graczy na EURO(?), pod okiem Macieja "najwyżej jedna runda Skorży".
Ale i tak najlepszy jest Czesław "polish Mourinho Michniewicz"-znany teoretyk piłki i ulubieniec dziennikarzy. Hajto osiągnął już jego wyższy "poziom".
:rotfl:
To co mnie naprawdę smuci, to fakt, że trudno nawet wymyślić następcę Smudy.
Ostatnio zmieniony 03 maja 2012, 20:18 przez strong return, łącznie zmieniany 4 razy.


yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2132
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 03 maja 2012, 20:08

No to Śląsk na 90% zostaje mistrzem, co mnie niezmiernie cieszy! Ostatni mecz, to mecz przyjaźni, w dodatku z Wisełką, która o nic nie walczy. Przykre jest jedynie to, że Śląsk gra straszny piach w tym sezonie i może być troszkę wstyd w eliminacjach jak zwykle.

Legioniści to mają lipę - nie dość, że nikt ich nie lubi, to jeszcze wszyscy będą się z nich śmiać... :C


filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 03 maja 2012, 20:58

yanquez pisze:No to Śląsk na 90% zostaje mistrzem, co mnie niezmiernie cieszy! Ostatni mecz, to mecz przyjaźni, w dodatku z Wisełką, która o nic nie walczy. Przykre jest jedynie to, że Śląsk gra straszny piach w tym sezonie i może być troszkę wstyd w eliminacjach jak zwykle.

Legioniści to mają lipę - nie dość, że nikt ich nie lubi, to jeszcze wszyscy będą się z nich śmiać... :C
Niestety nie zgodze się z tobą. Sam bym chciał, żeby ostatecznie to Śląsk był mistrzem, ale oni grają naprawde kiepsko i w Krakowie nie wygrają... Więcej jak remis nie osiągną, a mistrzem bedzie Ruch, ktory ma łatwego przeciwnika u siebie


Maku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 kwietnia 2010
Posty: 549
Rejestracja: 06 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 03 maja 2012, 21:37

Możemy być pewni, że nie zobaczymy polskiej drużyny w Lidze Mistrzów na jesieni :lol:


Obrazek
trayor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2007
Posty: 181
Rejestracja: 28 lipca 2007

Nieprzeczytany post 03 maja 2012, 22:24

Przyznam, że jestem bardzo zadowolony z dzisiejszych rozstrzygnięć. Liczę na to, że graczy Śląska nie trzeba będzie motywować na mecz z Wisłą i dadzą z siebie wszystko. Wierzę, że im się uda. Mistrzostwo Juve i Śląska - scenariusz wymarzony. :-D

Legia :prochno:

A co do el. LM to po kilkunastu rozczarowaniach (trzeba przyznać, że głównie Wisły) to, która drużyna w nich zagra zupełnie przestało mieć dla mnie znaczenie. Jestem zdania, że kto by Ekstraklasy w tym roku nie wygrał, i tak nie znajdzie się w Lidze Mistrzów. Jesteśmy na to po prostu za słabi. I co roku to potwierdzamy.


ODPOWIEDZ