XBox 360

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
drozdi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2007
Posty: 1412
Rejestracja: 06 marca 2007

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2010, 12:18

FalsoVero pisze:Drozdi konsola nadal leży w kącie ?
Niestety tak. Dostałem drugi list z ups (drugi raz zleciłem naprawę), ale nie mam jak wydrukować bo tuszu brakuje :/


FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2010, 12:28

drozdi pisze:
FalsoVero pisze:Drozdi konsola nadal leży w kącie ?
Niestety tak. Dostałem drugi list z ups (drugi raz zleciłem naprawę), ale nie mam jak wydrukować bo tuszu brakuje :/
Kafejka internetowa :prochno:. Zawsze możesz zadzwonić i powiedzieć, że nie masz jak wydrukować i niehc kurier przyjedzie z papierami.


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
drozdi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2007
Posty: 1412
Rejestracja: 06 marca 2007

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2010, 12:36

Jakby Ci to powiedzieć - od 4 lat jakoś mam neta w domu więc nie mam pojęcia czy i gdzie są kafejki w Tychach :prochno: nie wiem będę musiał gadać z bratem bo jemu też chyba średnio już na tej konsoli zależy...


FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2010, 12:41

drozdi pisze:Jakby Ci to powiedzieć - od 4 lat jakoś mam neta w domu więc nie mam pojęcia czy i gdzie są kafejki w Tychach :prochno: nie wiem będę musiał gadać z bratem bo jemu też chyba średnio już na tej konsoli zależy...
Wiesz wybór należy do Was ale jeżeli można odzyskać konsole nie płacąc za naprawę to wiesz ;)


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
drozdi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2007
Posty: 1412
Rejestracja: 06 marca 2007

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2010, 07:47

Brat jednak zdecydował o sprzedaży Xboxa. Powody: awaria, brak kasy, brak chęci na naprawę.

Zapraszam na aukcje:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=6955487

Jeszcze dziś do aukcji powinienem dodać uszkodzoną konsolę. Jednak wpierw musi brat obudzić się po nocce :P Prawdopodobnie dysk, pada, headset sprzedam osobno.


FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2010, 10:12

drozdi pisze:Brat jednak zdecydował o sprzedaży Xboxa. Powody: awaria, brak kasy, brak chęci na naprawę.

Zapraszam na aukcje:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=6955487

Jeszcze dziś do aukcji powinienem dodać uszkodzoną konsolę. Jednak wpierw musi brat obudzić się po nocce :P Prawdopodobnie dysk, pada, headset sprzedam osobno.
Aukcje dla Goliego :P Ponieważ ja z tytułów które są najlepsze mam choć zastanawiam się nad tym DBZ dla brata. Goly ! Forza3, GTA4 ciułaj hajs !


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
drozdi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2007
Posty: 1412
Rejestracja: 06 marca 2007

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2010, 13:43

Bierz i się nie zastanawiaj :whistle:


goly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2007
Posty: 513
Rejestracja: 28 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2010, 22:58

GTA z chęcią bym upolował, ale na dzień dzisiejszy niestety cienko z hajsem stoję ;) Pomyślałem, żeby jakoś zamówić tą aukcję(znaczy się odłożyć na później) ale doszedłem do wniosku, że kasę na zakupy będę miał najwcześniej w czerwcu, dlatego nie będę spamował wam aukcji ;)
Swoją droga szkoda, że już sprzedajecie konsolę :(


"gdyż to, co oni mówią, więcej mówi o nich samych niż o tobie" - Anthony de Mello
blads

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 kwietnia 2009
Posty: 218
Rejestracja: 30 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 03 maja 2010, 23:32

może bym się skusił na Halo....? Sam nie wiem ale jak Falso tak poleca.... :think:

Panowie potrzebuję ludzi do grania klubem w fife 2010 :) właściwie to 1 osoba ale jak się znajdzie więcej to jak najbardziej tylko ludzi naprawdę kumatych wiedzących jak się w Fife gra i najlepiej z rozbudowanymi zawodnikami tak w miarę :) Najbardziej wymagana jest dyspozycyjnośc w godzinach nocnych bo z kumplem nocą często na konsoli siedzimy także jak ktoś chce to pisac tu , na pw albo dodawac do znajomych BLAADY mój gt


drozdi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2007
Posty: 1412
Rejestracja: 06 marca 2007

Nieprzeczytany post 03 maja 2010, 23:39

Halo na prawdę warto. Burst limit i gta 4 już poszły :whistle:


Obrazek
FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 04 maja 2010, 12:23

blads pisze:może bym się skusił na Halo....? Sam nie wiem ale jak Falso tak poleca.... :think:

Panowie potrzebuję ludzi do grania klubem w fife 2010 :) właściwie to 1 osoba ale jak się znajdzie więcej to jak najbardziej tylko ludzi naprawdę kumatych wiedzących jak się w Fife gra i najlepiej z rozbudowanymi zawodnikami tak w miarę :) Najbardziej wymagana jest dyspozycyjnośc w godzinach nocnych bo z kumplem nocą często na konsoli siedzimy także jak ktoś chce to pisac tu , na pw albo dodawac do znajomych BLAADY mój gt
Kup Halo to po pierwsze, po drugie jak chciałem grac z toba w Fife to sie nawet nie odezwał :P Ale chętnie pogram tlyko bym musiał wiedzieć co jak i o której.

Halo Reach !


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
drozdi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2007
Posty: 1412
Rejestracja: 06 marca 2007

Nieprzeczytany post 04 maja 2010, 14:29

Mają nie zły bajzel na tych pocztach. Byłem dziś wysłać dwie gry - nie wysłałem żadnej. Na necie pisze przesyłka pobraniowa priorytetowa 13,50 podchodzę do okienka, a babka mi ryczy 17zł. Myślę luz i tak płaci odbiorca. Pech chciał, że trzeba tak czy siak wpierw zapłacić za wysyłkę, a potem wyegzekwować hajs od kupującego. Pech po raz drugi chciał, że jestem kompletnie bez kasy. Blads bierz te halo póki gorące :whistle:


Obrazek
blads

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 kwietnia 2009
Posty: 218
Rejestracja: 30 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 04 maja 2010, 22:10

FalsoVero pisze:
blads pisze:może bym się skusił na Halo....? Sam nie wiem ale jak Falso tak poleca.... :think:

Panowie potrzebuję ludzi do grania klubem w fife 2010 :) właściwie to 1 osoba ale jak się znajdzie więcej to jak najbardziej tylko ludzi naprawdę kumatych wiedzących jak się w Fife gra i najlepiej z rozbudowanymi zawodnikami tak w miarę :) Najbardziej wymagana jest dyspozycyjnośc w godzinach nocnych bo z kumplem nocą często na konsoli siedzimy także jak ktoś chce to pisac tu , na pw albo dodawac do znajomych BLAADY mój gt
Kup Halo to po pierwsze, po drugie jak chciałem grac z toba w Fife to sie nawet nie odezwał :P Ale chętnie pogram tlyko bym musiał wiedzieć co jak i o której.

Halo Reach !
Dobra dobra już się tłumaczę :) Z tego co wiem to chciałeś grac ze mną wtedy kiedy akurat graliśmy kluby. W takiej chwili akurat anuluje zawsze wszystkie zaproszenia :) ale do klubów zapraszam :) różnie gramy to zależy od mojej pracy właściwie jaką mam zmianę generalnie jak masz chęc to pisz dogadamy się i wytłumaczę ci wszystko na live ewentualnie :) potem to już na telefon się zgadujemy zawsze czy gramy czy nie :)


Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 05 maja 2010, 15:18

wyszedł już Alan Wake :whistle: :whistle: po maturkach będzie można się zrelaksować 8)


FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 06 maja 2010, 13:34

Eric6666 pisze:wyszedł już Alan Wake :whistle: :whistle: po maturkach będzie można się zrelaksować 8)
Ciekaw jestem tego AW. Na pewno będzie to gra którą albo kochasz albo nienawidzisz ponieważ sa duże rozbieżności w ocenach. Poczekam sobie i dorwe używeczke w niezłej cenie :ok: Ja teraz gram sobie w średniaka czyli "Dark Void" gra całkiem ciekawa


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
ODPOWIEDZ